فرمانداری ویژه کاشان

کانال رسمی فرمانداری ویژه کاشان


🔹بولتن خبری آبان ماه 1401 فرمانداری ویژه کاشان منتشر شد

مشاهده نسخه پی دی اف:
https://eitaa.com/kashanfarmandari/5821

(روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان)

🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در سروش و ایتا:

@kashanfarmandari
1 هفته پیش
🔹دیدار چهره به چهره 23 نفر از شهروندان با فرماندار ویژه کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در آخرین دوشنبه از آبان ماه 1401؛ تعداد 23 نفر از شهروندان به صورت چهره به چهره و مستقیم با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان دیدار و گفتگو نمودند.

🔸در این دیدار مردمی، شهروندان به بیان مسائل و مباحث خود از جمله ساختمان دهداری ارمک، مشکلات پرسنل بیمارستان شهید بهشتی، هلدینگ کاسیان، تاسیس گلخانه مکانیزه، مباحث برزآباد، مشکلات زنجانبر، مباحث و مشکلات مدرسه و خیابان کارگر، پرداختند که فرماندار کاشان پس از استماع سخنان شهروندان دستورات لازم برای بررسی و رسیدگی به مسائل مردم را صادر نمود.

🔸گفتنی است شهروندان برای تعیین زمان ملاقات خود با فرماندار، می توانند همه روزه و در ساعات اداری به دفتر بازرسی فرمانداری مراجعه نمایند.


🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در سروش و ایتا:

@kashanfarmandari
1 هفته پیش
🔹پیام فرماندار ویژه کاشان به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج


🔸نام بسیج همواره یادآور مکتب عشق، ایثار و خدمت بی منت برای مردم از جنس مردم است، نیرویی که در طی چهار دهه از انقلاب اسلامی هیچگاه دچار انحراف و بی راهگی نگردید و همواره در خط امام و رهبری به عنوان بازویی قدرتمند برای حفظ اقتدار ایران اسلامی با صلابت ایستادگی کرد.

🔸بسیج در تمام مقاطع حساس مانند سالهای دفاع مقدس، کمک به هموطنان در سیل و بلایای طبیعی، اردوهای جهادی، حضور جهادی و کمک به کادر درمان در دوران شیوع کرونا و ... خوش درخشید و امروز نیز در وضعیت ناآرامی های کشور در مقابله با افراد فریب خورده داخلی و دشمنان خارجی و داخلی جان خود را در طبق اخلاص قرارداده و با قدرت در کنار مدافعان امنیت به دفاع از ارزش های انقلاب می پردازد.

🔸اینجانب فرارسیدن هفته بسیج را به تمام بسیجیان مقتدر کشور به ویژه بسیجیان شهرستان کاشان تبریک عرض نموده و برای این عزیزان در اقصی نقاط میهن اسلامی آرزوی موفقیت، توفیق روز افزون، عزت و سربلندی در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) را دارم.

محمدشریف زارعی
فرماندار ویژه کاشان

🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در سروش و ایتا:

@kashanfarmandari
1 هفته پیش
🔹 هفته بسیج گرامی باد

🔸۲۹ آبان تا ۵ آذر هفته بسیج
با شعار بسیج خدمتگزار ملت ایران

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در سروش و ایتا:

@kashanfarmandari
1 هفته پیش
🔹پیگیری اخذ گواهینامه wsp برای شهرستان کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ پنجمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان به ریاست جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان و مدیریت بحران شهرستان و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی عضو این شورا در فرمانداری برگزار شد.

🔸در این جلسه گزارشی از برنامه ایمنی آب شهر کاشان (wsp) توسط اداره آبفا ارائه گردید و مشکلات و موانع دریافت گواهی نامه ایمنی آب شهرکاشان مورد بررسی قرار گرفت.

