کانون بازنشستگان کرمانشاه


عیادت از دو نفر از بازنشستگان در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه

رئیس کانون بازنشستگان استان به اتفاق رئیس اداره بازنشستگی تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان و رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان در روز دو شنبه 23 خرداد ماه با حضور در بیمارستان ازدو نفر بازنشسته عیادت کرد.
در ادامه برنامه هاي دیدار از بازنشستگان بستري در بیمارستان و آگاهی از مراحل درمان و نیازهاي آنها، رئیس کانون بازنشستگان استان کرمانشاه به اتفاق رئیس اداره بازنشستگی تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان و رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان روز دو شنبه 23خرداد ماه با حضور در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه از دو نفر بازنشسته عیادت کرد.
در این دیدار رئیس کانون بازنشستگان استان، در جریان بیماری و وضعیت جسمانی این بازنشستگان قرار گرفت و از چگونگی مراحل درمان و نیازهاي آنان باخبرشد
2 ماه پیش
نحوه پرداخت وام قرض الحسنه سابا در سال 1401 اعلام شد
____________________________________________

سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح اعلام کرد: تفاهم نامه واگذاری منابع وام های قرض الحسنه در سال 1401 هنوز بین سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و بانک های عامل منعقد نگردیده است و تا زمان انعقاد این تفاهم نامه، امکان پرداخت وام های قرض الحسنه به صورت گروهی وجود ندارد.
براساس اعلام این سازمان وام های قرض الحسنه در سال جاری براساس ملاحظات زیر انجام خواهد شد:
1- متقاضی نباید تاکنون وام قرض الحسنه دریافت کرده باشد.
2- اطلاعات متقاضیان واجد الشرایطی که تاکنون وام دریافت ننموده اند به صورت متمرکز توسط ستاد سازمان استخراج و اولویت بندی خواهد شد.
3- سازمان بازنشستگی براساس اولویت بندی تعیین شده، در بازه های زمانی مختلف برای افراد واجدالشرایط پیامک ارسال خواهد نمود.
4- ثبت نام فقط به صورت پیامکی و غیرحضور خواهد بود.
لذا تاکید می گردد از هرگونه مراجعه حضور به ادارات کل استان ها، دفاتر خدمات الکترونیک ساتا، کانون های بازنشستگان و ستاد سازمان یا تماس تلفنی و ارسال درخواست در فضای مجازی برای رئیس سازمان و سامانه 09621 خودداری فرمایید.
2 ماه پیش
رئیس کانون بازنشستگان در نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران:
نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارید
----------------------------------------------------------------------------------
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، از دکتر قالیباف درخواست کرد نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری نماید.

🔸 در متن نامه سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران آمده است:
«کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر حَسَب وظیفه و ادای دین ماحصل گفتمان ها و گزارشات دریافتی از پیشکسوتان بازنشسته حافظان نظم و امنیت کشور این مرقومه را تقدیم حضور می نماید.
بدواً انتخاب شایسته و مجدد جنابعالی را بسمت ریاست مجلس سیزدهم تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه عرض می نماید خانواده بزرگ بازنشستگان انتظامی کشور حضرتعالی را از خود دانسته و از اینکه امروز جنابعالی از چهره های موفق و تأثیرگذار و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید خرسند بوده و خود را در روند این موفقیتها شریک می دانند.
حضرتعالی بهتر از همه مسئولین و تصمیم گذاران میدانید اکثریت قریب باتفاق بازنشستگان حال حاضر نیروهای انتظامی از فرماندهان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بوده و بخش عمده ای از مستمری بگیران از خانواده شهداء هستند. بازنشستگان انتظامی علاوه بر حضور همه جانبه در جبهه های نبرد حق علیه باطل و تقدیم هزاران شهید، جانباز و اسیر بدلیل وظائف سازمانـی در داخل کشور نیز در برخورد با گروهک‌های منافق و اشرار، عملیات غرب و شرق کشور در حوادث و وقایـع زیادی در کشور درگیر بوده و در حفـظ نظم و امنیت کشور نقش مستقیم و بی بدیـل داشته اند، بنابراین حق و عدالت اینست در ایام بازنشستگی که اکثریت آنان نیز با مشکلات عدیده جسمی و روحی و معیشتی روبرو هستند زندگی آبرومند و در خور شأن سرباز نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.
فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) کراراً در فرمایشات خود به حفظ حرمت و کرامت و معیشت بازنشستگان تأکید فرموده اند و میفرمایند « بازنشسته آئینه شاغل است ». لذا با تقدیم مراتب معروضه حداقل توقع این یاران دیرینه شما که قطعاً در توفیقات حاصل شده تأثیر گذار بوده اند از جنابعالی اینست که نسبت به استیفای حقوق حقه آنان همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری فرمایید و دین خود را به امنیت آفرینان این مرز و بوم ادا نمایید . مراتب سپاس و قدردانی خود را تقدیم حضور می نماید».
2 ماه پیش
دیدار فرماندهان انتظامی و مرزبانی استان کرمانشاه با بازنشستگان

