کانون بازنشستگان قم

تلفن :36706901


حمایت ویژه فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پیشکسوتان
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سردار رحیمی در جلسه شور ستادی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بر حمایت از پیشکسوتان در ارایه خدمات رفاهی و معیشتی تاکید کرد.
در این جلسه که با حضور سردار مسکنی رییس کانون تهران بزرگ
برگزار شد فرمانده انتظامی تهران بزرگ به معاونین و مدیران این فرماندهی ابلاغ کرد هرگونه خدمت رفاهی، از قبیل سفرهای زیارتی ( با وام قرض الحسنه )،پرداخت وام و برنامه های خانوادگی، همانطور که برای شاغلین پیش بینی می شود، عینا برای بازنشستگان هم در نظر گرفته شود.
1 ماه پیش
سیزدهمین همایش سراسری معاونین وروسای کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران با میزبانی فراجا در مشهدمقدس
________________________________________
✳️ سیزدهمین همایش سراسری معاونین و مدیران ستادی و رؤسای کانون بازنشستگان انتظامی بامیزبانی فراجا در مشهد مقدس برگزارشد

✳️ سیزدهمین همایش سراسری معاونین و مدیران ستادی و رؤسای کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران با میزبانی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی و به ریاست سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ‌کننده فراجا و رئیس هیأت مدیره کانون در هتل معین مشهد مقدس برگزار شد.

✳️ در این همایش حضرت حجت الاسلام والمسلمین ادیانی ریاست ساعس فراجا، سردارفتحی‌زاده ریاست ساحفا فراجا، سردارتقوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی، سردارتمیزی فرمانده قرارگاه تابان ستادکل نیرو‌های مسلح، سردارگودرزی رئیس سازمان بازنشستگی نیرو‌های مسلح وسرداربهزادی نیا جانشین این سازمان، اعضا هیأت مدیره کانون، سردارجعفری نسب رئیس کانون و معاونین و رؤسای کانون استان‌ها حضور داشتند.

✳️ سردارجعفری نسب ریاست کانون در تشریح دستاوردهای این همایش گفت: این نشست سراسری که باعنایات فرمانده محترم فراجا مبنی برتقبل هزینه های برگزاری این همایش انجام شد که جای تقدیر وتشکر دارد؛ دستاوردهای مهمی را درپی داشت که ازآن جمله می توان به:
🟢🔸 هماهنگی های لازم وهمراهی کامل درارایه خدمات مطلوب تربه جامعه بزرگ پیشکسوتان ومستمری بگیران
🟢🔸تشریح برنامه های ساتا،سابا،قرارگاه تابان ،فراجا ،عقیدتی وسیاسی فراجادرارایه خدمات معیشتی رفاهی ،فرهنگی وبصیرت دینی.
🔸 ارایه گزارش عملکرد کانون وبررسی مسایل ومشکلات بازنشستگان درحضور فرمانده هان
🔸 شنیدن نقطه نظر مسولان مرتبط با اعضا وابسته
🔸 تشریح برنامه های سال جاری کانون
🔸ارایه راهکارهای اجرایی درراستای تحقق برنامه ها
🔸فرایندسازی در فراهم نمودن بسترهای لازم ارتباطی بااعضا
🔸 ایجاد زمینه همراهی وهمدلی درمجموعه مدیران درجهت ارایه خدمات مطلوب تر به جامعه هدف و.... اشاره کرد.

✳️ سردار جعفری نسب تصریح کرد: انشالله بزودی شاهد دستاوردهای مهم این همایش خواهیم بود.
1 ماه پیش
حمایت ویژه فرمانده انتظامی تهران بزرگ از پیشکسوتان
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سردار رحیمی در جلسه شور ستادی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بر حمایت از پیشکسوتان در ارایه خدمات رفاهی و معیشتی تاکید کرد.
در این جلسه که با حضور سردار مسکنی رییس کانون تهران بزرگ
برگزار شد فرمانده انتظامی تهران بزرگ به معاونین و مدیران این فرماندهی ابلاغ کرد هرگونه خدمت رفاهی، از قبیل سفرهای زیارتی ( با وام قرض الحسنه )،پرداخت وام و برنامه های خانوادگی، همانطور که برای شاغلین پیش بینی می شود، عینا برای بازنشستگان هم در نظر گرفته شود.
1 ماه پیش
جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری
-----------------------------------------------------------------------------------------
در آستانه هفدهمین بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و با هدف ترویج فعالیت های ورزشی سلامت محور ، چهارمین رویداد بزرگ ورزشی بازنشستگان کشوری همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت (عید قربان تا عید غدیر) به صورت استانی و در دو بخش «انفرادی» و «همگانی» برگزار می شود. علاقمندان می توانند جهت شرکت در این دوره از مسابقات ورزشی از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.sabasrm.ir در یکی از رشته های بشرح ذیل و در دو بخش خانمها و آقایان ثبت نام نمایند.