🔸در ادامه این جلسه مقرر شد با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی کاشان گواهینامه wsp برای شهرستان کاشان را تا پایان سال 1401 اخذ شود.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در سروش و ایتا:

@kashanfarmandari
1 هفته پیش
🔹برخورد قاطع با عرضه کنندگان کالاهای نامرغوب و قاچاق در کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ پنجمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان همزمان با یکصدو سی و ششمین نشست اصلی کمیسیون استان به صورت وبیناری با ریاست مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.

🔸بررسی مسائل و مشکلات مبتلا به استان و شهرستان در حوزه ارزی، پایش مسائل و مشکلات مربوط به گروه کالایی لوازم خانگی و ارائه راهکار و برنامه های پیشنهادی دستور کار این جلسه بود.

🔸در این جلسه ضمن تاکید بر حمایت و پشتیبانی از تولید لوازم خانگی ایرانی، مقرر شد دستگاه های متولی ضمن حمایت از محصولات ساخت داخل، با بازرسی های ویژه و مستمر از مراکز تولید، عرضه و فروش لوازم خانگی نسبت به برخورد جدی با فروش و عرضه محصولات نامرغوب و کالاهای قاچاق اقدام نمایند.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در سروش و ایتا:

@kashanfarmandari
1 هفته پیش
🔹تهیه 1267 هکتار نقشه بافت تاریخی شهر کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری در پانزدهمین جلسه ستاد بازآفرینی شهری که به ریاست دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان برگزار شد، گفت: برای بازآفرینی محلات هدف شهرستان اعم از بافت های با ارزش تاریخی، فرسوده و حاشیه نشینی در بدو امر نیاز به تهیه نقشه محلات هدف است که خوشبختانه نقشه ها در شهر های 6 گانه پیرامونی تهیه شده است.

🔸وی اضافه کرد: برای شهر کاشان و هم کلیه بافت های مذکور، مجموعا 1267 هکتار نقشه های آن تهیه و در کمیسیون ماده 5 تصویب شده که در گام بعدی مقرر گردید شهرداری ها نسبت به برنامه جامع برای همه محلات این نقشه را تهیه و برابر آن مراحل بازآفرینی انجام شود.

🔸معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان تصریح کرد: در شهر کاشان چندین محله و پروژه در بافت تاریخی، بافت فرسوده و مناطق حاشیه نشین در حال بازآفرینی است.

🔸اکبری بیان داشت: محور مسجد جامع، یک مدرسه، درمانگاه و پارک در بلوار کارگر به مبلغ 150 میلیارد ريال از محل اعتبارات محرومیت زدایی وزارت راه و شهرسازی، 2 محور اصلی بازار و خیابان علوی در دست برنامه ریزی است که برای بازار بیش از 150 میلیارد ريال اعتبار پیش بینی شده و نقشه های آن برای اجرا نهایی شده است.

🔸معاون فرماندار کاشان در ادامه خاطر نشان کرد: در سایر محلات و شهرهای اطراف نزدیک به 800 تن قیر یارانه ای و همچنین تعهد پرداخت 50 درصد هزینه پروانه ساختمانی، استفاده از تسهیلات ارزان قیمت بافت فرسوده برای مردم در حال تامین است.

🔻🔻🔻🔻


@kashanfarmandari
1 هفته پیش
🔹ضرورت استحکام بخشی مدارس فرسوده در کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: استحکام بخشی و مقاوم سازی مدارس باید در اولویت برنامه های آموزش و پرورش قرار بگیرد.

🔸وی اضافه کرد: با وجود حمایت و کمک خیرین در ساخت مدارس نوساز، تعداد بسیاری از مدارس شهرستان فرسوده و نیازمند استحکام بخشی هستند، که ضرورت دارد ضمن بازرسی میدانی از وضعیت مدارس، مقاوم سازی آنها در دستورکار قرارگرفته و بهسازی گردد.

🔸فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان در ادامه افزود: ایجاد خانه معلم در کاشان یکی از نیازهای فرهنگیان است که با مشارکت دستگاه ها و خیرین مشکلات آن برطرف و اجرایی شود.

