فارس پلاس

ارتباط با ادمین: @Fars_plus_admin
.
تبلیغات: @Ayne_ads


🎥 مسئول بهشتی، مسئول جهنمی!


@Fars_Plus
6 ساعت پیش
🎥زنگنه همه نخبگان نفتی کشور را فراری داد!/ زنگنه مدام می‌گوید "تحریم، تحریم، تحریم "، وقتی وزیر شدی مگر نمی‌دانستی تحریم هستیم؟!

🔻 انتقادات صریح فرهاد احمدی، مدیرعامل شرکت مهندسی و ساختمان نفت از عملکرد ۸ ساله زنگنه در وزارت نفت : زنگنه گفت وقتی برجام امضا شد گریه کردم، آقای زنگنه، بیا و بگو کشور چقدر از برجامی که برایش گریه کردی سود برده است؟

@Fars_Plus
6 ساعت پیش
🎥وقتی همه ما مسئول هستیم و همه ما در مقابل خدا جواب باید بدهیم، باید فکر این کشور باشیم، فکر این اسلام که در کشور ما تشریف آورده اند و قدمشان روی چشم، باشیم، نرویم سراغ اینکه حالا که من شدم رئیس جمهور باید چه بشود و چه بشود و من هم باید مقامم چه باشد، خیر، این از ضعف نفس انسان است، از تنگی چشم و قلب انسان است که  خیال می کند این یک چیزی است. این یک چیز اعتباری است که امروز دادند فردا هم تمام است، می گیرندش می رود سراغ کارش. 

@Fars_Plus
7 ساعت پیش
▪️تعیین دولت ایران امروز توسط مردم و تعیین دولت ایران قدیم توسط شاه!!!

شاه پهلوی: دولت ایران را فقط شاه تعیین می‌کند!!!

🗞 روزنامه اطلاعات ۴ فروردین ۱۳۴۷

💬تونل زمان

@Fars_Plus
7 ساعت پیش
🚨رنج ندیده ها، انقلاب را یکشبه می فروشند!

🔹آنهایی که فارغ از همه رنجها و مصیبتهای جانفرسای ستون محکم انقلاب و پابرهنه‌‏های محروم، تنها ناظر حوادث بوده‏‌اند، نباید به مسئولیت‌های کلیدی تکیه کنند، که اگر به آن جا راه پیدا کنند چه بسا #انقلاب را یکشبه بفروشند.

📅امام خمینی (ره) | ۶ مرداد ۱۳۶۶

@Fars_Plus
9 ساعت پیش
🎥 محسن هاشمی گول خورد!

🔻محسن هاشمی در ماه‌های اخیر پیرامون کاندیداتوری خود اظهارنظرهای مختلفی کرده بود؛ توصیفاتی از این جنس که "هیچ عاقلی کاندید نمی‌شود" و "ریاست‌جمهوری عاشق مجنون می‌خواهد" اما جمع‌بندی او نیز چنین بوده که "زمان ثبت‌نام شاید به من فشار بیاورند که در انتخابات ثبت‌نام کنم و ممکن است گول بخورم و کاندید شوم!"

@Fars_Plus
10 ساعت پیش
‍ ▪️علی لاریجانی در برزخ

🔻کمپین انتخاباتی علی لاریجانی با یک نطق،دو توییت و یک ویدیو کوتاه از ثبت نام
تاکنون سه استراتژی را دنبال کرده است.اول اینکه تلاش می کند بگوید شرایط کشور دشوار است و او فردی عاقل با برنامه و مصمم است که می تواند اوضاع را بهتر کند(فرض اول درست اما دومی لزوما نه ) دوم سعی کرده با ادبیاتی مثل نه به پادگان و نه به چکش با تیپ هایی مثل رئیسی و نظامی ها مرزبندی کند و سوم با ادبیات نه به کلید با دولت روحانی فاصله گذاری کند.
پیش بردن استراتژی اول کار سختی است،لاریجانی دیکته نانوشته نیست او دوازده سال متوالی رئیس مجلس بوده است و بخش مهمی از نظم موجود در سیستم اجرایی است،در همه روند ها و سیاستگذاری های اخیر حضور داشته است،در تصمیم فاجعه بنزینی نقش مهمی داشته،در خوشبینانه ترین حالت تماشاچی دلار جهانگیری بوده است و....با این شرایط او می تواند در ذهن مردم نسخه شفابخش باشد؟

