فرمانداری ویژه کاشان

کانال رسمی فرمانداری ویژه کاشان


آخرین اخبار فرمانداری را در وب سایت فرمانداری دنبال کنید:

http://kashan.gov.ir
1 ماه پیش
🔷کاشت ۳ اصله نهال مثمر در روز درختکاری توسط سرپرست فرمانداری ویژه کاشان

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ به مناسبت فرارسیدن 15 اسفند ماه روز درختکاری، دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان نسبت به کاشت 3 اصله نهال مثمر در محوطه این فرمانداری اقدام کرد.
در این آیین معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، روسای اداره منابع طبییعی و آبخیزداری، تبلیغات اسلامی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و تعدادی از مدیران و کارشناسان دستگاه ها، سرپرست فرمانداری ویژه کاشان را همراهی نمودند.
گفتنی است؛ مقام معظم رهبری در سال 1397 بر کاشت درختان مثمر به جای درختان غیرمثمر تأکید فرمودند.
http://kashan.gov.ir/2479
2 ماه پیش
بررسی اصلاح خط فیبر نوری و چندین طرح دیگر در جلسه رفع موانع شبکه های مخابراتی
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه بررسی و رفع موانع شبکه های مخابراتی در مجاورت راه های سطح شهرستان به ریاست دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و با حضور بخشدار برزک، روسای ادارات راه و شهرسازی، مخابرات، راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری عصر روز جمعه سیزدهم اسفندماه ۱۴۰۰ در دفتر فرماندار برگزار شد.

http://kashan.gov.ir/2470
2 ماه پیش
🔹دیدارهای مردمی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در دومین دوشنبه اسفند ماه

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی در روز دوشنبه ۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ با تعدادی از شهروندان شهرستان کاشان به صورت چهره به چهره و مستقیم دیدار و گفتگو کرد.

این دیدارها به منظور تسهیل در رسیدگی به مشکلات مردم در روزهای دوشنبه و با حضور تیم بازرسی و معاونین فرماندار برگزار می شود.

شهروندان شریف کاشانی می توانند در تمامی روزهای هفته و در ساعات اداری با مراجعه به دفتر بازرسی فرمانداری نسبت به تعیین زمان ملاقات چهره به چهره با فرماندار اقدام نمایند.

http://kashan.gov.ir
2 ماه پیش
بازدید سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و اعضای کارگروه سیل و طغیان رودخانه ها از مسیل لتحر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان به همراه اعضای کارگروه سیل و طغیان رودخانه های مدیریت بحران شهرستان از مسیل لتحر به منظور برنامه ریزی برای اجرای طرح های ساماندهی رودخانه و کمربند ترافیکی شهر کاشان بازدید نمودند.
طی این بازدید مقررشد شهرداری کاشان با همکاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان، امور منابع آب و راه و شهرسازی نسبت آزادسازی و ساماندهی رودخانه مذکوربا نگاه اجرای بلوار امام خامنه ای (مدظلّه العالی) برای دسترسی ترافیکی به منطقه فین و مسکن مهر به میدان شهیدان زارع مجرد اقدام نمایند.
2 ماه پیش
🔷سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: در تلاش هستیم نرخ بیکاری را در قشر تحصیل کرده کاهش دهیم

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمد شریف زارعی در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کاشان گفت: کارگروه اشتغال، یکی از کارگروه های مهم و با اولویت در بین حدود یکصد کارگروه فعال در شهرستان است که بنده شخصاً از نزدیک شاهد روند کار خواهم بود تا با همفکری باعث گشایش راهی شویم تا در زمینه اشتغال قشر تحصیلکرده که یک موضوع مهم و اساسی در سطح کشور و همچنین شهرستان کاشان بشمار می رود، قدم‌های خوبی برداریم.