🔸گفتنی است بررسی ایاب و ذهاب مناطق روستایی، مشکلات برخی مدارس غیرانتفاعی، وضعیت استحکام بخشی برخی مدارس و ... از جمله مباحث مطرح شده در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان در روز چهارشنبه 25 آبان ماه 1401 بود.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔷زنگ کتاب در کاشان‌نواخته شد

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، طی آئینی با حضور دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان زنگ کتاب و کتابخوانی در کاشان نواخته شد.

🔸فرماندار ویژه کاشان در این آیین بر لزوم برنامه ریزی معلمان برای ترویج کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان در کنار کتب آموزشی در مدارس تاکید نمود.

🔸گفتنی است این آیین در مدرسه ابتدایی شاهد امام رضا (ع) و با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، روسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی شهرستان کاشان در روز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه کاشان برگزار شد.


🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹جانمایی برای مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر در کاشان


🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه کاشان و با حضور مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری در روز سه شنبه 24 آبان ماه برگزار شد.

🔸در این جلسه که همزمان با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به صورت وبیناری برگزار گردید مقرر شد با توجه به تاکید فرماندار در خصوص همکاری دستگاه ها به ویژه فراجا و بهزیستی در جمع آوری و تعیین تکلیف معتادان متجاهردر سطح شهر اقدام لازم صورت پذیرد.

🔸در ادامه نیز مقرر گردید با همکاری اداره بهزیستی و سایر دستگاه ها، مکان پیشنهادی برای ایجاد مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر مورد بازدید قرار گرفته و برای تصویب نهایی به شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ارائه گردد.


🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹ضرورت تشکیل کرسی های آزاد اندیشی در کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت هفته بسیج، گفت: تشکیل بسیج یکی از ابتکارات حضرت امام خمینی (ره) بود که با هدف ایجاد بسیج 20 میلیونی صورت گرفت که تا به امروز یکی از افتخارات انقلاب اسلامی است.

🔸وی اضافه کرد: بسیج از جمله نهادهایی است که هیچ وقت دچار انحراف نشده و در هر دوره ای با عبور از مشکلات و فتنه ها به یاری انقلاب اسلامی آمده است.

🔸فرماندار ویژه کاشان تصریح کرد: شکل گیری نیروی مقاومت بسیج از ابتدا بر پایه معنویت و اندیشه حضرت امام خمینی (ره) بوده که همین امر موجب شده پس از چهار دهه در سایه هدایت های الهی مقام معظم رهبری این نهاد مردمی با صلابت و مقتدر باقی بماند.

🔸زارعی با اشاره به اهمیت نیروی مقاومت بسیج در سطح جامعه، خاطر نشان کرد: امروز یکی از حیاتی ترین مباحثی که جامعه به آن نیاز دارد، بحث جهاد تبیین است که این مهم در واقع جزو واجبات نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شود که بسیج در کنار سایر نهاد ها می توانند با روشن گری و بیان دقیق مسائل از بروز شایعات و اخبار جعلی در فضای مجازی جلوگیری کند.

🔸فرماندار ویژه کاشان با اشاره به اهمیت گفتگو میان اقشار مختلف جامعه اظهار داشت: یکی از موارد مهم در تحقق جهاد تبیین، ایجاد کرسی های آزاد اندیشی در سطح شهرستان است که لازم است در سطح جامعه و دانشگاه ها با حضور افراد دارای آگاهی و علم تشکیل و به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و مسائل در میان اقشار مختلف پرداخته شود.

🔸گفتنی است؛ در این جلسه که به منظور برنامه ریزی و هماهنگی هفته بسیج تشکیل گردید هر یک از اعضا به بیان پیشنهادات و برنامه های خود پرداختند که ازجمله برنامه ها می توان به مواردی همچون: برگزاری رزمایش جهادی (جهادگران فاطمی) برنامه پاتوق خدمت جهت ارائه 7 خدمت در 100 محله شهرستان، جشنواره قرآنی نسل نو با موضوع مسائل روز، رویداد تولیدات رسانه ای نسل پر افتخار، آینده روشن ویژه دانش آموزان، میقات صالحین و نمایشگاه طرح اسوه در مصلی نمازجمعه اشاره نمود.

🔸همچنین برگزاری همایش شکوه خدمت و اقتدار(اجتماع بزرگ بسیجیان)، همایش دختران حاج قاسم، ویژه برنامه میلاد حضرت زینب(س) و بسیج پاره تن مردم در 3 شب (پخش زنده تلویزیونی)، برنامه رادیویی مدرسه همت هر روز از رادیو کاشان در هفته بسیج، همایش فرماندهان و پیشکسوتان ایثار و شهادت، یادواره های شهدا، دیدار با خانواده شهدا، نشست های روشنگری و ... از جمله برنامه های هفته بسیج در شهرستان کاشان خواهد بود.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹دیدار چهره به چهره 26 نفر از شهروندان با فرماندار کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ درچهارمین دوشنبه از آبان ماه 1401، تعداد 26 نفر از شهروندان با دکترمحمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان دیدار و گفتگو نمودند.

🔸در این جلسه از ملاقات های مردمی، شهروندان به بیان مسائل و مشکلات خود در حوزه های مختلف از جمله مباحث واحدهای تولیدی، کشاورزی و معادن، نمایشگاه بانوان، بیمه قالی بافی، تسهیلات بانکی، مدارس غیر انتفاعی، اشتغال در صنایع، موسسات خیریه و مباحث معیشتی مطرح گردید که دکتر زارعی پس از استماع سخنان شهروندان دستورات لازم در خصوص رسیدگی به موارد مطروحه را صادر نمود.

🔸گفتنی است ملاقات های مردمی فرماندار ویژه کاشان در روزهای دوشنبه بوده که شهروندان برای ثبت درخواست ملاقات خود می توانند همه روزه در ساعات اداری به دفتر بازرسی فرمانداری مراجعه نمایند.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹شور و نشاط اجتماعی در کاشان افزایش پیدا کند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان که با موضوع آسیب های اجتماعی برگزار شد، گفت: جوانان مهمترین قشر جامعه ما هستند که برنامه ریزی برای آینده آنها باید با حضور نخبگان و فرهیختگان در حوزه های مختلف باشد.

وی در ادامه بیان داشت: ما در حوزه جوانان بسیار عقب هستیم چراکه در سال های اخیر برنامه کلان و موثری برای آنها تعریف نشده و هدف گذاری بزرگی نیز از سوی متولیان مهم فرهنگی در سطح استان و کشور صورت نگرفته است.

فرماندار ویژه و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کاشان در ادامه تصریح کرد: برای ایجاد روحیه و امید در بین مردم لازم است شور و نشاط اجتماعی در سطح شهرستان افزایش پیدا کند.

زارعی اضافه کرد: برگزاری رویدادهای موسیقی، جشنواره های گل و گلاب در بخش های قمصر، نیاسر و برزک از جمله برنامه هایی بود که در راستای ایجاد نشاط در جامعه به خوبی اجرایی شد که ضرورت دارد ضمن افزایش اقدامات، برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی در نقاط مختلف شهرستان اجرایی شود.

فرماندار ویژه کاشان با اشاره به اهمیت اوقات فراغت در بین جوانان خاطر نشان کرد: جوانان ما امروز به سرگرمی، ورزش، تفریح سالم، فعالیت های فرهنگی و ... نیاز دارند که این مهم یا وجود ندارد و یا با کمبود مواجه است.

زارعی در پایان تاکید کرد: مسئولین شهرستان باید در بین دانش آموزان و جوانان حضور یافته و با برقراری ارتباط دو سویه به دریافت نقطه نظرات و دیدگاه های آن بپردازند.

