کانون بازنشستگان مرکزی


۲۶ مرداد ۱۳۶۹، برگی دیگر از تقویم انقلاب ورق خورد و یوم اللّه دیگری متولّد شد. ثانیه های انتظار به کندی می گذشت. شهر به استقبال پرنده های مهاجر آمده بود که در سال های سخت هجران از وطن، بال و پر خود را در زیر شکنجه های کفر شکسته بودند.سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ایران گرامی باد
39 دقیقه پیش
1 روز پیش
1 روز پیش
1 روز پیش
1 روز پیش
دیدار و ملاقات با ۴ پیشکسوت شهرستان اراک
سرهنگ بازنشسته محمدصادق مهدی رئیس کانون بازنشستگان استان مرکزی با ۴ بازنشسته شهرستان اراک دیدار و ملاقات کردند.

رﺋﯿﺲ ﮐﺎﻧﻮن ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﺎن استان مرکزی ﺑﻪ همراه سرهنگ بازنشسته نعمت اله رفیعی راد نماینده بازنشستگان استان در مجمع کانون به ﻣﻨﻈﻮر ﺗﮑﺮﯾﻢ و ارﺗﻘﺎی روﺣﯿﻪ ﺑﺎزﻧﺸﺴـﺘﮕﺎن ﺑﺎ ﺣﻀﻮر در ﻣﻨﺰل ۴ نفر از بازنشستگان گرانقدر آقایان سیدسعید میرداودی، ابوالفضل محمدطاهری، صفرعلی برزآبادی و داود سهل آبادی ﺑﺎ آن‌ها دﯾﺪار و ﮔﻔﺖ و ﮔﻮ ﮐﺮدند.
در این دیدار‌ها که با اعتبار کانون بازنشستگان و در شهرستان اراک صورت گرفت، ﭘﺲ از ﺷﻨﯿﺪن دﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎ و ﻣﺸـﮑﻼت پیشکسوتان گرانقدر، ﺑﻪ رﺳﻢ ﯾﺎدﺑﻮد ﻫﺪاﯾﺎﯾﯽ ﺑﻪ آن‌ها اﻋﻄﺎء شد.
1 روز پیش
✳️ خبرهای خوش رییس کانون بازنشستگان انتظامی به پیشکسوتان فراجا
➖➖➖➖➖➖➖➖
🔸 افزایش حقوق بازنشستگان
🔸 افزایش تخفیفات اتکا به ۳۰۰هزار تومان
🔸اعطای کمک هزینه ۱۰۰میلیون تومانی جهیزیه
🔸 برقراری یارانه برای ۶۰تا۷۰درصد کسانی که یارانه دریافت نکرده اند و پیگیری وضعیت سایر پیشکسوتان
1 روز پیش
سردار کاکاوند دستیار فرماندهی در امور اعضای وابسته:
اقدامات انجام گرفته در کانون بازنشستگان انتظامی تاثیرگذار و اثر بخش بوده است
________________________________________________