متن کامل خبر:
http://kashan.gov.ir/2248
3 ماه پیش
برگزاری چهاردهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان کاشان

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ چهاردهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان در سال جاری به ریاست محمد شریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و با حضور تعدادی از مدیران و صاحبان صنایع برگزار شد.
در این جلسه از کارگروه، از میان درخواست های مطرح شده توسط شهروندان، ۵ پرونده که مدارک و مستندات آنها کامل بود، برای اخذ تصمیم، مورد بررسی نهایی قرار گرفت.
درخواست هایی در خصوص ایجاد واحد مرغداری تخمگذار، ایجاد واحد قالی بافی سنتی، ایجاد واحد تولیدی گلاب و عرقیات گیاهی، ایجاد واحد بسته بندی مواد غذایی و ایجاد واحد مجتمع معادن سنگ آهن از جمله پرونده هایی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی‌های فنی قرار گرفت.

http://kashan.gov.ir/2215
3 ماه پیش
در دیدار سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با معاون استاندار اصفهان مطرح شد: استانداری موافق صدور مجوز برای فعالیت کارخانه سرب در کاشان نیست

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی در دیدار با دکتر امیررضا نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان بر عدم فعالیت هرگونه صنایع آلاینده و مخل محیط زیست در منطقه کاشان تاکید کرد.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در این دیدار گفت: مطالبه جدی مردم شریف کاشان عدم فعالیت کارخانه سرب در این منطقه است که با توجه به نظرات کارشناسی و اثرات مخرب زیست محیطی سرب، فرمانداری مخالف هرگونه فعالیت این شرکت در منطقه است.

زارعی در ادامه تاکید کرد: برای اتمام حجت و رفع دغدغه مردم شریف کاشان لازم است استانداری اصفهان نیز با ورود به این موضوع از هرگونه اقدامی برای فعالیت این کارخانه در محدوده منطقه فرهنگی کاشان ممانعت بعمل آورد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان نیز در ادامه دیدار خود ضمن تایید صحبت های دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان، قول مساعد دادند با توجه به خطرات زیست محیطی و عدم موافقت فرمانداری، هیچگونه مجوزی برای فعالیت این کارخانه از سوی استان در منطقه کاشان صادر نخواهد شد.
3 ماه پیش
قدردانی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان از مدیرعامل شرکت باریج اسانس

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان از مدیرعامل شرکت باریج اسانس تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان، محمدشریف زارعی در ارتباط تلفنی با مدیرعامل شرکت باریج اسانس کسب مقام قهرمانی تیم والیبال بانوان باریج اسانس در لیگ برتر بانوان کشور را تبریک گفت.
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان همچنین از زحمات مجموعه و مدیرعامل شرکت تقدیر و تشکر نمود و اقدام این شرکت در حمایت از ورزش و جوانان را ستودنی و قابل تحسین دانست.
وی در ادامه فعالیت شرکت باریج اسانس در منطقه را موجب افتخار کاشان عنوان کرد و بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های این مجموعه در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تاکید کرد.
زارعی در پایان رفع دغدغه‌ها و مسائل شرکت باریج اسانس را در اولویت های کاری خود عنوان کرد و برگزاری نشست هایی در این راستا را حائز اهمیت دانست.
3 ماه پیش
3 ماه پیش
#گزارش_تصویری

🔹آیین بهره‌برداری از میدان حضرت معصومه(س)

طی آیینی با حضور حضرت آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان و همچنین نماینده کفیل مردم در مجلس شورای اسلامی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین، میدان حضرت معصومه(س) افتتاح و بهره برداری شد. / 25 بهمن 1400

http://kashan.gov.ir
3 ماه پیش
پیام تبریک سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت امام علی (ع) و روز گرامیداشت مقام پدر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی طی صدور پیامی فرارسیدن ولادت حضرت امام علی (ع) و روز گرامیداشت مقام پدر را تبریک گفت.

http://kashan.gov.ir/2171
3 ماه پیش
دیدار سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با استاندار اصفهان

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

http://kashan.gov.ir/2167
3 ماه پیش
حضور سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در جمع نمازگزاران در مصلی نمازجمعه

دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در روز جمعه پانزدهم بهمن ماه و در چهارمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در جمع نمازگزاران در مصلی نمازجمعه حضور یافت و با مردم دیدار و گفتگو کرد.
نمازجمعه این هفته به امامت حضرت آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان برگزار شد.