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتطامی استان کرمانشاه به اتفاق فرمانده مرزبانی استان و رئیس کانون بازنشستگان روزدو شنبه 16 اردیبهشت ماه با حضور در منزل تعداد دو نفراز بازنشستگان با آنها دیدار وگفتگو کرد.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان در این دیدار در سخنانی با بیان این که بازنشستگان چشم و چراغ نیروي انتظامی هستند گفت: بازنشستگان در سال هاي خدمت، زحمات فراوانی را براي رشد و اعتلاي نیروي انتظامی کشیده اند و ما امروز باید قدر دان تلاش های بی دریغ آن ها باشیم.
وي افزود: تکریم بازنشستگان در جامعه باید به شکل یک فرهنگ درآید و همه خود را موظف به پاسداشت زحمات و خدمات بازنشستگان بدانند.
فرمانده انتظامی استان در ادامه گفت: نیروي انتظامی و کانون بازنشستگان ناجا همواره تلاش کرده اند آنچه در توان دارند و ظرفیت هاي قانونی اجازه می دهد براي بهبود وضعیت بازنشستگان انجام دهند و در آینده نیز این مسیر را با قدرت ادامه خواهند داد.
در پایان این دیدار صمیمانه فرمانده انتظامی استان پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات آنان، دستورات لازم را جهت بررسی و پیگیري صادر و به رسم یادبود هدایایی به آنان اعطا نمودند.
2 ماه پیش
دیدار رئیس کانون با دکتر نوروزی شهردار مرکزی استان کرمانشاه

رئیس کانون استان کرمانشاه به اتفاق نمایندگان مجمع در استان روز دو شنبه 9 خرداد ماه با دکتر نوروزی شهردار مرکزی کرمانشاه دیدار کرد.
در این دیدارکه با حضور رئیس کانون استان کرمانشاه به اتفاق نمایندگان مجمع در استان وکار شناسان وکارکنان کانون روز دو شنبه 9 خرداد ماه با آقای دکتر نوروزی شهردار مرکزی کرمانشاه بر گزار شد ضمن تبریک رئیس کانون به شهردار محترم درخصوص انتصاب ایشان در رابطه با هماهنگی وتعامل بیشتر بحث وتباذل نظر گردید
2 ماه پیش
برگزاری جلسه با مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان کرمانشاه

جلسه تعاملی مدیر کل تامین احتماعی نیروهای مسلح استان کرمانشاه و رئیس کانون بازنشستگان در روز دو شنبه 9 خرداد ماه برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دکتر آزادی مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان کرمانشاه، رئیس اداره بازنشستگی نیروهای مسلح ،رئیس کانون بازنشستگان فراجا کرمانشاه در روز دو شنبه 9 خرداد ماه برگزار شد در خصوص تدوین برنامه های سال جاری و ارتقاء خدمت رسانی به بازنشستگان بحث وتبادل نظر گردید.
2 ماه پیش
عیادت از سرهنگ بازنشسته مراد آقایانی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه

رئیس کانون بازنشستگان استان به اتفاق رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان در روز دو شنبه 9 خرداد ماه با حضور در بیمارستان ازسرهنگ بازنشسته مراد آقایانی عیادت کرد.

