حسینیه اندیشه

بیش از پنجاه سال پژوهش برای «انقلاب فرهنگی»؛ بستر تحقق «تمدن نوین اسلامی»

✅ ارتباط با مدیر کانال: @azn1360

✔️آدرس وب سایت: http://hosseiniehandisheh.ir


🔰«ضرورت انقلاب فرهنگی و تولید معادلات کاربردی برای تحقق تمدن نوین اسلامی»

🔶 علامه آیت‌الله سید منیرالدین حسینی الهاشمی (ره):

🔅 تا زمانی که «#انقلاب_فرهنگی» در جمیع شئون محقق نشود نمی‌توان از پذیرش پیام «انقلاب سیاسی» خود در سطح جهان، توسط مردم دیگر کشورها مطمئن بود، چون ادعای انقلاب ما همواره ارائه #تمدنی_نوین که شالوده‌های آن رنگ دیانت دارد، بوده و هست و اگر قرار باشد همواره از ابزار فرهنگیِ خصم، به صورت مطلق یا مشروط بهره جوئیم، آیا اولاً می‌توان چنین تمدنی را بنا نهاد و ثانیاً بر فرضِ بناگذاری، آیا می‌توان ادعاکرد که چنین تمدنی از ماست، در حالی که «#روش» و «#معادله»ی دیگران را به عاریت گرفته‌ایم؟!

📝سلسله مباحث گامی عملی در جهت اسلامی کردن فضای دانشگاه‌ها، جلسه 1؛ 1375

@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
🔰 مرور کوتاهی از زندگی‌نامه علمی آیت‌الله علامه سید منیرالدین حسینی الهاشمی:

☑️ در بيستم‌ آبان‌ماه‌ ۱۳۲۲ در شيراز به‌ دنيا آمد. ایشان فرزند ارشد حضرت آیت‌الله‌العظمی سید نورالدین حسینی الهاشمی بود؛ مرجعی عالیقدر در استان فارس و جنوب ایران که از سابقین و پیشتازان فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی در اعلای کلمه اسلام و مذهب حقه جعفری طی سال‌های ۱۳۰۵ تا ۱۳۳۵ محسوب می‌شد.

☑️با آغاز نهضت حضرت #امام_خمینی، تداوم راه پدر خود را در همراهی با قیام حضرت امام و تبعیت از آن قائد عظیم‌الشأن دید و در زمره‌ شاگردان و علاقه‌مندان امام خمینی قرار گرفت.

☑️ هنگامی که حضرت امام(ره) در درس ولایت فقیه در سال #1348 از فضلای جوان خواست تا به تبیین #ابعاد_حکومت_اسلامی بپردازند، این استنصار فکری از سوی ابرمردی که در قله معارف حوزوی قرار داشت، آن استاد فرزانه را به تأمل عمیق پیرامون خلأها و نیازمندی‌های علمی انقلاب اسلامی واداشت.

☑️ بعد از انقلاب، متوجه این چالش شد که « #تطبیقِ» احکام و التزامات کلیه در رساله‌ها بر موضوعات تخصصی و کاربردی در زندگی عینی بشر، همواره در معرض #خطا و اشتباه و یا انحراف قرار خواهد گرفت؛ در حالی که آنچه متن حیات اجتماعی را شکل داده، همین موضوعات تخصصی، چندبُعدی و پیچیده‌ی برآمده از تمدن مدرن (از قبیل بانک، شرکت، دموکراسی، رسانه و....) است. این بصیرت و هوشیاری علامه، آن مرحوم را به ضرورت تولید «منطق موضوع‌شناسی» (یا منطق انطباق) رهنمون ساخت و ظرف چند سال تلاش پژوهشی، موفق به تأسیس این منطق در سال ۱۳۶۳ گشت که این دستاورد عملاً موجب «#تئوریزه_شدن_فقه» در نظام اجتماعی می‌شود.

☑️ در گام دوم، توانست «#فلسفه_چگونگی_اسلامی» را نیز تأسیس کند و با دستیابی به قدرت تبدیل و بهینه‌ معادلات عینی، زمینه را برای بیمه‌شدن نظام اسلامی در برابر «فلسفه‌ی چگونگی مادی» ـ که از طریق تنظیم شرایط پرورش اجتماعی، بشریت را در برابر مغالطه عینی سهمگینی قرار داده ـ فراهم نماید.