http://kashan.gov.ir
3 ماه پیش
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان: مسئولین شهرستان در دولت سیزدهم باید پاسخگوی مردم باشند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ محمدشریف زارعی با حضور در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب در خیابان آیت اله یثربی‌(ره) گفت: یکی از وظایف مهم فرمانداری نظارت بر عملکرد مسئولین شهرستان است.
وی با اشاره به مشکلات عمده شهروندان در مباحث خدمات شهری اظهار داشت: اگر مردم برای حل مشکلات خود در مباحثی مانند خرابی کوچه ها و معابر و همچنین خدمات آب، برق، گاز و تلفن و هر مسئله ای که به شهرداری و اداره‌ای مراجعه کنند و به مشکل آنها رسیدگی نگردد و پاسخگوی مردم نباشند مرجع رسیدگی به تخلفات آن فرمانداری است ...

http://kashan.gov.ir/1967
3 ماه پیش
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با تاکید بر لزوم خدمات‌رسانی صادقانه به مردم این شهرستان تاکید کرد: فعالیت‌ها و عملکرد مدیران دستگاه‌های اجرایی روزانه در فرمانداری پایش و رصد خواهد شد.

متن کامل خبر:
http://kashan.gov.ir/1963
3 ماه پیش
عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهداء با حضور سرپرست فرمانداری ویژه کاشان

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ در پنجشنبه چهاردهم بهمن ماه و در سومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی آیین عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهداء دارالسلام در آیینی با حضور دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان برگزار شد.
در این آیین سرپرست فرمانداری کاشان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والامقام شهرستان در آرامگاه حضرت آیت اله یثربی (ره) امام جمعه فقید کاشان حضور یافت.
در آیین فوق، سرهنگ اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، سلیمانی مقدم رییس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان، حیدری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین و بسیجیان شهرستان، سرپرست فرمانداری را همراهی نمودند.
3 ماه پیش
دکتر محمدشریف زارعی با خانواده شهید احسان روحی دیدار کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی در دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در منزل شهید احسان روحی از شهدای انقلاب حضور یافت.
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در دیدار خود که با همراهی امام جماعت مسجد علی ابن ابیطالب (ع) و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت گرفت با پدر بزرگوار این شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد.
گفتنی است شهید احسان روحی نوش آبادی در تاریخ 1357/9/22به دست ماموران رژیم ستم شاهی در کاشان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
3 ماه پیش
بازدید سرپرست فرمانداری ویژه کاشان از پایگاه مقاومت بسیج در مسجد علی ابن ابیطالب

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی در حاشیه حضور خود در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب در خیابان آیت اله یثربی‌(ره) از پایگاه مقاومت بسیج مستقر در این مسجد بازدید کرد.
فرمانده این پایگاه مقاومت بسیج نیز گزارشی در زمینه تولیدات رسانه ای و امور فرهنگی ارائه نمود.
3 ماه پیش
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب (ع) حضور یافت

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمدشریف زارعی در جمع نمازگزاران مسجد علی ابن ابیطالب (ع) در خیابان آیت اله یثربی‌(ره) حضور یافت.

در طی این برنامه مردم برخی از مشکلات خود را به صورت چهره به چهره و مستقیم با سرپرست فرمانداری در میان گذشتند.
3 ماه پیش
دیدار سرپرست فرمانداری ویژه کاشان با جانباز 70 درصد سرافراز

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ دکتر محمد شریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان در نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در منزل محمدرضا طرفدار از جانبازان سرافراز 70 درصد حضور یافته و با وی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار مسائل و مشکلات موجود جانبازان مورد بررسی قرار گرفت.
3 ماه پیش
🔷محفل انس با قرآن کریم و نهج البلاغه در امامزاده ابراهیم فین با حضور دکتر محمدشریف زارعی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان در نخستین روز از دهه مبارک فجر برگزار شد.
3 ماه پیش
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان:
مردم سالاری دینی با اسلام ناب و مردمی نهادینه شده است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی فرمانداری‌ویژه‌کاشان؛ محمد‌شریف زارعی در آیین گرامیداشت یوم‌اله 12 بهمن در حسینیه گلزار شهداء دارالسلام گفت: انقلاب اسلامی ایران یکی از تاریخ‌ساز‌ترین و مهمترین تحولات تاریخ بشریت است.

وی در ادامه بیان داشت: یکی از رموز انقلاب اسلامی که باعث ایجاد استمرار، ایستادگی، استواری و تداوم انقلاب و همچنین موجب رسوخ و نشر آن در خارج از مرزها گردید اسلام ناب محمدی است.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان تصریح کرد: انقلاب اسلامی بر پایه و مبنای اسلام ناب بنا شده که این یکی از رموز مهم انقلاب است و این مهم موجب شده تا در طول چهل و سه سال از انقلاب، ذره ای از مسیر خود منحرف نشده و از اهداف خود خارج نشود.

زارعی اضافه کرد: ممکن است در طول انقلاب بسیاری از موانع و فتنه‌ها در راه انقلاب قرار گرفته باشد مانند جنگ تحمیلی، تحریم‌های ظالمانه و دشمنی هایی که از سوی استکبار جهانی علیه ملت شریف ایران صورت گرفته، این سنگ اندازی‌ها شاید گاهی موجب کاهش سرعت قطار انقلاب شده باشد اما هیچگاه از حرکت نایستاده و از مسیر خود ذره‌ای زاویه نگرفته است.

وی انقلاب اسلامی را بنا شده بر پایه شریعت و اسلام ناب محمدی دانست و بیان‌کرد: انقلاب اسلامی هیچگاه زیر بار ظلم و ستم نمی رود، عدالت گستری، عدالت طلبی، مبارزه با ظلم و ستم از ویژگی های اسلام ناب است.

محمد‌شریف زارعی ادامه داد: حمایت از مظلومان و محرومان جهان از ویژگی‌ها و شاخصه‌های انقلاب‌اسلامی است و اگر در هر کجای جهان ظلمی صورت بگیرد انقلاب‌اسلامی مدافع مظلوم است.

سرپرست فرمانداری ویژه کاشان یکی دیگر از شاخصه‌های مهم انقلاب اسلامی را مردمی بودن آن برشمرد و خاطر‌نشان کرد: در طی این سال‌هایی که از عمر انقلاب می‌گذرد همیشه مردم در صحنه‌های مختلف نظیر انتخابات‌ها و تصمیم گیری‌های مهم حضور داشته‌اند، مردم سالاری دینی که مقام معظم رهبری فرموده‌اند با اسلام ناب و مردمی نهادینه شده و در واقع ذات انقلاب اسلامی عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و ستم است.
3 ماه پیش
سرپرست فرمانداری ‌ویژه ‌کاشان رحلت عالم‌ربانی حضرت‌آیت‌اللّه‌صافی‌گلپایگانی را تسلیت گفت

به گزارش مرکز‌ روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی‌ فرمانداری‌ویژه‌کاشان؛ دکتر محمد‌شریف زارعی طی پیامی رحلت حضرت‌آیت‌الله‌العظمی‌لطف‌اللّه صافی‌گلپایگانی را تسلیت گفت.

باسمه‌تعالی

عروج تاثر انگیز و نورانی عالم وارسته و شخصیتی محبوب در جهان اسلام و تشیّع، دانشمندی آگاه و جلیل‌القدر حضرت آیت‌اللّه‌العظمی حاج‌شیخ لطف‌اللّه صافی‌گلپایگانی‌(ره)، تاثر و اندوه فراوان در میان شیعیان جهان به وجود آورد.

مجالس این عالم ربّانی همواره ضمن آگاهی بخشی به مردم، موجب افزایش منزلت علمی و اخلاقی جامعه‌گردیده و آثار علمی و مکتوب به جای مانده از ایشان در سطوح مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و بین‌المللی همواره ستودنی و ماندگار بود.

اینجانب ضمن ابراز اندوه فراوان این ضایعه‌بزرگ را محضر حضرت‌ولی‌عصر‌(عج)، رهبر‌معظم‌انقلاب حضرت‌امام‌خامنه‌ای‌(مدظلّه‌العالی)، حوزه‌های‌علمیه‌کشور و نیز مردم‌شریف شهرستان‌کاشان تسلیت عرض‌نموده و از درگاه خداوند متعال برای روح ملکوتی ایشان، علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

و من اللّه توفیق
محمد‌شریف زارعی
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کاشان

3 ماه پیش
دریافت سروش پلاس