در ادامه برنامه هاي دیدار از بازنشستگان بستري در بیمارستان و آگاهی از مراحل درمان و نیازهاي آنها، رئیس کانون بازنشستگان استان کرمانشاه به اتفاق رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان روز دو شنبه 9 خرداد ماه با حضور در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه از سرهنگ بازنشسته مراد آقایانی عیادت کرد.
در این دیدار رئیس کانون بازنشستگان استان، در جریان بیماری و وضعیت جسمانی این بازنشسته قرار گرفت و از چگونگی مراحل درمان و نیازهاي وي باخبرشد.
2 ماه پیش
عیادت از ستواندوم بازنشسته بیژن علی اکبری در بیمارستان امام حسین (ع) کرمانشاه

کارشناس امور رفاهی کانون بازنشستگان استان در روز شنبه 7 خرداد ماه با حضور در بیمارستان از ستواندوم بازنشسته بیژن علی اکبری عیادت کرد
در ادامه برنامه هاي دیدار از بازنشستگان بستري در بیمارستان و آگاهی از مراحل درمان و نیازهاي آنها، سرهنگ پاسدار رضا الماسی کارشناس کانون بازنشستگان استان کرمانشاه روز شنبه 7 خرداد ماه با حضور در بیمارستان امام حسین (ع) کرمانشاه از ستواندوم بازنشسته بیژن علی اکبری عیادت کرد.
در این دیدار کارشناس کانون بازنشستگان استان، در جریان بیماری و وضعیت جسمانی این بازنشسته قرار گرفت و از چگونگی مراحل درمان و نیازهاي وي باخبرشد
2 ماه پیش
برگزاری مراسم گرامیداشت ویژه عملیات آزادسازی خرمشهر با حضور فرمانده انتظامی استان کرمانشاه

با حضور فرمانده انتظامی استان کرمانشاه سردار جاویدان مراسم گرامیداشت ویژه عملیات آزاد سازی خرمشهر در روز سه شنبه 3 خرداد ماه برگزار شد.
در این مراسم که با حضور فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، رئیس عقیدتی سیاسی استان، رئیس کانون بازنشستگان، ۷ خانواده محترم شهدا، سه نفر ازجانبازان جنگ تحمیلی، ۵ نفر از بازنشستگان، ۳ نفر از مستمری بگیران ویک خانواده متوفی در روز سه شنبه ۳ خرداد ماه در ستاد انتظامی استان برگزار شد سردار جاویدان در سخنانی گفت: ما مدیون خون مطهر شهدا هستیم.
وی اضافه نمود: انشاالله ما بتوانیم رهروان وحافظان خوبی برای پاسداری از خون مطهر شهدا باشیم.
در پایان این مراسم توسط سردار جاویدان با اهدا لوح از دعوت شدگان تقدیر بعمل آورد
2 ماه پیش
برگزاری جلسه قرارگاه تابان با حضور فرمانده انتظامی استان

جلسه قرارگاه تابان با حضور فرمانده انتظامی استان در روز دوشنبه ۲ خرداد ماه در سالن جلسات انتظامی استان برگزار شد.
جلسه قرارگاه تابان با حضور فرمانده انتظامی استان در روز دوشنبه ۲ خرداد ماه در سالن جلسات انتظامی استان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی رئیس عقیدتی سیاسی استان، رئیس کانون بازنشستگان استان سرهنگ پاسدار بازنشسته مسعود محمدی و دوتن از پیشکسوتان، سردار واعظی فرمانده اسبق انتظامی استان بوشهر و سرهنگ کرمی معاون هماهنگ کننده اسبق انتظامی استان کرمانشاه در روز دوشنبه 2 خرداد ماه برگزار شد در خصوص ارتقاء شان و منزلت وابستگان گرامی بحث و تبادل نظر گردید.

در پایان جلسه از بازنشستگان سردار واعظی و سرهنگ کرمی با اهداء لوح تقدیر به عمل آمد.
2 ماه پیش
عیادت از استوار دوم جانباز و آزاده بازنشسته علی عطایی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)

رئیس کانون بازنشستگان استان به اتفاق رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان در روز چهار شنبه ۴ خرداد ماه با حضور در بیمارستان از استوار دوم جانباز وآزاده بازنشسته علی عطایی عیادت کرد


در ادامه برنامه هاي دیدار از بازنشستگان بستري در بیمارستان و آگاهی از مراحل درمان و نیازهاي آنها، رئیس کانون بازنشستگان استان کرمانشاه به اتفاق رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان روز چهار شنبه 4 خرداد ماه ماه با حضور در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه از استوار دوم جانباز وآزاده بازنشسته علی عطایی عیادت کرد.
در این دیدار رئیس کانون بازنشستگان استان، در جریان بیماری و وضعیت جسمانی این بازنشسته قرار گرفت و از چگونگی مراحل درمان و نیازهاي وي باخبرشد.
2 ماه پیش
سخنی با پیشکسوتان گرامی

کانون بازنشستگان چه می کند؟
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
روابط عمومی کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران طی گزارشی به تشریح اقدامات انجام شده در کانون پرداخت.دربخشی ازاین گزارش آمده است:

🔸کانون بازنشستگان نیروهای مسلح درآستانه ۷۰سالگی یکی ازقدیمی ترین کانون های صنفی است وهمانطورکه مستحضرید کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران نیز در بهمن ماه ۱۳۸۸به ثبت رسید و براساس اساسنامه مصوب ۱۳۸۹وظایفی برعهده آن گذاشته شد که درسال ۱۳۹۸این اساسنامه مورد بازنگری قرارگرفت که به عزیزان پیشنهادمی شود، حتما آنرا مطالعه ودرکم وکیف وظایف وماموریت های کانون قرارگیرند‌.

🔸 نگاهی به این اساسنامه بسیار کمک خواهد کرد که ذهن اعضامحترم روشن وانتظاراتی که بعضا مطرح می شود، فراتر از اهداف تعریف شده نباشد.

🔸قطعاپرداخت حقوق ،صدوردفترچه خدمات درمانی،گواهی کسراز حقوق و....نه جزوظایف کانون است ونه توان اجرایی چه ازلحاظ زیرساخت ها،منابع انسانی ومالی وفن آوری برای کانون ها مهیا می باشد،که این اقدامات را انجام دهند.

💠 حال سوال این است پس کانون انتظامی ج.ا.ایران چه می کند؟
پیگیری حقوق صنفی ومعنوی عزیزان بابهره گیری ازهمه ظرفیت ها درون و برون سازمانی،ارتباط مستمر با بازنشستگان عزیز و مستمری بگیران، برگزاری دوره های گردشی، تفریحی وزیارتی،استفاده از۲۵درصدظرفیت های اماکن رفاهی وزیارتی ناجاو۲۶درصدازظرفیت برنامه های سابا،سرکشی از خانواده ها توسط کانون های استانی،حضور در جلسات سابا ، ساتا و قرارگاه تابان، دستیاری فرمانده فراجا و فرماندهان انتظامی استانها، مرکز فرهنگی خانواده ودهها جلسات مختلف برای پیگیری معوقات پیشکسوتان وضعیت معیشتی ودغدغه همکاران ازطریق مقامات دولتی،نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ،ستادکل نیروهای مسلح،پیگیری اموردرمانی دفترچه سلامت، استقرار نماینده در ۸ بیمارستان فراجا و دهها فعالیت دیگر.

🔸 یاران همراه اطلاع دارند که ازهرهمکاربازنشسته سه درهزار وبرمبنای میزان حقوق بابت حق عضویت ازفیش حقوقی کسرمی گرددواین درحالی است که نزدیک به ۷۳ میلیارد تومان خارج ازحق عضویت هابه منابع مالی کانون افزوده شده است.

🔸فقط طی دوماه گذشته بیش از۶۶ میلیاردتومان درقالب عیدی به پیشکسوتان پرداخت وحدود۳ میلیارد تومان کمک فرماندهی محترم فراجا انجام گرفت.

🔸ده هزاربسته معیشتی ازسازمان های امدادی دریافت وبه خانواده های محترم پیشکسوت اهدا شد.

🔸پرداخت وام حبیب ابن مظاهربه عزیزان متقاضی پرداخت که امیدواریم بزودی انشالله شاهدافزایش سقف این وام باشیم.

🔸وام خوداشتغالی، شناسایی وکمک به بازنشستگان معسر، دیدار وسرکشی ازبیش ۱۸ هزارنفرازپیشکسوتان درراستای تکریم واحترام،مشاوره حقوقی ومعاضدت قضایی رایگان،ارایه مشاوره اجتماعی و....ازجمله اقدامات انجام شده در کانون بازنشستگان است.

🔸امروزکانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران ۳۱ استان و فرماندهی های شرق و غرب تهران و ۱۶۰ شهرستان وهمانطور که عرض کردیم ۸ بیمارستان نماینده دارد، و این درحالی است که میانگین حقوق همکاران ما درکانون پنج میلیون تومان و بر اساس قانون کار می باشد،با این تفاوت که هیچگونه مزایا وحتی اضافه کاری به کارکنان پرداخت نمی شود.
درتمام استان ها،فرماندهان محترم انتظامی زمین مناسب را برای ساخت ساختمان های کانون در اختیار ما قرار دادند که در ۱۴ استان ساختمان هاساخته ودرحال بهره برداری است.

🔸عزیزان همراه
همه چیز درکانون شفاف وتحت نظر مجمع نمایندگان پیشکسوت وهئیت مدیره انجام می شود وماهم چیزی برای پنهان کردن نداریم .ماخودراوکیل مدافع شما می دانیم وبااین نگاه ونقشه راه باتمام توان وقدرت ازهمه ابزارها،ارتباطات،ظرفیت هادرفراهم نمودن بسترهای لازم خدمت تلاش خواهیم کرد.

🔸باتلاش همکارانمان درکانون وتدابیرهیات مدیره محترم واهداف وبرنامه های دردست انجام ،انشالله بزودی وباخبرهای خوش بازهم باشماسخن خواهیم گفت؛ضمن اینکه با راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات وانتقادات ازشما یاران همراه درمسیرخدمت مددخواهیم گرفت.

🔸درپایان دست یکایک شما بزرگواران را به گرمی می فشاریم وتاکیدمی کنیم که کانون خانه شما ومامیزبان شما هستیم.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
روابط عمومی کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
2 ماه پیش
mmmm
2 ماه پیش
دیدار کارشناسان کانون با بازنشستگان استان کرمانشاه

کارشناسان کانون بازنشستگان استان کرمانشاه در روزسه شنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور در منزل تعداد 3 نفر از بازنشستگان با آنان دیدار و گفتگو کردند.

کارشناسان کانون بازنشستگان استان کرمانشاه با حضور در منزل تعداد 3نفر از بازنشستگان با آنها دیدار و گفت و گو کردند.
در پایان این دیدار صمیمانه، به رسم یاد بود هدایایی به آنها اعطا کردند.
2 ماه پیش
عیادت از سروان بازنشسته شهرام دولتی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه

رئیس کانون بازنشستگان استان به اتفاق رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان در روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه با حضور در بیمارستان با سروان بازنشسته شهرام دولتی عیادت کرد


در ادامه برنامه هاي دیدار از بازنشستگان بستري در بیمارستان و آگاهی از مراحل درمان و نیازهاي آنها، رئیس کانون بازنشستگان استان کرمانشاه به اتفاق رئیس دفتر نمایندگی بیمارستان روز سه شنبه 28 اردیبهشت ماه با حضور در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) ناجا کرمانشاه از سروان بازنشسته شهرام دولتی عیادت کرد.
در این دیدار رئیس کانون بازنشستگان استان، در جریان بیماری و وضعیت جسمانی این بازنشسته قرار گرفت و از چگونگی مراحل درمان و نیازهاي وي باخبرشد.
2 ماه پیش
دیدار فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بازنشستگان

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتطامی استان کرمانشاه به اتفاق مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح،رئیس کانون بازنشستگان ومعاون نیروی انسانی نیروی انتظامی استان روز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه با حضور در منزل تعداد چند نفراز بازنشستگان با آنها دیدار وگفتگو کرد.
سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان در این دیدار در سخنانی با بیان این که بازنشستگان چشم و چراغ نیروي انتظامی هستند گفت: بازنشستگان در سال هاي خدمت، زحمات فراوانی را براي رشد و اعتلاي نیروي انتظامی کشیده اند و ما امروز باید قدر دان تلاش های بی دریغ آن ها باشیم.
وي افزود: تکریم بازنشستگان در جامعه باید به شکل یک فرهنگ درآید و همه خود را موظف به پاسداشت زحمات و خدمات بازنشستگان بدانند.
فرمانده انتظامی استان در ادامه گفت: نیروي انتظامی و کانون بازنشستگان ناجا همواره تلاش کرده اند آنچه در توان دارند و ظرفیت هاي قانونی اجازه می دهد براي بهبود وضعیت بازنشستگان انجام دهند و در آینده نیز این مسیر را با قدرت ادامه خواهند داد.
در پایان این دیدار صمیمانه فرمانده انتظامی استان پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات آنان، دستورات لازم را جهت بررسی و پیگیري صادر و به رسم یادبود هدایایی به آنان اعطا نمودند
3 ماه پیش
دیدار رئیس کانون با بازنشستگان استان کرمانشاه

رئیس کانون بازنشستگان استان کرمانشاه در روزسه شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور در منزل تعداد ۵ نفر از بازنشستگان با آنان دیدار و گفتگو کرد.

سرهنگ پاسدار بازنشسته مسعود محمدی رئیس کانون بازنشستگان استان کرمانشاه با حضور در منزل تعداد 5نفر از بازنشستگان با آنها دیدار و گفت و گو کرد.
در پایان این دیدار صمیمانه، رئیس کانون بازنشستگان استان پس از شنیدن دغدغه ها و مشکلات آنان دستورات لازم را جهت بررسی و پیگیری صادر و به رسم یاد بود هدایایی به آنها اعطا کرد
3 ماه پیش
سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان طی نامه ای به معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح:
پیگیری وضعیت مشکلات بازنشستگان ناجا که مشمول دریافت یارانه نشده اند
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سردار جعفری نسب طی نامه ای به سردار سرتیپ پاسدار زاده کمند معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح پیگیری وضعیت مشکلات بازنشستگان ناجا که مشمول دریافت یارانه نشده اند، شد.

متن این نامه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمان اسلامی ایران
معاون محترم ومعزز نیروی انسانی ستاد کل
سردار سرتیپ پاسدار زاده کمند
سلام علیکم
بااحترام به استحضار می رساند؛ درطرح جدیددولت محترم دراصلاح اقتصادی با هدف توجه بیشتربه اقشارکم درآمد وآسیب پذیر واجرای طرح جدیدهدفمندی یارانه ها،متاسفانه تعدادبسیاری ازبازنشستگان ناجابه دلیل محاسبات درآمدی که عمده آن ظاهرا میانگین برداشت ماهیانه شش ماه اول سال ۱۴۰۰بوده( مبلغی حدود سه برابرحقوق دریافتی بازنشستگان )که این امرهم ناشی ازدریافت تسهیلات ازشبکه بانکی وقوانین حاکم بربانک ها درچهارچوب ضوابط پرداخت واخذ اقساط بوده است.لذا به نظر می رسد دست اندرکاران محترم طرح به جای برآورد وملاک درآمدبازنشستگان تراکنش های برداشت ازحساب را ملاک وشاخص قرارداده وازاین رو بسیاری از بازنشستگان در دهک دهم قرارگرفته واز یارانه مصوب محروم شده اند.نظربه این که این امرمنجربه نارضایتی شدیدوبازتاب گسترده اعتراضات درگروه های مجازی وتماس مکررباکانون درمیان همکاران شده است وازطرفی مجموعه هدفمندی یارانه ها درپاسخ به صورت پیام صوتی مشکلات کارکنان نیروهای مسلح را به ستادکل ارجاع می دهد.لذا ازآن فرمانده گرانقدر خواهشمند است به منظور احقاق حقوق بازنشستگان وپیشکسوتان وجلوگیری ازتبعات ناشی ازمشکلات ایجاد شده دراین زمینه دستورات مقتضی را به منظور پی گیری صادر فرمایید.
باسپاس
رییس کانون بازنشستگان ناجا
سرتیپ دوم بازنشسته مسعودجعفری نسب
3 ماه پیش
سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان طی نامه ای به معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح:
پیگیری وضعیت مشکلات بازنشستگان ناجا که مشمول دریافت یارانه نشده اند
3 ماه پیش
متن نامه سردار جعفری نسب به سردار سرتیپ پاسدار تمیزی فرمانده قرارگاه تابان ستاد کل:
بسم الله الرحمان اسلامی ایران
فرمانده محترم قرارگاه تابان ستاد کل
سردار سرتیپ پاسدار تمیزی
سلام علیکم
بااحترام به استحضار می رساند؛ درطرح جدیددولت محترم دراصلاح اقتصادی با هدف توجه بیشتربه اقشارکم درآمد وآسیب پذیر واجرای طرح جدیدهدفمندی یارانه ها،متاسفانه تعدادبسیاری ازبازنشستگان ناجابه دلیل محاسبات درآمدی که عمده آن ظاهرا میانگین برداشت ماهیانه شش ماه اول سال ۱۴۰۰بوده( مبلغی حدود سه برابرحقوق دریافتی بازنشستگان )که این امرهم ناشی ازدریافت تسهیلات ازشبکه بانکی وقوانین حاکم بربانک ها درچهارچوب ضوابط پرداخت واخذ اقساط بوده است.لذا به نظر می رسد دست اندرکاران محترم طرح به جای برآورد وملاک درآمدبازنشستگان تراکنش های برداشت ازحساب را ملاک وشاخص قرارداده وازاین رو بسیاری از بازنشستگان در دهک دهم قرارگرفته واز یارانه مصوب محروم شده اند.نظربه این که این امرمنجربه نارضایتی شدیدوبازتاب گسترده اعتراضات درگروه های مجازی وتماس مکررباکانون درمیان همکاران شده است وازطرفی مجموعه هدفمندی یارانه ها درپاسخ به صورت پیام صوتی مشکلات کارکنان نیروهای مسلح را به ستادکل ارجاع می دهد.لذا ازآن فرمانده گرانقدر خواهشمند است به منظور احقاق حقوق بازنشستگان وپیشکسوتان وجلوگیری ازتبعات ناشی ازمشکلات ایجاد شده دراین زمینه دستورات مقتضی را به منظور پی گیری صادر فرمایید.
باسپاس
رییس کانون بازنشستگان ناجا
سرتیپ دوم بازنشسته مسعودجعفری نسب
3 ماه پیش
دریافت سروش پلاس