گفتنی است موضوعاتی از قبیل نیازهای جوانان، راهکار های امید آفرینی، ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و نوجوانان، برگزاری دوره های آموزشی در خصوص آسیب های اجتماعی در بین خانواده‌ها، برقراری ارتباط و گفت و شنود میان روسای ادارات و جوانان از جمله مواردی بود که در چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کاشان در روز یکشنبه 22 آبان ماه 1401 به آن پرداخته شد.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹برگزاری شورای زکات شهرستان با 3 دستورکار

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه شورای زکات شهرستان با حضور حجت الاسلام حسینی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، مهدی زاهدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان و به دبیری کمیته امداد امام خمینی (ره) و با حضور جمعی از روسای دستگاه های اجرایی در پیش از ظهر یکشنبه 22 آبان 1401 در دفتر امام جمعه کاشان برگزار شد.

🔸ارائه گزارش عملکرد شش ماهه نخست سال 1401 و بررسی میزان همکاری اعضای شورای زکات، بیان گزارش تشکیل شورای زکات شهری و روستایی و ارائه نحوه عملکرد آنها توسط بخشداران، برنامه ریزی با هدف اخذ زکات مستحبی از اصناف و صنایع با کمک اعضای شورای زکات شهرستان و دستگاه های مربوطه، سه دستور کار جلسه شورای زکات شهرستان کاشان بود.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹1500 واحد اقدام ملی مسکن شهر کاشان در حال ساخت است

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ هادی اکبری در هشتمین جلسه شورای مسکن شهرستان گفت: برابر آخرین پیگیری ها طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان در حال اجرا است.

🔸وی اضافه کرد: در طرح نهضت ملی مسکن در مجموع حدود 27 هزار نفر در شهرستان کاشان ثبت نام نموده اند.

🔸معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان خاطر نشان کرد: در حال حاضر حدود 7 هزار نفر متقاضی پالایش شده اند و مقدمات تامین زمین برای آنها در حال پیگیری است که در شهرهای 6 گانه مشکل زمین مرتفع شده است.

🔸اکبری در ادامه افزود: برای متقاضیان شهر کاشان در طرح اقدام ملی مسکن، فاز اول آن برای 1500 واحد در حال ساخت، 4000 واحد تامین زمین شده و مابقی در حال تامین زمین برای شروع عملیات ساخت است.

🔸گفتنی است هشتمین جلسه شورای مسکن شهرستان به ریاست هادی اکبری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان و با حضور اعضا در فرمانداری برگزار شد.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹دیدار مدیرکل گمرک استان اصفهان با فرماندار ویژه کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ رسول کوهستانی‌پزوه مدیرکل گمرک استان اصفهان با دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان در روز شنبه 21 آبان ماه 1401 دیدار و گفتگو کرد.

🔸در این دیدار درخصوص مسائل مرتبط با حوزه گمرک شهرستان از جمله احداث ساختمان جدید گمرک در کاشان بحث و تبادل نظر گردید.

🔸در ادامه به منظور پیگیری، شروع عملیات اجرایی و همچنین بررسی و رفع برخی مشکلات، مقرر گردید موضوعات از طریق اداره کل گمرک و فرمانداری پیگیری و رسیدگی شود.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹ادامه بارندگی در کاشان تا اواخر وقت امروز

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ بر اساس اعلام رئیس اداره هواشناسی میزان بارش۲۴ ساعت گذشته تا ۶صبح امروز 21 آبان ماه؛ کاشان۲ میلی متر،آران‌وبیدگل ۲.۱، آبشیرین۱، قمصر۵، برزک۶.۵، کامو۱۳، جوشقان‌ق۷، علوی۱.۵، نیاسر 4 ثبت شده است.

🔸بر این اساس شرایط بارش در ساعت بعدازظهر امروز تشدید و تا اواخر امشب بصورت ناپیوسته خواهد بود که لازم است تدابیر لازم برای حوادث احتمالی و مهار آب های سطحی و روان آب ها از سوی شهرداری ها و نیروهای راهداری پیش بینی شود.

🔸برای بعدازظهر روز یکشنبه 22 آبان ماه، بارش باران فقط در مناطق کوهستانی پیش بینی شده است.

🔸انتظار می رود سیستم جدید بارشی جدید از روز چهارشنبه 25 آبان ماه وارد شهرستان کاشان خواهد شد.

🔻🔻🔻🔻

✅لینک عضویت در کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹ببینید

🎥فیلم؛ فرمانداری در هفته ای که گذشت ...

13 الی 20 آبان ماه 1401

(روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان)

🔻🔻🔻🔻

✅لینک عضویت در کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹فرارسیدن « 20 آبان‌ماه»؛ سالروز تشریف فرمایی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) به دارالمومنین کاشان را گرامی می داریم.

🔻🔻🔻🔻

✅لینک عضویت در کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
2 هفته پیش
🔹گزارش تصویری بازدید فرماندار کاشان از شورای حل اختلاف

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ به مناسبت فرارسیدن 18 آبان ماه روز شوراهای حل اختلاف، دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه و رئیس شورای تامین شهرستان کاشان با همراهی رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب و رئیس شورای اسلامی شهر از مجتمع شورای حل اختلاف شهرستان بازدید نمود.

🔸در طی این بازدید، فرماندار ویژه کاشان با اهدای گل، روز شوراهای حل اختلاف را به کارکنان این شورا تبریک و از زحمات این افراد تقدیر نمود.

🔸لینک خبر و تصاویر:

http://kashan.gov.ir/6995

🔻🔻🔻🔻

✅لینک عضویت در کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
3 هفته پیش
🔹رونق گردشگری باید محور تصمیم گیری ها باشد

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در دیدار شبانه مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، گفت: رونق گردشگری باید محور تصمیم گیری ها باشد چرا که آینده شهر کاشان را این صنعت رقم می زند.

🔸وی اضافه کرد: تلاش مجموعه شهرستان، حمایت از سرمایه گذاری در بخش توسعه گردشگری است باید همه کمک کنند موانع موجود بر سر راه این صنعت برداشته و رونق بگیرد.

🔸فرماندار ویژه شهرستان کاشان با اشاره به ضرورت تعامل میان دستگاه های اجرایی بیان داشت: تعامل مطلوب میان میراث فرهنگی و شهرداری باید به بهترین نحو صورت بگیرد و نتیجه این تعامل و همگرایی موجبات حفظ بافت تاریخی شهرکاشان را در پی خواهد داشت.

🔸زارعی در ادامه خاطرنشان کرد: در ایام شیوع کرونا و حتی پساکرونا، صنعت گردشگری شهرستان با آسیب بسیاری مواجه شد که لازم است حمایت های لازم از فعالان این عرصه صورت بگیرد تا زیر ساخت های گردشگری دچار تهدید نشوند.

🔸مشاور وزیر و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان نیز در این دیدار بیان داشت: کاشان از هر نگاهی که دیده می شود باید گردشگری بر آن قالب باشد و در تصمیمات مورد توجه قرار گیرد.

🔸علیرضا ایزدی در ادامه تصریح کرد: عوارض های شهرداری در بخش تاسیسات گردشگری مورد بررسی و با نگاه حمایت از بخش گردشگری مصوب گردد.

🔸گفتنی است در این دیدار بر ایجاد یک طرح جامع برای حفظ بافت تاریخی ارزشمند شهر کاشان تاکید شد.

🔻🔻🔻🔻

✅کانال فرمانداری ویژه کاشان در ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
3 هفته پیش
🔹آمار موقوفات کاشان با اصفهان برابری می‌کند

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی در نشست با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ضمن اشاره به ناآرامی های ماه های اخیر در سطح کشور، گفت: بصیرت دینی و آگاهی مردم ولایتمدار ایران مهمترین عامل برای گذر از فتنه ای است که دشمن برای کشور برنامه ریزی کرده بود.

🔸وی افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی 13 آبان ماه نشان دادند که همیشه بیدار و آگاه و آماده برای خنثی نمودن برنامه های خاص دشمن در کشور هستند.

🔸فرماندار ویژه شهرستان کاشان در ادامه تصریح کرد: شهرستان کاشان از موقوفات بالایی برخودار است و این ریشه در دیانت مردمان متدین دارالمومنین دارد.

🔸مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان نیز در این نشست بیان کرد: فرمانداری کاشان همکاری مطلوبی با اوقاف کاشان در راستای برگزاری مراسم سنتی مذهبی قالیشویان داشت که جای سپاس و قدردانی دارد.

🔸حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین بلک با بیان اینکه شهرستان کاشان از منظر موقوفات با اصفهان برابر است و مردم می توانند از این موهبت بهره مند شوند، تاکید کرد: این مجموعه از ظرفیت خود به منظور همراهی با مردم با هدف راه اندازی بنگاه های اقتصادی در موقوفات استفاده می کند.

🔸وی بیان داشت: راه اندازی پنل های خورشیدی در اماکن مذهبی تحت مدیریت اوقاف، ضمن صرفه جویی در مصرف برق و درآمد زایی، زمینه تشویق مردم برای استفاده از برق خورشیدی فراهم آمده و نمونه آن در روستای سن سن اجرا شده است.

🔸گفتنی است در پایان این جلسه با اهدای یک جلد قرآن کریم و لوح سپاس با امضای سید مهدی خموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از دکتر محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان تقدیر شد.

🔻🔻🔻🔻

✅لینک عضویت در کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
3 هفته پیش
🔹دیدار چهره به چهره ۴۳ نفر از شهروندان با فرماندار کاشان

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در سومین دوشنبه از ملاقات های مردمی با فرماندار ویژه شهرستان کاشان، تعداد 43 نفر از مردم با دکتر محمدشریف زارعی دیدار و گفتگو کردند.

🔸برنامه ملاقات چهره به چهره در دوشنبه های مردمی با حضور فرماندار، معاونین و کارشناسان فرمانداری تشکیل شد که طی آن شهروندان مسائل و مشکلات خود را در حوزه های مختلف به صورت مستقیم و بدون واسطه مطرح نمودند.

🔸شهروندان کاشانی برای دیدار چهره به چهره با فرماندار برای بیان مسائل و مشکلات خود همه روزه در ساعات اداری می توانند با مراجعه به دفتر بازرسی فرمانداری، نسبت به تعیین زمان ملاقات خود اقدام نمایند.

🔸لینک خبر و تصاویر:

http://kashan.gov.ir/6972


🔻🔻🔻🔻

✅لینک عضویت در کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
3 هفته پیش
🔹جلسه رفع مشکلات احداث نیروگاه های خورشیدی خانگی

🔸به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه کارگروه اشتغال با موضوع رفع مشکلات احداث نیروگاه های برق خورشیدی خانگی به ریاست جواد مزروعی معاون برنامه ریزی و توسعه ویژه کاشان برگزار شد.

🔸این جلسه که به منظور انعقاد تفاهم نامه ظرفیت اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص رفع مشکلات احداث نیروگاه های برق خورشیدی ویژه مددجویان کمیته امداد با حضور بانک های شهرستان، امور برق، بسیج سازندگی و پیمانکاران مربوطه برگزار و مقرر گردید روند احداق و بهره برداری با مساعدت همه اعضاء تا پایان هفته آتی در راستای سیاست های دولت از مددجویان حمایت گردد.

🔻🔻🔻🔻

✅لینک عضویت در کانال فرمانداری ویژه کاشان در پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/4218486788C16f265ce07
3 هفته پیش
دریافت سروش پلاس