سردار کاکاوند دستیار ویژه فرماندهی در امور بازنشستگان با حضور در کانون در جمع مدیران گفت: حضور سردار جعفری نسب در مدیریت کانون و اقدامات و تلاش هایی که ایشان در مدت کوتاه حضورشان در خدمت به جامعه بازنشستگان انجام داده تاثیرگذار و اثربخش بوده و جای قدردانی و تقدیر دارد.
سردار کاکاوند دستیار ویژه فرماندهی در امور بازنشستگان با حضور در کانون در جمع مدیران گفت: حضور سردار جعفری نسب در مدیریت کانون و اقدامات و تلاش هایی که ایشان در مدت کوتاه حضورشان در خدمت به جامعه بازنشستگان انجام داده تاثیرگذار و اثربخش بوده و جای قدردانی و تقدیر دارد.
وی افزود: بررسی های انجام گرفته و در ارتباط با اعضای وابسته نشان می دهد برنامه های صورت گرفته در کانون باعث خرسندی عزیزان پیشکسوت شده است و تلاش ما این است این رضایتمندی تداوم یابد.
سردار کاکاوند با اشاره به مشکلات و دغدغه های بازنشستگان گفت: ما به کمبودها، مسائل و مشکلات بازنشستگان واقف هستیم و اشراف کامل داریم که آسیب پذیری در این حوزه وجود دارد و لذا با برنامه ریزی و بهره گیری در تمامی ظرفیت های فراجا و سازمان های درگیر در نیروهای مسلح تلاش خواهیم کرد آنها را به حداقل برسانیم.
دستیار فرماندهی فراجا در امور اعضای وابسته اطلاع رسانی سریع و شفاف را راهکار مهم در اعتمادسازی اعضای وابسته دانست و افزود: کانون بازنشستگان می بایست در امر اطلاع رسانی و آگاهسازی جامعه هدف پیش قدم باشد و با تدبیر و تولید محتوا و انتشار اخبار امیدبخش و دلگرم کننده اقدامات و عملیات روانی دشمن را که در فضای مجازی بازنشستگان را هدف قرار داده است را خنثی کند.
سردار کاکاوند در پایان ضمن ابراز خرسندی از ارتباط خوب دستیاری و کانون گفت: همه ما یک هدف مهم و مقدس را دنبال می کنیم و آن خدمت به عزیزان پیشکسوت است. باید این ارتباط را منسجم تر و با تشکیل جلسات کارشناسی هماهنگ تر از گذشته پیش ببریم.

✳️ سردار جعفری نسب: مطالبه گری بازنشستگان در دستور کار کانون است
سردار جعفری نسب رئیس کانون نیز در این نشست ضمن خوش آمدگویی و تقدیر و تشکر از حمایت ها و همراهی دستیاری در تحقق برنامه های خدماتی به بازنشستگان گفت: ما در کانون به عنوان نمایندگان بازنشستگان خود را موظف به مطالبه گری خواسته های به حق پیشکسوتان می دانیم و این امر را در اولویت برنامه های خود قرار داده ایم.
وی با اشاره به اینکه همه امکانات کانون جهت خدمت به بازنشستگان در اختیار دستیاری است، یادآور شد: به منظور خدمت در همه زمینه ها به اعضای وابسته و اعتماد سازی این عزیزان با تمام توان در خدمت دستیاری محترم هستیم و خود را جدای از این مجموعه نمی دانیم.
سردار جعفری نسب به هماهنگی بیشتر در جهت ارائه خدمات به خصوص در زمینه سرکشی از پیشکسوتان و برگزاری مراسم ضیافت اشاره کرد و گفت: با تشکیل جلسات کارشناسی و ایجاد نشست های جمعی بایستی تلاش شود که هماهنگی بیشتری بین استان ها، دستیاری ونیروی انسانی فرماندهی انتظامی استان ها به منظور جلوگیری از موازی کاری انجام گیرد.
3 روز پیش
3 روز پیش

برگزاری جلسه شورای هماهنگی روسای کانون‌های نیرو‌های مسلح استان مرکزی
جلسه شورای هماهنگی کانون‌های نیرو‌های مسلح استان مرکزی روز چهارشنبه 19 مرداد ماه در سالن جلسات اداره کل تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح استان مرکزی برگزار شد.

در این جلسه که باحضور رؤسای کانون‌های نیرو‌های مسلح استان، برگزار شد، در خصوص هزینه های دیدار و سرکشی از محل اعتبارات سابا سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح و پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان، بحث و تبادل نظر شد.
4 روز پیش
4 روز پیش
4 روز پیش
4 روز پیش
4 روز پیش
4 روز پیش
4 روز پیش
4 روز پیش
دیدار و ملاقات با ۵ پیشکسوت شهرستان شازند
سرهنگ بازنشسته محمدصادق مهدی رئیس کانون بازنشستگان استان مرکزی با ۵ بازنشسته شهرستان شازند دیدار و ملاقات کردند.
رﺋﯿﺲ ﮐﺎﻧﻮن ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﺎن استان مرکزی ﺑﻪ همراه سرهنگ بازنشسته نعمت اله رفیعی راد نماینده بازنشستگان استان در مجمع کانون به ﻣﻨﻈﻮر ﺗﮑﺮﯾﻢ و ارﺗﻘﺎی روﺣﯿﻪ ﺑﺎزﻧﺸﺴـﺘﮕﺎن ﺑﺎ ﺣﻀﻮر در ﻣﻨﺰل ۵ نفر از بازنشستگان گرانقدر آقایان ناصر محمدی، ابراهیم نیازی، احد اسدی، غلامرضا ضیغمی و رضا کارخانه ﺑﺎ آن‌ها دﯾﺪار و ﮔﻔﺖ و ﮔﻮ ﮐﺮدند.
در این دیدار‌ها که با اعتبار اداره بازنشستگی نیرو‌های مسلح استان و در شهرستان شازند صورت گرفت، ﭘﺲ از ﺷﻨﯿﺪن دﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎ و ﻣﺸـﮑﻼت پیشکسوتان گرانقدر، ﺑﻪ رﺳﻢ ﯾﺎدﺑﻮد ﻫﺪاﯾﺎﯾﯽ ﺑﻪ آن‌ها اﻋﻄﺎء شد.