الف) انفرادی : ۱- شطرنج ۲- تنیس روی میز ۳- دارت ۴- تیراندازی با تفنگ بادی
ب) همگانی: ۱- داژبال (وسطی) ۲- پتانک (پرتاب گوی فلزی) ۳- فوتبال دستی ۴- طناب کشی

مهلت ثبت نام اینترنتی ۲۵ خرداد لغایت ۱۰ تیرماه سال ۱۴۰۱ از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق می باشد. این مهلت تمدید نخواهد شد.
هر بازنشسته حق شرکت در حداکثر دو رشته ورزشی را دارد.
تبصره ۱: چنانچه مسابقه ها به صورت هم زمان برگزار شود ، هر بازنشسته فقط حق شرکت در یک رشته ورزشی را دارد.
تبصره ۲: چنانچه هر بازنشسته در بیش از یک رشته ورزشی مقام کسب نماید فقط در یک رشته جایزه اهداء خواهد شد.
نحوه رقابت در رشته های ورزش«همگانی» بصورت گروهی بوده و داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام، گروههای خود را تعیین و با همان تعداد نفرات تیم اقدام به ثبت نام نمایند
رشته طناب کشی در تیم های ۸ نفره با هم به رقابت می پردازند.
رشته داژبال (وسطی) در تیم های شش نفره(۴ بازیکن اصلی و ۲ بازیکن ذخیره فعال) با هم به رقابت می پردازند.
رشته پتانک (پرتاب گوی فلزی) در تیم های دو نفر (دبل) با هم به رقابت می پردازند.
رشته فوتبال دستی در تیم های دو نفره (دو نفر در مقابل دو نفر) با هم به رقابت می پردازند.
مسابقات از عید قربان تا عید غدیر (۱۹ تیرماه لغایت ۲۷ تیرماه ) همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت و بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد.
نفر اول هر رشته ورزشی در «مسابقات انفرادی» در بخش بانوان و آقایان بعنوان قهرمان از هر استان به مسابقات کشوری معرفی می شوند.
گروه برتر (اول) در هر رشته ورزشی در «مسابقات ورزش همگانی» در بخش بانوان و آقایان بعنوان گروه قهرمان از هر استان به مسابقات کشوری معرفی می شوند.
1 ماه پیش
تقدیر از سه رئیس کانون بازنشستگان استان ها
------------------------------------------------------
در حاشیه سیزدهمین همایش سراسری معاونین ستادی و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران از روسای سه استان خراسان رضوی، خوزستان و قزوین تقدیر شد.
در ابتدای این برنامه، سرهنگ عبدی رئیس بازرسی کانون در گزارشی با اشاره به اینکه همه استان ها در تحقق اهداف و برنامه ها تلاش کرده اند، گفت: براساس جمع بندی ارائه شده، رئیس سه کانون استان به عنوان تلاشگر برتر انتخاب شدند که با دستور ریاست محترم کانون مورد تقدیر قرار می گیرند.
در ادامه سرهنگ بازنشسته واعظی مقدم رئیس کانون خراسان رضوی، سرهنگ بازنشسته سالمی گماری رئیس کانون استان خوزستان و سرهنگ بازنشسته مهاجر رئیس کانون استان قزوین با حضور در جایگاه لوح سپاس و هدایایی خود را دریافت کردند.
1 ماه پیش
سردار جعفری نسب:
مدیران کانون باید با همدلی، همراهی و همفکری در خدمت بازنشستگان باشند
---------------------------------------------------------
سردار جعفری نسب در مراسم اختتامیه سیزدهمین همایش سراسری معاونین ستادی و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران گفت: دلسردی و منفی گرایی در خدمت به بازنشستگان معنا و مفهومی ندارد و همه معاونین، مدیران و کارکنان کانون باید با همدلی، همفکری، همراهی و ارائه ایده های نو با تمام توان و قدرت در خدمت بازنشستگان باشند. این از اصول ما در کانون است.
وی افزود: این که مشکلات را بزرگ ببینیم کار به جایی نمی برد. برای رفع مشکلات باید انقلابی و جهادی عمل کرد و در این راستا هیچ بهانه ای پذیرفتنی نیست.
سردار جعفری نسب با تقدیر از تلاش همه کارکنان کانون که صادقانه و مخلصانه تلاش می کنند، افزود: در بازسازی اعتماد بازنشستگان و برآوردن سهم این عزیزان در زمینه های معیشتی، اجتماعی و فرهنگی از مهم ترین وظایف ما در کانون است. این مهم را باید نهادینه کنیم و در تحقق این حقوق هدف گذاری و برنامه ریزی نماییم.
سردار جعفری نسب در ادامه با تشریح اقدامات صورت گرفته در سه ماهه اخیر گفت: با حمایت های فرمانده محترم فراجا، همراهی و حمایت های هیئت مدیره و نیز همت همکاران عزیز، کارهای خوبی انجام شد و بازخوردهای دریافت شده نشان می دهد اعتماد و نگاه بازنشستگان نسبت به کانون تغییر زیادی پیدا کرده است که البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب راه سخت و دشواری در پیش داریم.
وی تصریح کرد: ان شا الله با برنامه ریزی و تدوین یک برنامه منسجم و حمایت هایی که در حال انجام است بتوانیم این امر مهم را محقق کنیم.