☑️ این مجاهدت فرهنگی همه‌جانبه موجب شد تا #ربط_بین_اعتقاد_و_عمل در عمیق‌ترین سطح متدلوژیک تبیین گردد و با تولید سه منطقِ «حجیت، معادله، مدل»، امکان تحول علمی و منطقی در «حوزه، دانشگاه و نظام اجرا» ایجاد گردد و ولایت مطلقه فقیه به عنوان حافظ پرستش اجتماعیِ خدای متعال در برابر کفر جهانی تئوریزه شود تا زمینه برای تحقق « #تمدن_نوین_اسلامی» در بخشی از عالم باشد.

☑️ سرانجام آن اندیشمندِ قرن، در ۱۲ اسفندماه سال ۱۳۷۹ و در ایام عزای عالم آل‌محمد حضرت امام باقرعلیه‌السلام چشم از جهان فرو بست و در حرم مطهر حضرت کریمه اهل بیت حضرت معصومه‌علیهاالسلام به خاک سپرده شد.

@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
◼️ ۱۲ اسفندماه سالگرد ارتحال جانگداز مرحوم علامه آیت‌الله سید منیرالدین حسینی الهاشمی، #پرچمدار_انقلاب_فرهنگی و مؤسس #فلسفه_چگونگی_اسلامی تسلیت باد

☑️ شادی روح آن مرحوم، صلوات و فاتحه

@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
❇️ به‌مناسبت سالروز رحلت علامه آیت‌الله سید منیرالدین حسینی الهاشمی، امروز «روزنامه ایران» در شماره 7862 (11 اسفند 1400) منتشر کرد:

🔅«اقتصاد متناسب با انقلاب» در نگاه مرحوم علامه حسینی الهاشمی🔅

🗂جزئیات خبر و دریافت فایل مقاله◀️ https://hsnand.ir/8e5a


@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
❇️ مقام معظم رهبری (10 اسفند 1400): «اگر کسی تمدّن غربی امروز را، «جاهلیّت مدرن» بخواند ـ که خوانده‌اند؛ خیلی‌ها گفته‌اند جاهلیّت مدرن ـ حق دارد؛ واقعاً جاهلیّت همان جاهلیّت است منتها امروز در دنیا خودش را به شکل تجدیدیافته و مدرن‌شده نشان می‌دهد... برنامه‌ی خردمندانه باید تهیّه بشود، با حکمت بایستی با این قضیّه مواجه شد. و این برنامه باید متّکی باشد بر «شناخت وسیع مختصّات این جاهلیّت»؛ اگر مختصّات این جاهلیّت را درست ندانیم، نمی‌توانیم با آن مقابله کنیم، نمی‌توانیم با آن مبارزه کنیم.»


📕کتاب راهبردی «قیام حسینی در برابر جاهلیت اُولی؛ قیام خمینی در برابر جاهلیت مُدرن»، با تبیین «مختصّات جاهلیّت مُدرن» به پیشنهاداتی راهبردی و خردمندانه برای مقابله و مبارزه با جاهلیت مدرن می‌پردازد.

🗂دریافت رایگان فایل کتاب ◀️ http://hsnand.ir/p7e7

@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
🔰بخشی‌هایی از بیانات مقام معظم رهبری در روز مبعث (10 اسفند 1400) «۲»:

✔️بنابراین این جاهلیّت، امروز هست. پس اگر کسی تمدّن غربی امروز را، «جاهلیّت مدرن» بخواند -که خوانده‌اند؛ خیلی‌ها گفته‌اند جاهلیّت مدرن- حق دارد؛ واقعاً جاهلیّت همان جاهلیّت است منتها امروز در دنیا خودش را به شکل تجدیدیافته و مدرن‌شده نشان می‌دهد.

✔️خب پس باید چه بکنیم؟ باید درسهای بعثت را مرور کنیم. همان کاری که نبیّ اکرم (صلّی الله علیه و آله و سلّم) در قبال آن جاهلیّت انجام داد، امروز بر عهده‌ی ما است که در قبال این جاهلیّت آن کارها را انجام بدهیم؛ این وظیفه‌ی ما است.

✔️برنامه‌ی خردمندانه و حکمت‌آمیز؛ این میدان از آن میدان‌هایی نیست که انسان سرش را بیندازد پایین و حمله کند؛ «برنامه‌ریزی» لازم دارد، «مطالعه» لازم دارد، برنامه‌ی خردمندانه باید تهیّه بشود، با حکمت بایستی با این قضیّه مواجه شد. و این برنامه باید متّکی باشد بر «شناخت وسیع مختصّات این جاهلیّت»؛ اگر مختصّات این جاهلیّت را درست ندانیم، نمی‌توانیم با آن مقابله کنیم، نمی‌توانیم با آن مبارزه کنیم.

@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
🔰بخشی‌هایی از بیانات مقام معظم رهبری در روز مبعث (10 اسفند 1400) «۱»:

✔️یکی از مهم‌ترین شعارها و جهت‌گیری‌های پیامبر اکرم در بعثت، مقابله‌ی با جاهلیّت بود... اگر کسی تمدّن غربی امروز را، «جاهلیّت مدرن» بخواند -که خوانده‌اند؛ خیلی‌ها گفته‌اند جاهلیّت مدرن- حق دارد؛ واقعاً جاهلیّت همان جاهلیّت است منتها امروز در دنیا خودش را به شکل تجدیدیافته و مدرن‌شده نشان میدهد.

✔️امروز زندگی در تمدّن غربی بر پایه‌ی «طمع و حرص» است، بر پایه‌ی آزمندی است. اصلاً اساس زندگی در تمدّن غربی، «حرص و طمع» است


✔️امروز پایه‌ی همه‌ی ارزشهای غربی «پول» است، همه چیز با پول سنجیده میشود؛ اخلاقیّات، معنویّات، همه چیز با پول سنجیده میشود؛ معیارها این است. سیاست رایج، حکمرانی‌ها، همه در خدمت تبعیض است، در خدمت فربه شدن کمپانی‌ها و کارتل‌ها است؛ امروز این جوری است دیگر.


✔️علم و فنّاوری در خدمت کشتار مردم است. یک وقتی از علم استفاده میکنند مثلاً فرض کنید که برای واکسن یا فلان دارو که عدّه‌ای را نجات می‌دهد، امّا از همین علم استفاده می‌کنند برای سلاحهای کشتار جمعی، سلاحهای شیمیایی، سلاحهای اتمی، که صدها برابرِ آن تعداد مردم را از بین می‌برد، نابود می‌کند؛ و این اتّفاق در دنیا افتاده است و الان هم دارد می‌افتد

@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
تحلیل چهار نقطه کانونی در بیانیه گام دوم.pdf
🇮🇷سومین سالگرد بیانیه گام دوم🇮🇷

🔰پس از ارائه دو محصول «تقریر قاعده‌مند بیانیه گام دوم» و «تحلیل محور اصلی بیانیه گام دوم» در سالهای گذشته توسط «حسینیه اندیشه»، به‌مناسبت سومین سالگرد صدور این بیانیه، جزوه‌ی

🔅«تحلیل چهار نقطه کانونی در بیانیه گام دوم»🔅
منتشر می‌شود.

🎙این جزوه، حاوی متن سخنرانی حجت‌الاسلام محمدصادق حیدری در جمع مدیران و کارکنان یکی از نهادهای انقلابی است.

#بیانیه_گام_دوم
#جهاد_تبیین

🇮🇷@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
📣 اطلاعیه

گفتگوی ویژه با موضوع:
❇️ «جایگاه زن و خانواده در افق تمدنی آینده»

با حضور:
🔰حجت‌الاسلام روح‌الله صدوق

در پیش همایش ملی «آینده انقلاب اسلامی و افق تمدنی»

🗓سه‌شنبه، 19 بهمن 1400
⏰ ساعت 8 صبح

🏢تهران، پل مدیریت، دانشگاه امام صادق (ع)، سالن شهید مطهری

✅ به صورت حضوری و مجازی
◀️لینک جلسه مجازی:
www.skyroom.online/ch/sadr/irhfc

🇮🇷@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
🇮🇷جایگاه «انقلاب اسلامی و رهبری حضرت امام (ره)» در سیر رشد و توسعه‌ی «دین‌داری»🇮🇷

❇️#قسمت_اول

✅ وقتی گفته می‏شود ایمان افراد جامعه از مرتبه‏ایی به مرتبه دیگر تغییر كرده، سه سطح قابل تصور است:

1️⃣ گاهی تغییر ایمان افراد در افزایش تعداد مساجد بنا شده و یا افزایش تعداد نمازخوان‌ها و یا روزه ‏بگیرهاست. یعنی تعداد #كمّی افراد خداپرست مدنظر است و عادات و مناسك خداپرستی رواج یافته است. بر پاداشتن یك مجلس سوگواری، بر پاداشتن یك نماز جماعت در یك كشور، یا مسجدی كه ساخته شود و نمونه‌هایی از این قبیل. در این روش، ترویج و تبلیغ اسلام مورد اهتمام اكثریت مراجع و روحانیون بزرگ گذشته و حال بوده و هست.

2️⃣ گاه در شكل #کیفی، كسانی كه در علم كلام، اثبات صانع، اثبات مبدأ و معاد، رسالت، ولایت حضرت مولی الموحدین علی(ع)، عدل، معارف حقه و اصول اعتقادات و اصول دین بحث می‏نمودند و یا تاریخ اسلام را تبلیغ می‏كردند، صحبت‏ كردن درباره‌ی بزرگان مكتب را رواج می‏دادند و «اطلاعات» جامعه را نسبت به اسلام بالا می‏بردند. مانند سلطان الواعظین اراكی كه به حوزه هند رفته بودند و چندین هزار نفر را شیعه كرده بودند. این نیز ترویج و نشر دین است كه البته در اینکه تعداد كمّی افراد خداپرست و معتقد به اسلام افزایش یابد اثر داشته است.

3️⃣ شكل سوم این است كه این بیشتر شدن، نه به صورت كمّی باشد و نه به صورت كیفی، بلكه می‌بایست موضوعش عوض شود. یعنی حضرت امام (ره) موضوع پرستش خدای متعال را برای مردم از یك سطح به سطح دیگر عوض كرد. قبلاً هم «یالَیتنا كُنّا معكُم» گفته می‏شد و مردم آرزوی شهادت هم می‏كردند، اما شهادت در مكان دور دستی مشاهده می‏شد كه قابل وصول نبود. مردم غصه می‌خوردند که چرا ۱۴۰۰ سال قبل نبودند تا همراه اصحاب سیدالشهدا(ع) شهید شوند. اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی، موضوع طرفداری از خدا هم در شكل عبادت‏های فردی و گروهی انجام می‌گیرد و هم در شکل اقامه نظام الهی و توسعه قدرت ایمانی در جامعه که تنها از طریق بالا بردن انسجام در دلبستگی‏ها و نظام دادن به آن‌ها ممکن می‌شود. یعنی اینكه نظام كفر حاكم نبوده و نظام دیگری حاكم باشد که مؤمنین در آن سهم داشته باشند، حدود 50 سال قبل اصلاً مطرح نبود.
◀️لذا شکل سوم این است که خوف و طمع مردم از سمت دنیا به طرف خدای متعال برود. یعنی مردم در همه شئون زندگی خود، خدا را محور بدانند و نفوذ قدرت خدای متعال در دل‏ها بالا رود و جمعیت‏های زیادی آماده شهادت گردند. آنچه كه پس از #انقلاب_اسلامی به وسیله حضرت امام(ره) انجام گرفت شكل اخیر در #توسعه_دین_داری است.

🎙فرازی از سخنان مرحوم علامه سیدمنیرالدین حسینی الهاشمی _ 1369/7/23 (با اندکی ویرایش)

🇮🇷@hosseiniehandisheh
10 ماه پیش
🔰 مصاحبه امام خمینی با نشریه آمریکایی تایم (۱۳۵۸/۹/۹)

❓سوال خبرنگار:

شما زندگی خیلی منزوی‌ای داشتید، شما اقتصاد جدید و حقوق روابط بین المللی را مطالعه نکرده‌اید. تحصیل شما مربوط به علوم الهی است، شما در سیاست و گرفتن و دادنِ یک زندگیِ اجتماعی درگیر نبوده‌اید، آیا این در ذهن شما این شک را به وجود نمی‌آورد که ممکن است عواملی در این معادله باشد که شما نمی‌توانید درک کنید؟

🔆 امام خمینی(ره):
ما #معادله‌ی_جهانی و #معیارهای_اجتماعی و سیاسی که تا به حال به واسطه آن تمام مسائل جهان سنجیده می‌شده‌است را #شکسته‌ایم. ما خود #چارچوب_جدیدی ساخته‌ایم که در آن #عدل را ملاک دفاع و #ظلم را ملاک حمله گرفته‌ایم، از هر عادلی دفاع می‌کنیم و بر هر ظالمی می‌تازیم. حال شما اسمش را هرچه می‌خواهید بگذارید. ما این سنگ را بنا خواهیم‌گذاشت. امید است کسانی پیدا شوند که ساختمان بزرگ سازمان ملل و شورای امنیت و سایر سازمان‌ها و شوراها را بر این پایه بنا کنند، نه بر پایه نفوذ سرمایه‌داران و قدرتمندان که هر موقعی که خواستند هر کسی را محکوم نمایند بلافاصله محکوم کنند.
آری با ضوابط شما من هیچ نمی‌دانم و بهتر است که ندانم.

📚صحیفه نور، جلد ۶، صفحه ۳۳۸

@hosseiniehandisheh
11 ماه پیش
📣 اطلاعیه

📕کتاب «قیام حسینی در برابر جاهلیت اولی؛ قیام خمینی در برابر جاهلیت مدرن» و کتاب «ساختارهای اجتماعی قاتل امام(ره)؛ ساختارهای اجتماعی برانداز نظام» به زبان انگلیسی ترجمه شد
◀️ جزئیات خبر: hsnand.ir/6e8y

@hosseiniehandisheh
11 ماه پیش
🏴🏴سلسله مباحث «امتداد نهضت فاطمی در جنگ اقتصادی»🏴🏴

🏴به مناسبت ایام عزای حضرت صدیقه الزهرا سلام الله علیها، سلسله مباحث «امتداد نهضت فاطمی در جنگ اقتصادی» باز نشر می‌شود.

☑️جهت دریافت صوت و متنِ خلاصه این مباحث به آدرس ذیل مراجعه نمایید👇👇
hsnand.ir/0zne

@hosseiniehandisheh
12 ماه پیش
📣 تدوین و پردازش جدید «مقدمات سیزده‌گانه» کتاب نقد و بررسی کفایه‌الاصول

📗کتاب «نقد و بررسی کفایه‌الاصول» از آثار ارزشمند مرحوم استاد حجه‌الاسلام‌والمسلمین صدوق است که جهت‌گیری تطبیقی آن، امکان تفاهم با اساتید و فضلای حوزه نسبت به نواقص «اصول فقه موجود» را افزایش می‌دهد و حرکت علمی به سوی تولید «اصول فقه احکام حکومتی» را تسهیل می‌کند اما اقتضائات پژوهش در این سطح، باعث شده بود تا پردازش و تدوینِ این کتاب ضرورت پیدا کند.

✔️ برای جزئیات بیشتر این خبر به آدرس ذیل مراجعه کنید 👇👇
http://hsnand.ir/ab66


@hosseiniehandisheh
12 ماه پیش
📣 برپایی نمایشگاه محصولات پژوهشی «واحد خواهران حسینیه اندیشه» (موسسه کریمه ولایت) در اولین نمایشگاه تخصصی «تمدن نوین اسلامی» تحت عنوان:


🔰منزلت زن و خانواده در سطح حاکمیت و تمدن اسلامی🔰


🔅قابل ذکر است در غرفه «واحد خواهران حسینیه اندیشه» تولیدات پژوهشی در موضوعات:

✔️ نگاه قاعده‌مند و تخصصی به فرامین مقام معظم رهبری در موضوع «زن و خانواده» برای جلوگیری از تاویل نخبگانی
✔️طرح سرفصل‌های جدید مدیریت تحقیقات تولید علم به نمونه عینی زن و خانواده
✔️منزلت زن و خانواده در نظام اسلامی
✔️ اسناد کارگاه‌ گفتمان انقلاب
✔️اسناد کارگاه‌ سبک زندگی (نقد و بررسی سه تئوری تولید قدرت، اطلاع و ثروت در سبک زندگی غربی و سبک زندگی اسلامی)
✔️و...
ارائه می‌گردد.


🏢مکان: تهران، خیابان 16 آذر، روبروی دانشگاه تهران، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران

🗓زمان بازید: از شنبه 27 تا سه‌شنبه 30 آذرماه 1400 ـ از ساعت 9 تا 16
☑️http://hsnand.ir/yj1b

@hosseiniehandisheh
12 ماه پیش
🏴 شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد🏴

📣 افتتاح اولین نمایشگاه تخصصی «تمدن نوین اسلامی» و حضور محصولات پژوهشی «حسینیه اندیشه» در این نمایشگاه تحت عنوان:

🔹نیم قرن پژوهش در مسیر انقلاب فرهنگی؛ بستر تحقق تمدن نوین اسلامی🔹🏢مکان: تهران، خیابان 16 آذر، روبروی دانشگاه تهران، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران (پارکینگ اختصاصی خودرو داخل کوچه ادوارد براون مهیا است)

🗓زمان بازید: از شنبه 27 تا سه‌شنبه 30 آذرماه 1400 ـ از ساعت 9 تا 16
☑️http://hsnand.ir/mtvh

@hosseiniehandisheh
12 ماه پیش
📣 برگزاری نمایشگاه پژوهشی «حسینیه اندیشه» در دانشگاه تهران

🔰همزمان با روز «وحدت حوزه و دانشگاه»، حسینیه اندیشه در اولین نمایشگاه تخصصی «تمدن نوین اسلامی» که در دانشگاه تهران برگزار می‌گردد، شرکت خواهد کرد.

☑️ قابل ذکر است غرفه حسینیه اندیشه با بیش از 350 عنوان پژوهشی در دو بخش: روند «تئوریزه‌شدن ولایت فقه» و روند «تئوریزه‌شدن ولایت مطلقه فقیه» (تحول در حوزه، تحول در دانشگاه و تحول در الگوهای اداره) تحت عنوان:

🔹نیم قرن پژوهش در مسیر انقلاب فرهنگی؛ بستر تحقق تمدن نوین اسلامی🔹

پذیرای بازدید نخبگان، اساتید، فعالان انقلابی، طلاب و دانشجویان است.

🏢مکان: تهران، خیابان انقلاب، دانشگاه تهران، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران

🗓زمان: از شنبه 27 تا سه‌شنبه 30 آذرماه 1400 ـ از ساعت 9 تا 16

@hosseiniehandisheh
12 ماه پیش
استاد حیدری15 آذر.MP3
🎙#صوت_نشست_تخصصی

🔰با عنوان:
«روش فهم قاعده‌مند بیانات امامین انقلاب و نمونه آن»

👤حجت الاسلام محمدصادق حیدری

📆دوشنبه 1400/9/15
🕌تهران، میدان سپاه، مجتمع فرهنگی و حسینیه فاطمه الزهرا (س)
@hosseiniehandisheh
1 سال پیش
📣 نشست تخصصی با موضوع:
«روش فهم قاعده‌مند بیانات امامین انقلاب و نمونه آن»


🔰در حاشیه نمایشگاه پژوهشی حسینیه اندیشه در تهران، این نشست تخصصی توسط حجت‌الاسلام محمد صادق حیدری برگزار می‌گردد.

🗓 دوشنبه 15 آذر
⏱ ساعت 9 تا 11 صبح

🕌تهران، میدان سپاه، سپاه حضرت رسول (ص)، مجتمع فرهنگی و حسینیه فاطمه الزهرا (س)

@hosseiniehandisheh
1 سال پیش
📣 برگزاری نمایشگاه پژوهشی «حسینیه اندیشه» به‌مناسبت هفته «مکتب انقلاب اسلامی» در شهر تهران


✔️پیرو دعوت ستاد گرامیداشت «هفته مکتب انقلاب اسلامی» از حسینیه اندیشه، نمایشگاه پژوهشی حسینیه اندیشه با عنوان:

🔅«پنجاه سال پژوهش در مسیر انقلاب فرهنگی؛ بستر تحقق تمدن نوین اسلامی»🔅

برای بازدید نخبگان، اساتید، فعالان انقلابی، طلاب و دانشجویان از جمعه ۱۲ (عصر)‌ تا پنجشنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۰ در مجتمع فرهنگی فاطمه الزهرا (س) تهران (میدان سپاه، خیابان پادگان ولیعصر) برگزار می‌گردد.

@hosseiniehandisheh
1 سال پیش
دریافت سروش پلاس