همچنین سرهنگ مهدی با حضور در منزل جناب آقای حجت اله کاظمی با نصب بنر تسلیت با خانواده این عزیز سفر کرده دیدار و همدردی کردند.
4 روز پیش
برگزاری جلسه دیدار و تجلیل از پیشکسوتان ژاندارمری
جلسه صمیمی جانشین فراجا استان مرکزی با پیشکسوتان ژاندارمری در روز 20 مرداد ماه در سالن جلسات ساختمان فرماندهی انتظامی استان مرکزی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور سرهنگ سپهوند جانشین فراجا استان، سرهنگ یوسفی معاون هماهنگ کننده فراجا استان سرهنگ جاوید معاون هماهنگ کننده عقیدتی و سیاسی فراجا استان ، رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان و جمعی از فرماندهان پیشکسوتان ژاندارمری استان برگزار شد؛ در مورد رشادت ها و نقش ژاندارمری در دوران دفاع مقدس و امنیت جامعه سخنانی بیان و در ادامه تعدادی از پیشکسوتان ژاندارمری با بیان خاطرات دوران خدمت در خصوص مشکلات معیشتی و درمانی اعضای وابسته مطالبی بیان و خواستار انعکاس مشکلات به هیات رئیسه فراجا شدند.

در پایان مراسم نیز با اعطاء لوح تقدیر و هدایایی ار این عزیزان تجلیل شد.
5 روز پیش
✅️ خانواده‌های عزیز اسرا و مفقودین با صبر و تحمل بزرگوارانه خود، تلخی اسارت و فقدان عزیزان ملت را قابل تحمل کردند.
مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

🔹 ۱۸ مرداد ماه؛ روز تجلیل از اسرا و مفقودین گرامی باد
1 هفته پیش
جلسه ویدئو کنفرانس معاونت حقوقی کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
1 هفته پیش
انالله واناالیه راجعون

همکار عزیز و بزرگوار
فرمانده معزز و مشاور محترم فرماندهی معظم کل قوا امیرسرتیپ سهرابی
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

باسلام واحترام
درروزهایی که ایران اسلامی سیاه پوش وسوگوارسیدالشهدا ویاران باوفایش است. خبردرگذشت صبیه عزیزتان سرکارخانم دکتر سهرابی همسنگران شما را هم اندوهگین کرد.
هرچند این ضایعه دردناک است اما مشیت الهی براین بوده و مشخص ترین تفسیر فلسفه جهان خلقت است.
بنده به نمایندگی از خانواده بزرگ بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران این مصیبت عظما را خدمت آن فرمانده ولایی، انقلابی ویادگاردفاع مقدس و خانواده گرانقدرتان تسلیت عرض نموده برای آن مرحومه ازدرگاه حق تعالی غفران وآمرزش وبرای جنابعالی وبازماندگان صبرجمیل واجرجزیل آرزومندم.

رییس کانون بازنشستگان انتظامی
سرتیپ دوم بازنشسته مسعود جعفری نسب
1 هفته پیش
‏مسابقه خاطره نویسی
2 هفته پیش
2 هفته پیش
دریافت سروش پلاس