فرمانداری ویژه کاشان

کانال رسمی فرمانداری ویژه کاشان


با حضور وزیر آموزش و پرورش تعدادی از واحدهای آموزشی در کاشان بهره‌برداری شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ تعدادی از واحدهای آموزشی در آیینی با حضور یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه کاشان در شهرستان به بهره‌برداری رسید.


http://kashan.gov.ir/1662
2 روز پیش
فرماندار کاشان:
بخش اداری میراث فرهنگی باید از خانه تاریخی بروجردی ها خارج شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در حاشیه بازدید سرزده خود از اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان گفت: ساختمان فعلی میراث فرهنگی به خوبی نگهداری نمی شود لذا باید بخش اداری از خانه تاریخی بروجردی ها خارج شود.
وی در ادامه بیان داشت: مدیریت میراث فرهنگی باید نسبت به تعیین تکلیف وضعیت ساختمان و تملک مکانی خارج از اماکن تاریخی اقدام نماید چراکه حضور بخش اداری در خانه تاریخی موجب آسیب به بنای تاریخی و استهلاک اموال دولتی می شود.

http://kashan.gov.ir/1639
3 روز پیش
سی و هشتمین برنامه ملاقات مردمی فرماندار ویژه شهرستان کاشان درسال جاری، طبق روال هرهفته به صورت چهره به چهره و با رعایت کلیه جوانب و دستورالعمل های بهداشتی، روز دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح در دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ طی این نشست ها، فرماندار بطور مستقیم و چهره به چهره با شهروندان متقاضی، دیدار و گفتگو کرد.

مشکلات دریافت زمین روستایی از بنیاد مسکن، وجود اختلاف در دریافت پروانه ساختمانی برای ساخت وساز، اعتراض به میزان سهمیه آرد یک نانوایی در شهر، درخواست دریافت و فعال نمودن تاکسی در مسیر یکی از مراکز بخش، مشکلات موجود در دریافت مسکن ملی، اعتراض به جریمه قبوض امتیازات ۴گانه و مشکلات معیشتی تنی چند ازشهروندان، اهم مواردی بود که مردم شریف شهرستان کاشان درحضور فرماندار مطرح کردند.

متن کامل خبر:
http://kashan.gov.ir/1625
5 روز پیش
بازدید معاون برنامه ریزی فرمانداری کاشان از بزرگترین تولید کننده ارتز های سفارشی در منطقه
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان از شرکت دانش بنیان تولید کننده ارتز های سفارشی در منطقه بازدید کرد.

مسعود خاندایی گفت با توجه به مراجعات و درخواست یک شرکت دانش بنیان تولید کننده ارتزهای سفارشی و کفی های ارتوپدی در منطقه کاشان بازدیدی از این مجموعه بعمل آمد.

وی در ادامه افزود: درخواست این شرکت در خصوص دریافت تسهیلات و سرمایه در گردش بود که پیگیری شد به منظور کمک به این شرکت برای تامین سرمایه در گردش و تسهیلات بانکی مرتفع و اقدامات لازم صورت بگیرد.

http://kashan.gov.ir/1613
5 روز پیش
جلسه رفع مشکلات محله خیابان کارگر در مدرسه مرحوم لاجوردی برگزار شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان جلسه رفع مشکلات خیابان کارگر با حضور آیت الله سلیمانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه، علی‌اکبر مرتضائی فرماندار ویژه و تنی چند از روسای دستگاه‌ های اجرایی، نهادهای عمومی و نیروهای مسلح شهرستان کاشان، در سالن اجتماعات مدرسه مرحوم لاجوردی در خیابان کارگر برگزار شد.

http://kashan.gov.ir/1599
5 روز پیش
نشست بررسی و احصاء مشکلات منطقه راوند با حضور حضرت آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، دادستان عمومی و انقلاب، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی در امامزاده سلطان ولی بن موسی الکاظم(ع) و به دعوت امام جمعه راوند برگزار شد ...

http://kashan.gov.ir/1564
1 هفته پیش
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ هفتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان به ریاست مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان و با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد

http://kashan.gov.ir/1560
1 هفته پیش
⚡ لوح | افتخار ایران
🔻 رهبر انقلاب: ایرانی‌ها به خودشان افتخار کنند که مردی از میان آنها از یک روستای دورافتاده برمیخیزد، تلاش میکند، مجاهدت میکند، خودسازی میکند، تبدیل میشود به چهره‌ی درخشان و قهرمان امّت اسلامی. ۱۳۹۹/۰۹/۲۶

📥 نسخه قابل چاپ👇
https://farsi.khamenei.ir/photo-album?id=49270

💻 @Khamenei_ir | #قهرمان
1 هفته پیش
مسعود خاندایی در حاشیه بازدید از بزرگترین شرکت‌تولید موتورسیکلت در منطقه گفت: از نگاه اذهان عمومی، شهرستان کاشان را به عنوان شهر فرش و قطب گلاب و عرقیات گیاهی می‌شناسند در حالی که در کاشان بیش از ۳۵۰ محصول تولید و به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می شود.

معاون فرماندار افزود: مدیریت اداری شهرستان در کنار سایر دستگاه های اجرایی به صنایع مختلف در سطح منطقه کمک می نماید تا آنها نیز بتوانند به مسوولیت های اجتماعی خود در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی به درستی عمل کنند.

خاندایی تصریح کرد: در شهرستان کاشان بیش از ۴۶ نوع امور خیریه در قالب مسوولیت های اجتماعی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی و سازمان های مردم نهاد شکل گرفته و اکنون مصمم به دعوت از شرکت های صنعتی و خدماتی در قالب مسولیت اجتماعی برای توسعه پروژه های آبخیزداری، نهال کاری و حفظ محیط زیست هستیم.

ادامه خبر:
http://kashan.gov.ir/1530
1 هفته پیش
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی به همراه تیم بازرسی فرمانداری و مرکز بهداشت به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان بازدید کرد.

در این بازدید سرزده مواردی همچون برپایی و اقامه نمازجماعت با رعایت پروتکل های بهداشتی، حضور کارکنان در محل خدمت، استفاده از ماسک، وضعیت واکسیناسیون کارکنان اداری و معلمان، نحوه برخورد و پاسخگویی به ارباب رجوع و سنجش میزان رضایتمندی شهروندان و همچنین نحوه رعایت نکات ایمنی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است بازدید های سرزده فرماندار هر هفته و بدون اطلاع قبلی از ادارات شهرستان انجام می شود که نتیجه این بازرسی ها طی گزارشی برای مدیران کل و استاندار محترم اصفهان نیز ارسال می گردد.
http://kashan.gov.ir/1519
1 هفته پیش
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در نشست آغاز بکار شورای نمایندگی انجمن روابط عمومی ضمن بیان اهمیت شهرستان کاشان به ویژه به دلیل سبقه مذهبی و فرهنگی آن اظهار داشت: کاشان به دلیل سبقه مذهبی و فرهنگی که در تمام نقاط این شهر قابل رویت هست از قبیل نقاشی نقاشان متبحر، اشعار شاعران، کتاب‌های تالیف شده، خاطرات نگاشته شده و در ذهنیات مردم که بطور سینه به سینه نقل شده همه برای شهروندان کاشانی و در کل برای همه ایرانیان به عنوان یک نقطه عطف تاریخی در شهرستان کاشان بشمار می رود.
نشست آغاز به کار نمایندگی انجمن روابط عمومی کاشان با حضور علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، خسرو رفیعی رییس انجمن روابط عمومی ایران، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و تعدادی از مدیران روابط عمومی دستگاهای اجرایی و خدماتی شهرستان برگزار و با ابلاغ احکام اعضا، فعالیت رسمی شورای نمایندگی انجمن آغاز شد.

متن کامل خبر:
http://kashan.gov.ir/1510
1 هفته پیش
سی وششمین برنامه ملاقات مردمی فرماندار با اهالی دارالمومنین کاشان برگزار شد

در راستای برنامه های فرماندار مبنی بر دیدارهای چهره به چهره با مردم و در ادامه اجرای طرح موسوم به دوشنبه های مردمی در کاشان؛ برنامه ملاقات های مردمی علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، صبح روز دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ انجام شد.

http://kashan.gov.ir/1503
2 هفته پیش

فرماندار ویژه کاشان: با هرگونه تغییر قیمت بدون ضابطه برخورد جدی می شود


به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در جلسه فوق العاده کارگروه تنظیم بازار شهرستان با عنوان کمیته اقدام مشترک با اشاره به اهمیت و لزوم نظارت بر اصناف و بازار به منظور جلوگیری از گران فروشی ومتعادل کردن قیمت ها اظهار داشت: کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان متشکل از دستگاه های اجرایی تیم های مشترک نظارت و بازرسی در کاشان تشکیل شده و با توجه به اهمیت یکسان شدن قیمت ها در سراسر استان با تشدید نظارت بر قیمت ها از هرگونه تغییر قیمت بدون ضابطه جلوگیری و برخورد جدی می شود.

http://kashan.gov.ir/1492
2 هفته پیش
شهید سلیمانی قهرمان ملّت ایران است، به خاطر اینکه ملّت ایران داشته‌های فرهنگی و معنوی و انقلابی و ارزشهای خودش را در او متبلور و مجسّم دید.