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران با اشاره به اینکه بازنشستگان امروز در دوران سختی امنیت کشور را بر عهده داشتند، خدمت به آنها را یک نعمت عنوان کرد و گفت: عزت پیشکسوتان خیلی مهم است. همه ما وظیفه داریم با ادبیاتی فاخر با آنان برخورد کنیم و اجازه ندهیم کرامت و احترام آنها خدشه دار شود. با سعه صدر و گوش شنوا تمام تلاش مشکلات این عزیزان را حل نماییم.
سردار جعفری نسب به مطالبه گری درخواست های بازنشستگان از سازمان های درون و برون سازمان اشاره کرد و گفت: به حمدالله اقدامات خوبی در سال جاری هم در ستادکل و هم در فراجا انجام گرفته است. فرمانده محترم فراجا، دستیار ویژه فراجا، عقیدتسی سیاسی، سابا و ساتا حمایت های خوبی دارند که این امر نشان می دهد هماهنگی لازم جهت ارائه خدمت مطلوب به پیشکسوتان وجود دارد.
وی اضافه کرد: این همایش در جوار مرقد مطهر علی بن موسی الرضا(ع) و با هدف همدلی، همراهی، هماهنگی و هم قسم شدن در خدمت به بهترین بندگان خدا برگزار شد و امیدوارم با استعانت از خداوند بزرگ و پشتوانه هشتمین امام شیعیان بتوانیم خدمتگزاری شایسته برای عزیزان پیشکسوت باشیم.
1 ماه پیش
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا
برنامه های خوبی برای صیانت از اعضای وابسته در دست اجراست
-------------------------------------------------------------------------------------
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا گفت: امروز فرصت مناسبی برای خدمت رسانی به بازنشستگان عزیز مهیا شده و برنامه های خوبی برای صیانت از این عزیزان در دست اجراست.
سردار فتحی زاده در سیزدهمین همایش سراسری معاونین ستادی و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران گفت: در شرایط کنونی باید یک حرکت عمیق و جهادی در راستای خدمت به اعضای وابسته انجام گیرد و این سرمایه اجتماعی حفظ شود.
وی با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا (مدظله العالی) افزود: در فرمایشات رهبر معظم انقلاب به چهار نکته احترام و تکریم، ایجاد نشاط و شادابی، احساس مفید بودن و بهره گیری از تجربیات بازنشستگان و البته وضعیت معیشتی آنها تاکید شده است و برنامه های ما باید حول همین محورها انجام شود.
سردار فتحی زاده با تاکید بر اینکه پیوند میان شاغلان و بازنشستگان گسستنی نیست، تصریح کرد: نگاه شاغلان به بازنشستگان است و آنها آینده خود را بازنشستگان رصد می کنند لذا توجه به اعضای وابسته تاثیرات خدمتی بسزایی در میان شاغلان به وجود خواهد آورد.
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آسیب ها و تهدیدهایی که بازنشستگان با آنها روبرو هستند به ویژه در فضای مجازی، گفت: ارتباط صمیمانه فرماندهان استان ها با پیشکسوتان، رفع ضعف های ارتباطی، توجه به منزلت و کرامت بازنشستگان، رفع دغدغه های معیشتی و فرآیندی سازی تعاملات می تواند آسیب ها و تهدیدها را به حداقل برساند.
سردار فتحی زاده تصریح کرد: سازمان حفاظت و اطلاعات در ارائه خدمات به بازنشستگان و صیانت از این عزیزان مصمم است و ما خود را موظف می دانیم که زبان گویای اعضای وابسته باشیم.
1 ماه پیش
🗓 امروز جمعه ↯
☀️۳ تیر ۱۴۰۱
🌙 ۲۴ ذی القعده ۱۴۴۳
🎄۲۴ ژوئن ۲۰۲۲
📿 ذکر روز :
اللهم صل علی محمد و آل محمد
#حدیث_روز
🍃🌸🔸🔶 منْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
قسمتی از آیه 2 سوره طلاق
ترجمه: هر کس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه نجاتی برای او فراهم می کند
1 ماه پیش
#تکذیب
با سلام خدمت بازنشستگان عزیز نیروهای مسلح، به اطلاع می رساند در روزهای اخیر خبری در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه طی جلسه ای با حضور نمایندگان ستادکل، مجلس، وزارت دفاع، ساتا و سایر ارگانهای ذینفع مواردی از جمله افزایش حقوق، شارژ حکمت کارت، واریز کمک هزینه معیشتی ماهیانه و افزایش حق عائله مندی مصوب گردیده و از اول مردادماه اجرایی میگردد. بدینوسیله این خبر بصورت رسمی از سوی سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح تکذیب می گردد و خواهشمند است تمامی اخبار مربوط به بازنشستگان نیروهای مسلح را تنها از کانالهای رسمی این سازمان در شبکه های اجتماعی سروش و ایتا به ادرس زیر پیگیری نمایید.
آدرس سایت سابا: http://esata.ir/web/saba
آدرس کانال سروش سابا : https://sapp.ir/sabba.ir
آدرس پیام رسان ایتا سابا: https://eitaa.com/iransaba
1 ماه پیش
پرداخت حقوق کامل فرزندان اناث مطلقه و بیوه از خرداد ماه ۱۴۰۱
2 ماه پیش
#اخبار_ستاد
تعیین تکلیف یارانه قطع شده برخی از بازنشستگان ن.م
آدرس سایت سابا: http://esata.ir/web/saba
آدرس کانال سروش سابا : https://sapp.ir/sabba.ir
آدرس پیام رسان ایتا سابا: https://eitaa.com/iransaba

2 ماه پیش
سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
2 ماه پیش
سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
2 ماه پیش
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا:
در راستای تکریم پیشکسوتان و کمک به آنها با تمام توان تلاش می کنیم
------------------------------------------------------
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: در راستای تکریم پیشکسوتان و کمک به آنها با تمام توان تلاش می کنیم.
حجت الاسلام و المسلمین ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و نماینده ولایت فقیه درسازمان عقیدتی سیاسی فراجا در سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس با تاکید بر توجه به ارزشهای معنوی و دینی در ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه، با اشاره به احادیث و روایت های دینی در این خصوص گفت: جایگاهی که ما هم اکنون در اختیار داریم نتیجه تلاش های گذشتگان است که صادقانه و مخلصانه خدمت کردند بر همین اساس تکریم و احترام و منزلت پیشینیان و بازنشستگان یک اصل مهم است و ما خدمت به این عزیزان را از اولویت های خود در اجرای برنامه هایمان می دانیم و بر همین اساس اقدامات خوبی برنامه ریزی کرده ایم.
وی افزود: توجه به منزلت، شان و کرامت بازنشستگان و نیز نگاه به وضعیت معیشتی و حال آنها در کنار اهداف فرهنگی دو اصل مهمی است که در خصوص پیشکسوتان باید مدنظر قرار داد.
حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در محضر امام رضا(ع) قول می دهیم که در راستای تکریم پیشکسوتان و کمک به آنها با تمام توان تلاش کنیم، باشد که مورد رضای پروردگار متعال قرار گیرد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در ادامه به اقدامات انجام شده در این سازمان در مسیر خدمت به بازنشستگان پرداخت و گفت: بیش از 10 برنامه متنوع فرهنگی، زیارتی، سیاحتی، بصیرت سیاسی و ... در سال جاری پیش بینی کرده ایم که از آن جمله می توان به اعزام بیش از 20 هزار نفر از بازنشستگان به مشهد مقدس و اسکان در هتل پارس و پرداخت تمام هزینه ها، در اختیار قرار دادن وام قرض الحسنه جهت اعزام به عتبات عالیات، انجام مسابقه فرهنگی، برگزاری مسابقات قرآنی، برنامه ضیافت خانوادگی، اجرای برنامه اردوی یکروزه و ... اشاره کرد.
نماینده ولایت فقیه درسازمان عقیدتی سیاسی فراجا در پایان سخنان خود به استفاده از ظرفیت های علمی و تجربی بازنشستگان در انجام مطلوب ماموریت های فراجا تاکید کرد و گفت: بسیاری از پیشکسوتان عزیز صاحبان اندیشه هستند و یک گنجینه با ارزش محسوب می شوند که بایستی از آنها در جهت تحقق برنامه ها و اهداف ماموریتی بهره برد.
2 ماه پیش
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا:
ما بازنشستگان را پشتوانه عظیم انتظامی می دانیم
-------------------------------------------------------------------------------
سردار شرفی در همایش سراسری کانون با بیان اینکه با هر نگاه ارزشی، دینی، قانونی و اسناد بالادستی که بنگریم، تکریم و رعایت شان و منزلت انسان ها اولویت است، گفت: احترام به بازنشستگان یک عمل دینی، اخلاقی و قانونی است.
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت علمی و تجربی پیشکسوتان حداکثر استفاده را ببریم، افزود: ما در فراجا با نگرش انسان محوری و رویکرد توجه به سرمایه های انسانی، بازنشستگان و پیشکسوتان را پشتوانه عظیمی برای سازمان می دانیم به همین دلیل در حال تدوین برنامه در این حوزه هستیم.
رئیس هیئت مدیره کانون با برشمردن مشکلات بازنشستگان چه در حوزه هویت شخصی،منزلتی، مشارکتی و چه از منظر معیشتی و مشکلات مالی، خاطرنشان کرد: ما هنوز نتوانسته ایم از ظرفیت و توانمندی فکری، معنوی و علمی پیشکسوتان آن طور که باید و شاید بهره ببریم و این یک ضعف است که بایستی به آن توجه کنیم و از این سرمایه عظیم انسانی در راستای تحقق اهداف ماموریتی استفاده کنیم.
وی با تاکید بر اینکه تحقق این امر خارج از ذهن نیست، تصریح کرد: با یک سازماندهی و برنامه ریزی راهبردی بر اساس میزان تخصص هایی که خود سرمایه فکری و مدیریتی محسوب می شود می توان بر این امر فائق آمد.
جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا با اشاره به توجه به سلامت روح و روان بازنشستگان، تاکید کرد: در بحث پایش سلامت اقدامات خوبی انجام گرفته است اما کافی نیست و ضرورت دارد در این جهت هم برنامه ریزی و هم سرمایه گذاری لازم انجام گیرد. از جمله این اقدامات راه اندازی مرکز توانبخشی است که در دستور کار قرار گرفته است.
سردار شرفی با اشاره به پرداخت مطالبات بازنشستگان تصریح کرد: خواسته های این عزیزان به حق است و به دستور سردار فرمانده محترم فراجا امیدواریم ظرف دو ماه آینده تمامی مطالبات عزیزان پرداخت شود. البته بخشی از مطالبات مرتبط با مرخصی این عزیزان، پرداخت شده و مطالبات مربوط به سنوات به زودی پرداخت خواهد شد.
2 ماه پیش
سردار جعفری نسبت در سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس:
امیدوارم امسال، سال پر رونقی در ارائه خدمت به مجموعه بزرگ پیشکسوتان و بازنشستگان انتظامی باشد
_______________________________________________

سردار جعفری نسبت در سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس گفت: امیدوارم امسال، سال پر رونقی در ارائه خدمت به مجموعه بزرگ پیشکسوتان و بازنشستگان انتظامی باشد.
سیزدهمین همایش سراسری معاونین و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در مشهد مقدس با حضور حجت الاسلام و المسلمین ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا، سردار فتحی زاده رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا، سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا و رئیس هیئت مدیره کانون، سردار تقوی فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی، سردار تمیزی فرمانده قرارگاه تابان، سردارگودرزی رئیس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، سردار بهزادی نیا جانشین سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، سردار جعفری نسب رییس کانون بازنشستگان، اعضا هیئت مدیره، معاونین و روسای کانون های انتظامی استان ها، امروز در مشهد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، در این همایش ابتدا سردار جعفری نسب ضمن خیر مقدم و تشکر و قدردانی از حمایت های فراجا، رئیس ساعس و حفا، قرارگاه تابان، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، هیئت مدیره و مجموعه کانون، گزارش کوتاهی از دستاوردهای کانون در سال جاری ارائه داد.
وی با تاکید بر توجه به منزلت بازنشستگان، گفت: تمرکز ما بر ارتقای منزلت و تکریم بازنشستگان و مسائل معیشتی آنهاست.
رئیس کانون با اشاره به اینکه هماهنگی های خوبی در جهت ارائه خدمات مطلوب تر چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی در سطح فراجا انجام گرفته است، اظهار امیدواری کرد سال جاری، سال پر رونقی در ارائه خدمت به مجموعه بزرگ پیشکسوتان و بازنشستگان انتظامی باشد.
2 ماه پیش
برگزاری یکصد و نود و یکمین جلسه هیئت مدیره کانون
2 ماه پیش
برگزاری یکصد و نود و یکمین جلسه هیئت مدیره کانون
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

یکصد و نود و یکمین جلسه هیئت مدیره کانون به ریاست سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا و با حضور سردار جعفری نسب رییس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران، سردار تقوی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، اعضای هیئت مدیره کانون، سرهنگ بازنشسته واعظی مقدم رییس کانون بازنشستگان استان خراسان رضوی و نمایندگان بازنشستگان این استان در مجمع کانون برگزار شد.
در این جلسه پس از تقدیر از همکاری و توجه فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی به کانون و کمک و مساعدت های انجام شده به اعضای وابسته این استان، در خصوص مشکلات اعضای وابسته فراجا و راه کارهای قابل اجرا برای برطرف شدن آنها مذاکره و مقرر گردید این مشکلات در چند محور در جلسات آتی هیئت مدیره مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و هر یک از آنها را به همراه پیشنهادهای لازم به مراجع ذیربط منعکس و پیگیری لازم برای رفع آنها از سوی کانون در دست اجرا قرار گیرد. همچنین با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه هدف و مشکلات موجود در حوزه متناسب سازی حقوق، تفاوت بیش از حد نرخ تورم در جامعه و افزایش حقوق در سالجاری، قطع شدن یارانه تعداد فراوانی از اعضای وابسته، عدم تامین اعتبار تسهیلات و وام در قانون بودجه کل کشور، کاهش سطح خدمات درمانی ن.م. و.‌.‌. بحث و تبادل نظر گردید و مقرر شد تا این موضوعات توسط فراجا از دولت، مجلس، ستاد کل نیروهای.م. و سازمان‌ تامین اجتماعی ن.م. مورد پیگیری قرار گیرد.
لازم به توضیح است در رابطه با برنامه های فرهنگی سال ۱۴۰۱ اعضای وابسته توضیحات مختصری توسط حاج آقا یاری( رئیس مرکز امور فرهنگی خانواده کارکنان و اعصای وابسته فراجا) ارائه گردید.
2 ماه پیش
دیدار رئیس کانون استان با نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی

رئیس کانون بازنشستگان فرماندهی انتظامی استان قم با دکتر امیرآبادی نماینده مردم قم دیدار و گفت و گو کرد.

دراین دیدار که با حضور رئیس کانون بازنشستگان استان ونماینده بازنشستگان استان در مجمع برگزار شد .در این ملاقات از طرف رئیس کانون استان در خواست های اعضاء محترم از جمله همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین ، قطع یارانه بسیاری از اعضاء ،مشکلات افراد فاقد مسکن، مطرح شد ونماینده مجلس اعلام نمودند همسان سازی حقوق بازنشستگان ۹۰ درصد حقوق شاغلین اجرا خواهد شد و یارانه بازنشستگانی را که قطع شده است را پیگیری وحل میکنم .درخصوص کسانیکه واجد شرایط دریافت زمین دولتی هستند همکاری لازم را بعمل می آوریم .
2 ماه پیش
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس