کانون بازنشستگان قم

تلفن :36706901


1 روز پیش
اعطای کمک هزینه تحصیلی به قبولی های تحصیلی سال 1401
1 روز پیش
دیدار با مستمری بگیر خانم اقدس نیک نام روزجاری ۲۶ مردادماه بمنظور تجلیل وتکریم مستمری بگیر یاد شده ،رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان قم به همراه نماینده بازنشستگان ومعاون کانون با ایشان دیدار وگفتگو نمودند .در پایان این دیدار، رئیس کانون لوح تقدیر و هدیه‌ای اهدا نمود .
1 روز پیش
1 روز پیش
دیدار با پیشکسوت جناب سرهنگ عبدالمجید قاسمی روزجاری ۲۶ مردادماه بمنظور تجلیل وتکریم پیشکسوت یاد شده ،رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان قم به همراه نماینده بازنشستگان ومعاون کانون با ایشان دیدار وگفتگو نمودند .در پایان این دیدار، رئیس کانون لوح تقدیر و هدیه‌ای اهدا نمود .
1 روز پیش
1 روز پیش
دیدار با پیشکسوت کارمند رتبه ۱۳ خانم نرگس راهدار روزجاری ۲۶ مردادماه بمنظور تجلیل وتکریم پیشکسوت یاد شده ،رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان قم به همراه نماینده بازنشستگان ومعاون کانون با ایشان دیدار وگفتگو نمودند .در پایان این دیدار، رئیس کانون لوح تقدیر و هدیه‌ای اهدا نمود .
1 روز پیش
1 روز پیش
دیدار با پیشکسوت جناب سرهنگ محمدحسن امیر انصاری روزجاری ۲۶ مردادماه بمنظور تجلیل وتکریم پیشکسوت یاد شده ،رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان قم به همراه نماینده بازنشستگان ومعاون کانون با ایشان دیدار وگفتگو نمودند .در پایان این دیدار، رئیس کانون لوح تقدیر و هدیه‌ای اهدا نمود .
1 روز پیش
1 روز پیش
دیدار با پیشکسوت جناب سروان عبدالله پرهیزگار روزجاری ۲۶ مردادماه بمنظور تجلیل وتکریم پیشکسوت یاد شده ،رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان قم به همراه نماینده بازنشستگان ومعاون کانون با ایشان دیدار وگفتگو نمودند .در پایان این دیدار، رئیس کانون لوح تقدیر و هدیه‌ای اهدا نمود .
1 روز پیش
1 روز پیش
سردار کاکاوند دستیار فرماندهی در امور اعضای وابسته:
اقدامات انجام گرفته در کانون بازنشستگان انتظامی تاثیرگذار و اثر بخش بوده است
____________________________________________

سردار کاکاوند دستیار ویژه فرماندهی در امور بازنشستگان با حضور در کانون در جمع مدیران گفت: حضور سردار جعفری نسب در مدیریت کانون و اقدامات و تلاش هایی که ایشان در مدت کوتاه حضورشان در خدمت به جامعه بازنشستگان انجام داده تاثیرگذار و اثربخش بوده و جای قدردانی و تقدیر دارد.
وی افزود: بررسی های انجام گرفته و در ارتباط با اعضای وابسته نشان می دهد برنامه های صورت گرفته در کانون باعث خرسندی عزیزان پیشکسوت شده است و تلاش ما این است این رضایتمندی تداوم یابد.
سردار کاکاوند با اشاره به مشکلات و دغدغه های بازنشستگان گفت: ما به کمبودها، مسائل و مشکلات بازنشستگان واقف هستیم و اشراف کامل داریم که آسیب پذیری در این حوزه وجود دارد و لذا با برنامه ریزی و بهره گیری در تمامی ظرفیت های فراجا و سازمان های درگیر در نیروهای مسلح تلاش خواهیم کرد آنها را به حداقل برسانیم.
دستیار فرماندهی فراجا در امور اعضای وابسته اطلاع رسانی سریع و شفاف را راهکار مهم در اعتمادسازی اعضای وابسته دانست و افزود: کانون بازنشستگان می بایست در امر اطلاع رسانی و آگاهسازی جامعه هدف پیش قدم باشد و با تدبیر و تولید محتوا و انتشار اخبار امیدبخش و دلگرم کننده اقدامات و عملیات روانی دشمن را که در فضای مجازی بازنشستگان را هدف قرار داده است را خنثی کند.
سردار کاکاوند در پایان ضمن ابراز خرسندی از ارتباط خوب دستیاری و کانون گفت: همه ما یک هدف مهم و مقدس را دنبال می کنیم و آن خدمت به عزیزان پیشکسوت است. باید این ارتباط را منسجم تر و با تشکیل جلسات کارشناسی هماهنگ تر از گذشته پیش ببریم.

✳️ سردار جعفری نسب: مطالبه گری بازنشستگان در دستور کار کانون است
سردار جعفری نسب رئیس کانون نیز در این نشست ضمن خوش آمدگویی و تقدیر و تشکر از حمایت ها و همراهی دستیاری در تحقق برنامه های خدماتی به بازنشستگان گفت: ما در کانون به عنوان نمایندگان بازنشستگان خود را موظف به مطالبه گری خواسته های به حق پیشکسوتان می دانیم و این امر را در اولویت برنامه های خود قرار داده ایم.
وی با اشاره به اینکه همه امکانات کانون جهت خدمت به بازنشستگان در اختیار دستیاری است، یادآور شد: به منظور خدمت در همه زمینه ها به اعضای وابسته و اعتماد سازی این عزیزان با تمام توان در خدمت دستیاری محترم هستیم و خود را جدای از این مجموعه نمی دانیم.
سردار جعفری نسب به هماهنگی بیشتر در جهت ارائه خدمات به خصوص در زمینه سرکشی از پیشکسوتان و برگزاری مراسم ضیافت اشاره کرد و گفت: با تشکیل جلسات کارشناسی و ایجاد نشست های جمعی بایستی تلاش شود که هماهنگی بیشتری بین استان ها، دستیاری ونیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان ها به منظور جلوگیری از موازی کاری انجام گیرد.
2 روز پیش
✳️ خبرهای خوش رییس کانون بازنشستگان انتظامی به پیشکسوتان فراجا
➖➖➖➖➖➖➖➖
🔸 افزایش حقوق بازنشستگان
🔸 افزایش تخفیفات اتکا به ۳۰۰هزار تومان
🔸اعطای کمک هزینه ۱۰۰میلیون تومانی جهیزیه
🔸 برقراری یارانه برای ۶۰تا۷۰درصد کسانی که یارانه دریافت نکرده اند و پیگیری وضعیت سایر پیشکسوتان
2 روز پیش
‏مسابقه خاطره نویسی
2 روز پیش
سلام یکی از شرکت ها به یک نفر نگهبان با حقوق مناسب نیاز دارد .درصورت تمایل با کانون استان تماس بگیرید تلفن ۳۶۷۰۶۹۰۱
2 روز پیش
3 روز پیش
*تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح کشور تا سقف یک میلیارد ریال*


🔹️مرتضی اعلمی مدیرعامل سازمان اتکا در حاشیه مراسم تقدیر از پیشکسوتان و وابستگان سازمان اتکا و نیروهای مسلح گفت: امکان تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح کشور تا سقف یک میلیارد ریال فراهم شده است.
🔹️به گزارش ایلنا، مرتضی اعلمی مدیرعامل سازمان اتکا در حاشیه مراسم تقدیر از پیشکسوتان و وابستگان سازمان اتکا و نیروهای مسلح گفت: امکان تامین جهیزیه فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح کشور تا سقف یک میلیارد ریال فراهم شده است.
🔹️اعلمی با بیان اینکه یکی از دغدغه های بازنشستگان فراهم کردن شرایط ازدواج فرندانشان است 🔹️افزود: سازمان اتکا به همین منظور و همزمان با سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) در فروشگاه مرکزی اتکا سالن مطلع عشق را که عرضه کننده کالاهای مورد نیاز جهیزیه است، افتتاح کرد.
🔹️وی اعلام کرد: بازنشستگان محترم می توانند با معرفی نامه کانون بازنشستگان نیروهای مسلح به اتکا مراجعه کنند و از این تسهیلات بهره مند شوند.
🔹️مدیرعامل سازمان اتکا بیان🔸️ کرد: بازپرداخت این تسهیلات پنج ساله و درصد سود این تسهیلات چهاردرصد است.
🔹️اعلمی با اشاره به اینکه این کالاها از کیفیت مطلوب🔸️ برخوردارند گفت: تمامی این کالاها گارانتی ۳۶ ماهه دارند و خانواده ها پس از ثبت سفارش در فروشگاه می توانند جهزیه را درب منزل دریافت کنند.
🔹️وی گفت: درکنار این تسهیلات دو بسته به زوجین هدیه داده می شود که بسته🔸️ فرهنگی شامل یک جلد قران مجید و یک جلد کتاب مطلع عشق نوشته مقام معظم رهبری است که دستورالعمل زندگی و ازدواج است.
🔹️ همچنین وزیر دفاع نیز یک بسته مالی شامل 🔸️پنج تا هفت میلیون تومان به زوجین هدیه خواهد داد.

🔹️🔹️🔹️
4 روز پیش
سرداراشتری در جمع تعدادی از فرماندهان و مدیران ژاندارمری سابق:
بالاترین سرمایه ما درفراجا نیروی های انسانی شاغل وبازنشسته هستند
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

دومین نشست صمیمی هیئت رئیسه فراجا با جمعی ازفرماندهان، روسا و مدیران ژاندارمری سابق صبح امروز در سالن فجر ستاد فراجا و به صورت برخط در سراسر کشور برگزار شد.
در این نشست صمیمی، سردار اشتری طی سخنانی گفت: بالاترین سرمایه ما درسطح فراجا نیروهای شاغل و بازنشسته هستند و رسیدگی به وضعیت معیشتی، روحی و معنوی این عزیزان در اولویت کاری ما قرار دارد و این امر مهم به تمام فرماندهان عزیز استان ها هم اعلام شده است.ادامه خبر در سایت کانون
👇👇👇👇👇

https://b2n.ir/s81849
4 روز پیش
دیدار با پیشکسوت خانم فائزه بهرامی کرمانشاهی --------------------------------------------------------------------------------------------- رئیس کانون بازنشستگان استان به منظور عیادت، تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با پیشکسوت ناجا خانم فائزه بهرامی کرمانشاهی، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار پس از شنیدن خاطرات و نظرات پیشکسوت یاد شده به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
4 روز پیش
دیدار با پیشکسوت آقای احمد شاهمیری --------------------------------------------------------------------------------------------- رئیس کانون بازنشستگان استان به منظور عیادت، تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با پیشکسوت ناجا جناب آقای احمد شاهمیری، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات پیشکسوت یاد شده راهنمایی لازم برای پیگیري این مشکلات به ایشان ارائه و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
4 روز پیش
دیدار با مستمری بگیر خانم زهرا ارشی --------------------------------------------------------------------------------------------- رئیس کانون بازنشستگان استان به منظور عیادت، تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با مستمری بگیر ناجا خانم زهرا ارشی، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات مستمری بگیر یاد شده راهنمایی لازم برای پیگیري این مشکلات به خانواده ایشان ارائه و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
4 روز پیش
دریافت سروش پلاس