🔻جلو بردن استراتژی دوم از اولی هم سخت تر است،سرتیپ لاریجانی با سابقه سالها نظامی گری و حضور در مصادر امنیتی به راحتی نمی تواند با فضای نظامی غیریت سازی کند،از سوی دیگر علی لاریجانی حداقل ده سال در فضای چکش برای خودش حریم امن ساخته بود آن هم چکشی که حتی با مفاسدی مثل طبری همزیستی مسالمت آمیز داشته لذا مرزبندی با آن چه او چکش می خواند هم غیر ممکن است.

🔻اما سخت ترین کار برای لاریجانی مرزبندی با دولت و کلید است،علی لاریجانی شش سال شریک درجه اول و هم پیمان استراتژیک دولت روحانی بوده است،در همه این سالها هیچ نقد موثری به دولت نداشته،غیر از برجام و بنزین و ارز جهانگیری،مجلس لاریجانی در این سالها خانه امن وزرای ناکارآمد دولت روحانی بوده است نمونه اش عباس آخوندی که سه بار با اطمینان خاطر از مجلس رای اعتماد گرفت.

🔻لاریجانی نه می خواهد با روحانی باشد نه می تواند از او جدا شود، این شرایط بینابینی و برزخی بیشتر از آنکه برای او فرصت ساز باشد تهدید درست کرده.

🔻لاریجانی در این سی روز کار سختی دارد،اما ناامید هم نیست دو نقطه جدی برای سرمایه گذاری دارد،اول اینکه اصلاح طلبان در شرایطی مجبور شوند از او حمایت کنند و دوم خطاها و پاس گل های منتقدان دولت روحانی،کارهایی مثل نگه داشتن موضوع انتخابات در فضای سیاست خارجی و گاف های فرهنگی و اجتماعی ...

💬 zaeimzade

@Fars_Plus
10 ساعت پیش
👇👇👇
10 ساعت پیش
▪️ما تو خوزستان داریم با این کیفیت از آب زندگی میکنیم و به هیچ کجای هیچ مسئولی نیست.
عزیزانی که میخوان رای بدن،این عکس و تصاویر بی‌آبی سیستان و بلوچستان رو چاپ کنن که دیگه با عقلانیت رای بدن نه بخاطر چهارتا شعار و هیجان

💬 زينـب مرزوقـی

@Fars_Plus
11 ساعت پیش
▪️جهانگیری از روحانی درخواست مرخصی کرد؟
مشتی کی شما روزه گرفتی که افطار کنی؟

💬محمد آبكار
@Fars_Plus
12 ساعت پیش
▪️جهانگیری از روحانی درخواست مرخصی کرد

🔻اسحاق جهانگیری برای تمرکز بر انتخابات ۱۴۰۰ درخواست مرخصی‌اش تا روز انتخابات را به ریيس‌جمهور داد و منتظر پاسخ روحانی است.


@Fars_Plus
12 ساعت پیش
▪️پست اینستاگرامی مداح اهل بیت حاج منصور ارضی در حمایت از حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی

@Fars_Plus
13 ساعت پیش
🎥خبرنگار شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی:
دولت راست نمی‌گوید، در حقیقت 97 اسرائیلی کشته شده و 870 نفر زخمی شدند که حال 4 نفر وخیم است
@Fars_Plus
13 ساعت پیش
▪️بیژن زنگنه: هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت فرآورده های نفتی نداریم/ باید روزی ۱۲ ساعت کار کنم تا زندگی زن و بچه‌ام بگذرد

🔻وزیر نفت: نزدیک به انتخابات برخی با شایعه گرانی بنزین می خواهند در مردم عکس العمل بدی ایجاد کنند، اما اطمینان می دهم نه بنزین و نه هیچ فرآورده نفتی دیگری گران نخواهد شد.

🔻حتی پیشنهاد ریاست جمهوری را هم قبول نمی کنم و از فعالیت های دولتی بازنشسته می شوم. با این حال همچنان در سیاست می مانم؛ نه اینکه بخواهم مقام یا پستی دریافت کنم. سیاست مانند زندگی است و نمی توان از آن جدا شد.

🔻سیاست یعنی سرنوشت و آینده کشور، اما کار و پست دولتی و امکاناتی همچون حکم، حقوق راننده و ماشین نخواهم گرفت. بازنشسته خواهم شد و من همچون سایر بازنشستگان می بایست روزی ۱۲ ساعت کار کنم تا زندگی زن و بچه ام بگذرد.

@Fars_Plus
13 ساعت پیش
▪️نرگس موسوی، فرزند میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، خبر داده که پدر و مادرش امروز واکسن زدند

(در تاریخ ثبت کنید جمهوری اسلامی حتی قبل از مسئولان خودش، رهبر براندازان حکومتش رو واکسینه کرد)

🔗 عباس کلاهدوز (@KolahdoozAbbas )

@Fars_Plus
14 ساعت پیش
🎥 وعده هایی که به مردم توسط نامزدهای انتخاباتی داده می‌شود اگر به سرانجام نرسد منجر به دلسردی می‌شود

@Fars_Plus
15 ساعت پیش
🎥 کارشناس چینی:

📍پهپادهای انتحاری ایران تهدیدی جدی برای ناوهای آمریکایی هستند...

@Fars_Plus
15 ساعت پیش
▪️در حالیکه در تمامی ادوار انتخاباتی، هیچ منعی برای پوشش اخبار روسای قوا وجود نداشت و حتی کاندیداها از همین فرصت اندک برای تبلیغات بیشتر بهره می‌گرفتند، امروز آقای #رئیسی از رسانه ملی خواست تا پایان انتخابات، پوشش اخبار جلسه هفتگی شورای عالی قوه قضاییه با حضور ایشان انجام نشود

💬 کمال لطفی

@Fars_Plus
15 ساعت پیش
▪️از این پُست از تربیت چنین افرادی تو کشورمون که حالا الگو هم‌شدن بُهت زدم از این متن که شروعش حذف نام خدای مهربان است در تعجبم !!
کاش این روزها در هوای مادران داغ دیده افغانستانی و فلسطینی نفس می کشیدیم که دم هم نزدن از اینهمه ظلم....

💬 عطیه آقابابایی

@Fars_Plus
15 ساعت پیش
▪️فقط بی بی سی فارسی میتونه بین یک قتل خانوادگی در امروز و جنگ ایران و عراق در 3 دهه قبل ارتباط برقرار کنه

💬Ali Heydari

@Fars_Plus
16 ساعت پیش
▪️حماسه‌ی #غزه

💬 امين بابازاده
@Fars_Plus
17 ساعت پیش
▪️یه اسراییلی تو بی بی سی میگه ، خیلی سخته برای بچه هام توضیح بدم که این انفجارها برای چیه !

خیلی راحت توضیح بده عزیزم ، بگو خونه ای که توش زندگی میکنیم دزدیه، بابات دزده

💬Shima

@Fars_Plus
18 ساعت پیش
▪️بعداز سقوط #بورس، ۱۲میلیون ایرانی وارد بازار رمزارزها شده‌اند و دارایی‌هایشان درخطر کلاهبرداری وسقوط است
شبکه شتاب #بانک_مرکزی بستر معاملات رمزارزی شده و فرارسرمایه از کشور هم به شدت جریان دارد مانند خروج خون از تن بیمار مجروح...
متولی بیمار کجاست؟ رفته ثبت نام #انتخابات۱۴۰۰

💬 S.Amir Sayyah

@Fars_Plus
18 ساعت پیش
🎥خبرنگار: چرا اومدی اینجا؟ تو خیلی بچه‌ای
پسر: اومدم لب مرز، برم داخل #فلسطین
- اونجا پر از سرباز اسرائیل‌ه
+ میدونم برای من سخت نیست.
+ جّد من از بیروت تا اینجا را فتح کرد، من بقیه‌اش را، آزاد می‌کنم.
- جدت تو کیه؟
+ جّد من: #عماد_مغنية
- اسم تو چیه؟
+ اسمم عماد مغنية
#القدس_اقرب

💬 نحن قادمون

@Fars_Plus
19 ساعت پیش
دریافت سروش پلاس