(مقام معظم رهبری)
2 هفته پیش
دیدار فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان کاشان با فرمانده گروه 840 موشکی ارتش

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی به همراه اعضای شورای تامین شهرستان کاشان با حضور در مقر گروه 840 موشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران ارتقاء درجه فرمانده این گروه به جایگاه سرتیپ دومی را تبریک گفتند.

http://kashan.gov.ir/1426
3 هفته پیش

رزمایش پدافند شیمیایی با نام حضرت فاطمه الزهرا(س) در شهرک صنعتی جعفرآباد برگزار شد

http://kashan.gov.ir/1417
3 هفته پیش

معاون سیاسی فرمانداری کاشان: پیکر مطهر دو شهید گمنام در بخش برزک خاکسپاری می شود

عباسعلی قپانی پور در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر ۲۲ شهید گمنام دفاع مقدس گفت:
🔹 مراسم وداع با شهدای گمنام، دوشنبه ۶ دی بعد از نماز مغرب و عشاء در محل گردان امام حسین(ع) برگزار خواهد شد.
🔹مراسم تشییع در شهرکاشان از ساعت 15 عصر روز سه شنبه ۷ دی ماه از میدان بسیج آغاز می شود که کاروان حامل پیکر مطهر شهدا در مسیر میدان های درب عطا، امام خمینی (ره)، کمال الملک، معلم وجهاد حرکت کرده و در میدان جهاد متوقف و مراسم پایانی با سخنرانی آیت الله سلیمانی نماینده فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان برگزار خواهد شد.
🔹پیکر دو تن از شهدای گمنام پس از تشییع در اصفهان، شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) به کاشان منتقل می شود که مراسم خاکسپاری این شهیدان والامقام در عصر روز پنجشنبه 16 دی ماه در بخش برزک برگزار می گردد ...
http://kashan.gov.ir/1414
3 هفته پیش
فرماندار ویژه کاشان: در کاشان سالانه بیش از ۱۰۰ جلد کتاب به انتشار می رسد / می بایست در ۲۷ جمادی الثانی سالروز شهادت سلطان علی بن امام محمدباقر (ع) در شان آن حضرت عزاداری نمود

http://kashan.gov.ir/1384
1 ماه پیش
فرماندار ویژه کاشان مشکلات و موانع پیش روی ازدواج،تنها فقر مادی و اقتصادی نیست بلکه وجود فقر فرهنگی و فکری مهمتر است

http://kashan.gov.ir/1377
1 ماه پیش
سی و پنجمین برنامه دیدارهای هفتگی و چهره به چهره فرماندار با مردم شریف شهرستان کاشان انجام شد
http://kashan.gov.ir/1371
1 ماه پیش
جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کاشان برگزار شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان به ریاست عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور تنی چند از روسای دستگاه‌ های اجرایی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عباسعلی قپانی پور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان در این جلسه طی سخنانی با تاکید بر جایگاه و اهمیت قشر ایثارگران و خانواده معظم شهدا اظهار داشت: حضور روسای ادارات در جلسات منتسب به قشر ایثارگران بایستی از روی اشتیاق و تعهد به خدمت رسانی به این قشر باشد.

http://kashan.gov.ir/1368
1 ماه پیش
فرماندار ویژه کاشان: ۹۰ درصد دانش آموزان کاشانی واکسینه شده اند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ علی اکبر مرتضایی در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان که با حضور حضرت آیت اله سلیمانی نماینده ولی فقیه در منطقه برگزار شد، اظهار داشت: ۵۶۰۰ نیروی فرهنگی رسمی و غیر رسمی در کاشان داریم که ۹۵ درصد از فرهنگیان کاشان تاکنون واکسینه شدند و از ۲۷ هزار دانش آموز تاکنون درحدود ۲۵ هزار دانش آموز واکسینه شدند که با این وجود ۹۰ درصد دانش آموزان بالای ۱۲ سال نیز واکسینه شده اند.
فرماندار ویژه و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اینکه انجام واکسیناسیون برای تمامی افراد جامعه الزامیست، بیان داشت: مدیران مدارس مسوول بررسی وضعیت واکسیناسیون دانش آموزان و معلمان هستند و به منظور سلامتی فرزندان عزیزمان باید از واکسن دانش آموزان و تست PCR مطمئن شویم و چنانچه تستPCR مثبت بود فرد باید در محل ایزوله امتحان بدهد.

ادامه خبر:
http://kashan.gov.ir/1364
1 ماه پیش
نمایشگاه و فروشگاه عرضه مستقیم کالا در کاشان توسط فرماندار افتتاح شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ به منظور تنظیم بازار، کنترل قیمت ها وحذف واسطه ها، نمایشگاه و فروشگاه عرضه مستقیم کالا، توسط علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، افتتاح و کار خود را آغاز کرد.

این فروشگاه در بلوار قطب راوندی مقابل پارک آیت اله مدنی جنب تالار گلشن کوچه حکمت ۵۷ در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع واقع شده که شامل ۷۵ غرفه است.

http://kashan.gov.ir/1353
1 ماه پیش
آیین بزرگداشت روز پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر کاشان با حضور معاون رییس جمهور + گزارش تصویری

سیدمحمدحسینی معاون امور مجلس رییس جمهور در سفر یک روزه به کاشان علاوه بر دیدار با آیت‌الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، در آیین بزرگداشت هفته پژوهش در دانشگاه کاشان سخنرانی و از پژوهشگران برگزیده این دانشگاه تجلیل کرد.

http://kashan.gov.ir/1339
1 ماه پیش
دریافت سروش پلاس