کانون بازنشستگان قم

تلفن :36706901


🗓 امروز جمعه ↯
☀️۳ تیر ۱۴۰۱
🌙 ۲۴ ذی القعده ۱۴۴۳
🎄۲۴ ژوئن ۲۰۲۲
📿 ذکر روز :
اللهم صل علی محمد و آل محمد
#حدیث_روز
🍃🌸🔸🔶 منْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
قسمتی از آیه 2 سوره طلاق
ترجمه: هر کس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه نجاتی برای او فراهم می کند
1 ماه پیش
#تکذیب
با سلام خدمت بازنشستگان عزیز نیروهای مسلح، به اطلاع می رساند در روزهای اخیر خبری در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه طی جلسه ای با حضور نمایندگان ستادکل، مجلس، وزارت دفاع، ساتا و سایر ارگانهای ذینفع مواردی از جمله افزایش حقوق، شارژ حکمت کارت، واریز کمک هزینه معیشتی ماهیانه و افزایش حق عائله مندی مصوب گردیده و از اول مردادماه اجرایی میگردد. بدینوسیله این خبر بصورت رسمی از سوی سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح تکذیب می گردد و خواهشمند است تمامی اخبار مربوط به بازنشستگان نیروهای مسلح را تنها از کانالهای رسمی این سازمان در شبکه های اجتماعی سروش و ایتا به ادرس زیر پیگیری نمایید.
آدرس سایت سابا: http://esata.ir/web/saba
آدرس کانال سروش سابا : https://sapp.ir/sabba.ir
آدرس پیام رسان ایتا سابا: https://eitaa.com/iransaba
1 ماه پیش
پرداخت حقوق کامل فرزندان اناث مطلقه و بیوه از خرداد ماه ۱۴۰۱
2 ماه پیش
#اخبار_ستاد
تعیین تکلیف یارانه قطع شده برخی از بازنشستگان ن.م
آدرس سایت سابا: http://esata.ir/web/saba
آدرس کانال سروش سابا : https://sapp.ir/sabba.ir
آدرس پیام رسان ایتا سابا: https://eitaa.com/iransaba

2 ماه پیش
سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
2 ماه پیش
سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
2 ماه پیش
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا:
در راستای تکریم پیشکسوتان و کمک به آنها با تمام توان تلاش می کنیم
------------------------------------------------------
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: در راستای تکریم پیشکسوتان و کمک به آنها با تمام توان تلاش می کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و نماینده ولایت فقیه درسازمان عقیدتی سیاسی فراجا در سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس با تاکید بر توجه به ارزشهای معنوی و دینی در ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه، با اشاره به احادیث و روایت های دینی در این خصوص گفت: جایگاهی که ما هم اکنون در اختیار داریم نتیجه تلاش های گذشتگان است که صادقانه و مخلصانه خدمت کردند بر همین اساس تکریم و احترام و منزلت پیشینیان و بازنشستگان یک اصل مهم است و ما خدمت به این عزیزان را از اولویت های خود در اجرای برنامه هایمان می دانیم و بر همین اساس اقدامات خوبی برنامه ریزی کرده ایم.
وی افزود: توجه به منزلت، شان و کرامت بازنشستگان و نیز نگاه به وضعیت معیشتی و حال آنها در کنار اهداف فرهنگی دو اصل مهمی است که در خصوص پیشکسوتان باید مدنظر قرار داد.
حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در محضر امام رضا(ع) قول می دهیم که در راستای تکریم پیشکسوتان و کمک به آنها با تمام توان تلاش کنیم، باشد که مورد رضای پروردگار متعال قرار گیرد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در ادامه به اقدامات انجام شده در این سازمان در مسیر خدمت به بازنشستگان پرداخت و گفت: بیش از 10 برنامه متنوع فرهنگی، زیارتی، سیاحتی، بصیرت سیاسی و ... در سال جاری پیش بینی کرده ایم که از آن جمله می توان به اعزام بیش از 20 هزار نفر از بازنشستگان به مشهد مقدس و اسکان در هتل پارس و پرداخت تمام هزینه ها، در اختیار قرار دادن وام قرض الحسنه جهت اعزام به عتبات عالیات، انجام مسابقه فرهنگی، برگزاری مسابقات قرآنی، برنامه ضیافت خانوادگی، اجرای برنامه اردوی یکروزه و ... اشاره کرد.
نماینده ولایت فقیه درسازمان عقیدتی سیاسی فراجا در پایان سخنان خود به استفاده از ظرفیت های علمی و تجربی بازنشستگان در انجام مطلوب ماموریت های فراجا تاکید کرد و گفت: بسیاری از پیشکسوتان عزیز صاحبان اندیشه هستند و یک گنجینه با ارزش محسوب می شوند که بایستی از آنها در جهت تحقق برنامه ها و اهداف ماموریتی بهره برد.
2 ماه پیش
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا:
ما بازنشستگان را پشتوانه عظیم انتظامی می دانیم
-------------------------------------------------------------------------------
سردار شرفی در همایش سراسری کانون با بیان اینکه با هر نگاه ارزشی، دینی، قانونی و اسناد بالادستی که بنگریم، تکریم و رعایت شان و منزلت انسان ها اولویت است، گفت: احترام به بازنشستگان یک عمل دینی، اخلاقی و قانونی است.
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت علمی و تجربی پیشکسوتان حداکثر استفاده را ببریم، افزود: ما در فراجا با نگرش انسان محوری و رویکرد توجه به سرمایه های انسانی، بازنشستگان و پیشکسوتان را پشتوانه عظیمی برای سازمان می دانیم به همین دلیل در حال تدوین برنامه در این حوزه هستیم.
رئیس هیئت مدیره کانون با برشمردن مشکلات بازنشستگان چه در حوزه هویت شخصی،منزلتی، مشارکتی و چه از منظر معیشتی و مشکلات مالی، خاطرنشان کرد: ما هنوز نتوانسته ایم از ظرفیت و توانمندی فکری، معنوی و علمی پیشکسوتان آن طور که باید و شاید بهره ببریم و این یک ضعف است که بایستی به آن توجه کنیم و از این سرمایه عظیم انسانی در راستای تحقق اهداف ماموریتی استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اینکه تحقق این امر خارج از ذهن نیست، تصریح کرد: با یک سازماندهی و برنامه ریزی راهبردی بر اساس میزان تخصص هایی که خود سرمایه فکری و مدیریتی محسوب می شود می توان بر این امر فائق آمد.
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با اشاره به توجه به سلامت روح و روان بازنشستگان، تاکید کرد: در بحث پایش سلامت اقدامات خوبی انجام گرفته است اما کافی نیست و ضرورت دارد در این جهت هم برنامه ریزی و هم سرمایه گذاری لازم انجام گیرد. از جمله این اقدامات راه اندازی مرکز توانبخشی است که در دستور کار قرار گرفته است.
سردار شرفی با اشاره به پرداخت مطالبات بازنشستگان تصریح کرد: خواسته های این عزیزان به حق است و به دستور سردار فرمانده محترم فراجا امیدواریم ظرف دو ماه آینده تمامی مطالبات عزیزان پرداخت شود. البته بخشی از مطالبات مرتبط با مرخصی این عزیزان، پرداخت شده و مطالبات مربوط به سنوات به زودی پرداخت خواهد شد.
2 ماه پیش
سردار جعفری نسبت در سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس:
امیدوارم امسال، سال پر رونقی در ارائه خدمت به مجموعه بزرگ پیشکسوتان و بازنشستگان انتظامی باشد
_______________________________________________

سردار جعفری نسبت در سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس گفت: امیدوارم امسال، سال پر رونقی در ارائه خدمت به مجموعه بزرگ پیشکسوتان و بازنشستگان انتظامی باشد.
سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس با حضور حجت الاسلام و المسلمین ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا، سردار فتحی زاده رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا، سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا و رئیس هیئت مدیره کانون، سردار تقوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی، سردار تمیزی فرمانده قرارگاه تابان، سردارگودرزی رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، سردار بهزادی نیا جانشین سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، سردار جعفری نسب رییس کانون بازنشستگان، اعضا هیئت مدیره، معاونین و روسای کانون های انتظامی استان ها، امروز در مشهد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، در این همایش ابتدا سردار جعفری نسب ضمن خیر مقدم و تشکر و قدردانی از حمایت های فراجا، رئیس ساعس و حفا، قرارگاه تابان، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، هیئت مدیره و مجموعه کانون، گزارش کوتاهی از دستاوردهای کانون در سال جاری ارائه داد.
وی با تاکید بر توجه به منزلت بازنشستگان، گفت: تمرکز ما بر ارتقای منزلت و تکریم بازنشستگان و مسائل معیشتی آنهاست.
رئیس کانون با اشاره به اینکه هماهنگی های خوبی در جهت ارائه خدمات مطلوب تر چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی در سطح فراجا انجام گرفته است، اظهار امیدواری کرد سال جاری، سال پر رونقی در ارائه خدمت به مجموعه بزرگ پیشکسوتان و بازنشستگان انتظامی باشد.
2 ماه پیش
برگزاری یکصد و نود و یکمین جلسه هیئت مدیره کانون
2 ماه پیش
برگزاری یکصد و نود و یکمین جلسه هیئت مدیره کانون
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

یکصد و نود و یکمین جلسه هیئت مدیره کانون به ریاست سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا و با حضور سردار جعفری نسب رییس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران، سردار تقوی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، اعضای هیئت مدیره کانون، سرهنگ بازنشسته واعظی مقدم رییس کانون بازنشستگان استان خراسان رضوی و نمایندگان بازنشستگان این استان در مجمع کانون برگزار شد.
در این جلسه پس از تقدیر از همکاری و توجه فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی به کانون و کمک و مساعدت های انجام شده به اعضای وابسته این استان، در خصوص مشکلات اعضای وابسته فراجا و راه کارهای قابل اجرا برای برطرف شدن آنها مذاکره و مقرر گردید این مشکلات در چند محور در جلسات آتی هیئت مدیره مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و هر یک از آنها را به همراه پیشنهادهای لازم به مراجع ذیربط منعکس و پیگیری لازم برای رفع آنها از سوی کانون در دست اجرا قرار گیرد. همچنین با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه هدف و مشکلات موجود در حوزه متناسب سازی حقوق، تفاوت بیش از حد نرخ تورم در جامعه و افزایش حقوق در سالجاری، قطع شدن یارانه تعداد فراوانی از اعضای وابسته، عدم تامین اعتبار تسهیلات و وام در قانون بودجه کل کشور، کاهش سطح خدمات درمانی ن.م. و.‌.‌. بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد تا این موضوعات توسط فراجا از دولت، مجلس، ستاد کل نیروهای.م. و سازمان‌ تامین اجتماعی ن.م. مورد پیگیری قرار گیرد.
لازم به توضیح است در رابطه با برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۱ اعضای وابسته توضیحات مختصری توسط حاج آقا یاری( رئیس مرکز امور فرهنگی خانواده کارکنان و اعصای وابسته فراجا) ارائه گردید.
2 ماه پیش
دیدار رئیس کانون استان با نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی

رئیس کانون بازنشستگان فرماندهی انتظامی استان قم با دکتر امیرآبادی نماینده مردم قم دیدار و گفت و گو کرد.

دراین دیدار که با حضور رئیس کانون بازنشستگان استان ونماینده بازنشستگان استان در مجمع برگزار شد .در این ملاقات از طرف رئیس کانون استان در خواست های اعضاء محترم از جمله همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین ، قطع یارانه بسیاری از اعضاء ،مشکلات افراد فاقد مسکن، مطرح شد ونماینده مجلس اعلام نمودند همسان سازی حقوق بازنشستگان ۹۰ درصد حقوق شاغلین اجرا خواهد شد و یارانه بازنشستگانی را که قطع شده است را پیگیری وحل میکنم .درخصوص کسانیکه واجد شرایط دریافت زمین دولتی هستند همکاری لازم را بعمل می آوریم .
2 ماه پیش
2 ماه پیش
‏عکس از Shojaei
2 ماه پیش
دیدار با پیشکسوت آقای علی زند
___________________________________________ رئیس کانون بازنشستگان استان به همراه نماینده بازنشستگان در مجمع و پزشک بهداری به منظور تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با پیشکسوت ناجا جناب آقای علی زند، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار ویزیت ومعایناتی از سوی پزشک بهداری اعم از تست فشار خون و ... از بازنشسته و خانواده ایشان انجام شد.رئیس کانون پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات پیشکسوت یاد شده راهنمایی لازم برای پیگیري این مشکلات به ایشان ارائه و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
2 ماه پیش
دیدار با پیشکسوت آقای حسن زند زاد مجرد
___________________________________________ رئیس کانون بازنشستگان استان به همراه نماینده بازنشستگان در مجمع و پزشک بهداری به منظور تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با پیشکسوت ناجا جناب آقای حسن زند زاد مجرد، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار ویزیت ومعایناتی از سوی پزشک بهداری اعم از تست فشار خون و ... از بازنشسته و خانواده ایشان انجام شد.رئیس کانون پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات پیشکسوت یاد شده راهنمایی لازم برای پیگیري این مشکلات به ایشان ارائه و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
2 ماه پیش
دیدار با پیشکسوت آقای احمد یوسفی مفید
___________________________________________ رئیس کانون بازنشستگان استان به همراه نماینده بازنشستگان در مجمع و پزشک بهداری به منظور تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با پیشکسوت ناجا جناب آقای احمد یوسفی مفید، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار ویزیت ومعایناتی از سوی پزشک بهداری اعم از تست فشار خون و ... از بازنشسته و خانواده ایشان انجام شد.رئیس کانون پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات پیشکسوت یاد شده راهنمایی لازم برای پیگیري این مشکلات به ایشان ارائه و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
2 ماه پیش
دیدار با پیشکسوت آقای احمد دارابی
___________________________________________ رئیس کانون بازنشستگان استان به همراه نماینده بازنشستگان در مجمع و پزشک بهداری به منظور تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با پیشکسوت ناجا جناب آقای احمد دارابی، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار ویزیت ومعایناتی از سوی پزشک بهداری اعم از تست فشار خون و ... از بازنشسته و خانواده ایشان انجام شد.رئیس کانون پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات پیشکسوت یاد شده راهنمایی لازم برای پیگیري این مشکلات به ایشان ارائه و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
2 ماه پیش
دیدار با پیشکسوت آقای ابوالفضل قمی
___________________________________________ رئیس کانون بازنشستگان استان به همراه نماینده بازنشستگان در مجمع و پزشک بهداری به منظور تکریم و ارتقاي روحیه بازنشستگان با پیشکسوت ناجا جناب آقای ابوالفضل قمی، در منزل دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار ویزیت ومعایناتی از سوی پزشک بهداری اعم از تست فشار خون و ... از بازنشسته و خانواده ایشان انجام شد.رئیس کانون پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات پیشکسوت یاد شده راهنمایی لازم برای پیگیري این مشکلات به ایشان ارائه و به رسم یادبود هدایایی به ایشان اعطا کرد.
2 ماه پیش
پیام رئیس کانون بازنشستگان در پی قدردانی فرمانده کل انتظامی ج.ا.ایران
__________________________________________

در پی قدردانی سردار اشتری فرمانده کل انتظامی ج.ا.ایران از کانون، سردار جعفری نسب ضمن ابلاغ این پیام خطاب به همکاران، گفت: اقدامات انجام گرفته در کانون، مرهون تلاش و جدیت اعضای محترم هیئت مدیره، نمایندگان استان ها در مجمع کانون، معاونان کانون، روسای کانون های استانی و کلیه اعضای کانون می باشد.
سردار جعفری نسب در این پیام با تاکید بر اینکه ما شانی جز خدمتگزاری به پیشکسوتان عزیز برای خود قائل نیستیم، تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم در ارائه خدمات مطلوب تر نزد خداوند منان و همکاران بازنشسته رو سفید باشیم.
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس