کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی

کانال رسمی اطلاع رسانی و درج اخبار کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی آدرس: اراک شهرک بعثت فاز 2 جنب فرماندهی انتظامی شهرستان اراک - تلفن: 23-21826121


فراخوان مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران از بازنشستگان
---------------------------------------------------------
مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی خود فعالان فضای مجازی و برنامه های فرهنگی و مذهبی دعوت کرد.
مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی خود و تقدیر و تجلیل و بهره مندی از تجربیات آن دسته از پیشکسوتانی که در زمینه های فضای مجازی (کلیپ، موشن گرافی و ...) و برنامه های فرهنگی و مذهبی (قرآن، مداحی، مدیریت کاروان، روحانی کاروان، اعزام عتبات و ...) دارای سوابق علمی و تجربی هستند دعوت کرد جهت ثبت نام به کانون محل سکونت خود مراجعه کنند.
همکارات پیشکسوت تا تاریخ 4 تیرماه فرصت دارند به کانون بازنشستگان محل سکونت مراجعه کنند.
2 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز چهارشنبه
25 خرداد ماه ۱۴۰۱
15 ذی القعده ۱۴۴۳
15 ژوئن ۲۰۲۲
2 ماه پیش
2 ماه پیش
با سلام برابر اعلام معاونت نیروی انسانی فراجای استان مجتمع رفاهی یاس بعلت تعمیرات آشپز خانه از تاریخ 19/3/1401 به مدت یک ماه تعطیل می باشد تشکر
2 ماه پیش
رئیس کانون بازنشستگان در نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران:
نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارید
----------------------------------------------------------------------------------
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، از دکتر قالیباف درخواست کرد نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری نماید.

🔸 در متن نامه سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران آمده است:
«کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر حَسَب وظیفه و ادای دین ماحصل گفتمان ها و گزارشات دریافتی از پیشکسوتان بازنشسته حافظان نظم و امنیت کشور این مرقومه را تقدیم حضور می نماید.
بدواً انتخاب شایسته و مجدد جنابعالی را بسمت ریاست مجلس سیزدهم تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه عرض می نماید خانواده بزرگ بازنشستگان انتظامی کشور حضرتعالی را از خود دانسته و از اینکه امروز جنابعالی از چهره های موفق و تأثیرگذار و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید خرسند بوده و خود را در روند این موفقیتها شریک می دانند.
حضرتعالی بهتر از همه مسئولین و تصمیم گذاران میدانید اکثریت قریب باتفاق بازنشستگان حال حاضر نیروهای انتظامی از فرماندهان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بوده و بخش عمده ای از مستمری بگیران از خانواده شهداء هستند. بازنشستگان انتظامی علاوه بر حضور همه جانبه در جبهه های نبرد حق علیه باطل و تقدیم هزاران شهید، جانباز و اسیر بدلیل وظائف سازمانـی در داخل کشور نیز در برخورد با گروهک‌های منافق و اشرار، عملیات غرب و شرق کشور در حوادث و وقایـع زیادی در کشور درگیر بوده و در حفـظ نظم و امنیت کشور نقش مستقیم و بی بدیـل داشته اند، بنابراین حق و عدالت اینست در ایام بازنشستگی که اکثریت آنان نیز با مشکلات عدیده جسمی و روحی و معیشتی روبرو هستند زندگی آبرومند و در خور شأن سرباز نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.
فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) کراراً در فرمایشات خود به حفظ حرمت و کرامت و معیشت بازنشستگان تأکید فرموده اند و میفرمایند « بازنشسته آئینه شاغل است ». لذا با تقدیم مراتب معروضه حداقل توقع این یاران دیرینه شما که قطعاً در توفیقات حاصل شده تأثیر گذار بوده اند از جنابعالی اینست که نسبت به استیفای حقوق حقه آنان همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری فرمایید و دین خود را به امنیت آفرینان این مرز و بوم ادا نمایید . مراتب سپاس و قدردانی خود را تقدیم حضور می نماید».
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
سامانه پیامکی عضویت در خیریه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) راه اندازی شد
-------------------------------------------------------------
روابط عمومی کانون، جانشین معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران از راه اندازی سامانه پیامکی عضویت در خیریه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.
مهندس نوید همراهی در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام اینکه یکی از فعالیت های مهم کانون، کمک خیرانه به اعضای نیازمند و معسر کانون می باشد گفت : خیریه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) از حدود 5 سال پیش فعالیت خود را در شروع کرده و در حال حاضر دارای تعداد کثیری از اعضای خیر می باشد که همه ماهه مبلغی را جهت رفع مشکلات اعضای نیازمند، در اختیار کانون قرار می دهند و کانون با در نظر گرفتن شان و منزلت اعضای نیازمند، این مبالغ را در قالب وجوه نقدی، بسته های حمایتی و ... جهت رفع نیازهای اولیه برخی از اعضا و مشکلات پیش بینی نشده هزینه می نماید.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عضویت در این خیریه ، تکمیل برگ کاغذی وکالت نامه کسر از حقوق به صورت حضوری بوده است افزود : با همکاری سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، طرحی در خصوص آسان سازی عضویت در این خیریه مطرح شد که پس از برگزاری جلسات مکرر و بررسی راه کارهای مختلف، سامانه عضویت پیامکی مورد پذیرش سابا قرار گرفت و پس از راه اندازی سامانه و تایید صحت عملکرد آن، امروز به صورت رسمی افتتاح شد.

جانشین معاونت فاوا کانون با بیان اینکه در آینده نزدیک می بایست کلیه خدمات قابل ارائه به اعضای کانون به صورت الکترونیکی و مجازی راه اندازی شود گفت : از این پس اعضای محترم کانون (اعم از اعضای وابسته و مستمری بگیران) می توانند بدون مراجعه حضوری به دفاتر کانون و تکمیل برگ وکالت نامه کسر از حقوق، با پیامک عدد 90 به شماره 300042844 راهنمای عضویت در این خیریه را دریافت کرده و پس از انتخاب تعداد ماه و مبلغ مورد نظر، در این کار خداپسندانه شریک شوند.

مهندس همراهی در پایان افزود : اعضای محترم کانون می توانند در صورت داشتن هرگونه مشکل در عضویت و یا لغو عضویت به صورت پیامکی، با کانون استان محل سکونت خود تماس گرفته و موضوع را مطرح تا کارشناسان ما نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند. امید است در آینده با بهبود وضعیت معیشت کلیه بازنشستگان، هیچ یک از اعضای محترم کانون نیازمند دریافت کمک های خیرانه نباشند.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش

مراسم بزرگداشت سردار جانباز حاج حسین صالحی و شهدای فرماندهی انتظامی استان مرکزی
مراسم بزرگداشت سردار جانباز حاج حسین صالحی و شهدای فرماندهی انتظامی استان مرکزی با حضور فرماندهان فراجا، سپاه پاسداران و دفاع مقدس و با حضور ارزشمند خانواده‌های معظم شهدا و همچنین تعدادی از پیشکسوتان و همسنگران ایشان در طول خدمت در روز پنج شنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در مسجد الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان اراک برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی، سردار سید محمدباقرزاده فرمانده کمیته جستجو مفقودین ستادکل نیروهای مسلح، سردار قیاسی راد، سردار مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان و سردار کریمی فرمانده سپاه روح اله استان، رئیس و پرسنل کانون انتظامی استان، پرسنل انتظامی،خانواده معظم شهدا و همچنین جمعی از پیشکسوتان مسئول استان و اقشار مختلف مردم برگزار شد، یاد خاطر سردار جانباز حاج حسین صالحی گرامی و از خانواده ایشان تجلیل به عمل آمد.

در پایان مراسم نیز از خانواده 5 نفر از شهدای معظم فراجا تجلیل شد.
2 ماه پیش

تکریم و دلجویی از خانواده پیشکسوت بازنشسته مرحوم مرتضی قرنی
در پی درگذشت پیشکسوت بازنشسته مرحوم مرتضی قرنی، رئیس کانون انتظامی استان با حضور در منزل ایشان در شهرستان اراک، با خانواده ایشان دیدار و از آنها دلجویی کرد.
در پی درگذشت پیشکسوت بازنشسته مرحوم مرتضی قرنی، رئیس کانون انتظامی استان با حضور در منزل ایشان در شهرستان اراک، با خانواده ایشان دیدار و از آنها دلجویی کرد.

در این دیدار که در منزل مرحوم مرتضی قرنی صورت گرفت، ضمن عرض تسلیت درگذشت این پیشکسوت بازنشسته و بررسی نیازها و مشکلات خانواده ایشان، به رسم یادبود لوح تقدیر و هدایایی به آنها اعطا شد.
2 ماه پیش
انقلاب وایران اسلامی درجهان بانام امام خمینی (رض) شناخته می شود.امام خامنه یی (مدظله العالی)
سالگردارتحال معمارکبیرانقلاب اسلامی حضرت امام خمینی( رحمه الله علیه )و قیام خونین ۱۵ خرداد برملت ایران اسلامی و پیشکسوتان عزیز عرصه نظم وآرامش وامنیت تسلیت باد.
کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران
2 ماه پیش
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران در سفر یکروزه به استان گیلان:
زمینه سازی برای بهره برداری از زمین 25 هکتاری کیاشهر
-------------------------------------------------------------
سردار جعفری نسب صبح روز دوشنبه 9 خردادماه به منظور بررسی وضعیت زمین 25 هکتاری کیاشهر به استان گیلان سفر کرد.
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران پس از ورود به گیلان، به اتفاق رئیس کانون استان و نماینده استان در مجمع کانون به سمت زمین کیاشهر حرکت کرد و از نزدیک وضعیت این زمین، کاربری ها و فاصله آن تا دریا را بررسی نمود.

🔸 برگزاری جلسه با دهیار و رئیس شورای شهر روستای انبار سر
سردار جعفری نسب پس از بازدید از زمین کیاشهر، به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در این خصوص و دریافت پیشنهادات مسئولان شهرستان جلسه ای با رئیس شورای روستای انبارسر و دهیار آن روستا تشکیل داد.

🔸 برگزاری جلسه با فرمانده محترم شهرستان آستانه اشرفیه
سردار جعفری نسب در ادامه سفر خود با فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه دیدار کرد.
در این دیدار در خصوص وضعیت زمین، ایجاد امنیت در منطقه، همکاری برای تغییر کاربریهای زمین و حمایت از کانون در سیر ساخت و ساز بحث و تبادل نظر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه ضمن اعلام حمایت از کانون برای بسترسازی اهداف کانون در زمین کیاشهر، اعلام کرد تمام تلاش خود را در مسیر حفظ امنیت اراضی متعلق به کانون بکار می گیرد.

🔸 دیدار با رئیس و کارکنان کانون استان گیلان
رئیس کانون بازنشستگان ج.ا.ایران پس از دیدار با فرمانده شهرستان استانه اشرفیه، از کانون گیلان بازدید کرد.
در حاشیه این بازدید، سردار جعفری در جلسه ای که در ساعت 16:30 با حضور رئیس کانون استان، نماینده استان در مجمع کانون، کارکنان و تعدای از بازنشستگان استان برگزار شد، بر تکریم و حفظ منزلت بازنشستگان و ارائه راهکار مناسب در جهت ارتقای معیشت پیشکسوتان تاکید کرد.
سردار جعفری نسب گفت: تلاش داریم با ارائه راهکارهایی برای مشارکت اعضا در امور اقتصادی از طرق مختلف از جمله تشکیل تعاونی ها وضعیت معیشت بازنشستگان را بهبود بخشیم.
وی توجه به وضعیت و مطالبات بازنشستگان را یک اصل اساسی قلمداد و خاطرنشان کرد: حفظ حرمت و منزلت وکرامت بازنشستگان از مهم ترین مواردی است که بایستی مورد توجه ویژه قرارگیرد.

🔸 دیدار با فرمانده انتظامی استان گیلان
در آخرین برنامه سفر استانی گیلان، رئیس کانون با سردار ملکی فرمانده انتظامی استان گیلان در مجتمع رفاهی غدیر انتظامی استان دیدار کرد.
در این دیدار سردار جعفری در سخنانی با اشاره به اهمیت پشتیبانی از اعضای وابسته و توجه به شان و منزلت آنان، خواستار حمایت فرمانده استان از این عزیزان شد.
سردار جعفری نسب همچنین بر تاسیس و راه اندازی یک تعاونی یا فروشگاه ویژه پیشکسوتان در استان تاکید کرد.
سردار ملکی نیز بر حمایت و پشتیبانی از برنامه ها و اهداف کانون در استان گیلان اعلام آمادگی کرد.

خاطرنشان می شود در این سفر سردار جعفری نسب دستورات لازم را در جهت ارتباط مستمر کانون استان با دهیاری و شورایاری روستای انبارسر، پاکسازی محیط اطراف زمین، برقراری ارتباط زمین با ساحل، تجمیع سندهای زمین، احیای ویلا و سیلوهای مستقر در زمین با نظر کارشناس خبره، ایجاد 150 الاچیق و لوله کشی اب و گاز برای آنها، ایجاد ده درب جدید در دورتادور زمین، ساخت سرویس بهداشتی و پیش بینی یک باب سوپرمارکت را به کانون استان صادر کرد.
2 ماه پیش
مراسم بزرگداشت سردار جانباز حاج حسین صالحی و شهدای فرماندهی انتظامی استان مرکزی با حضور فرماندهان فراجا، سپاه پاسداران و دفاع مقدس و با حضور ارزشمند خانواده‌های معظم شهدا و همسنگران در تاریخ پنج شنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در مسجد الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان اراک برگزار میگردد.

سخنران این مراسم سردار شرفی جانشین محترم معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل فراجا و میهمانان ویژه این مراسم سردار سید محمدباقرزاده فرمانده کمیته جستجو مفقودین ستادکل نیروهای مسلح می باشند.
2 ماه پیش
رئیس دفتر کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران منصوب شد
________________________________________

طی حکمی از سوی سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران، سرهنگ بازنشسته مجید نمازی به سمت رئیس دفتر کانون معرفی شد.
در حکم ایشان که در جلسه شور ستادی کانون اعطا گردید آمده است:
نظر به شایستگی ، تجارب و سوابق ارزشمند ،مستمر ، گسترده و موثر مدیریتی ، جنابعالی را به عنوان رئیس دفتر کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایرانمنصوب می نمایم.
ان شاءالله با بهره گیری از تجارب، همراه با درایت و سخت کوشی توأم با دقت نظر در رعایت منزلت و کرامت اعضاء به ویژه پیشکسوتان ارجمند، نسبت به نظارت، هماهنگی، کنترل امور ستاد شخصی ریاست کانون در زمینه ارتباط متقابل با جامعه مخاطب و رده های تابعه و دیگر سازمان ها و موسسات و همچنین نظارت و کنترل بر گردش مکاتبات اداری کانون موفق و مؤید باشید.
توفیقات شما راتحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و زعامت و رهبری فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مد‌ظله‌العالی) از خداوند متعال خواستارم.
2 ماه پیش
تحویل لوح تقدیر رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران به فرمانده انتظامی استان مرکزی
سرهنگ بازنشسته مهدی رئیس کانون استان مرکزی، لوح تقدیر رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران به سردار مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی را به ایشان تحویل داد.

رئیس کانون انتظامی استان با حضور در مراسم نماز جماعت در ستاد فرماندهی انتظامی استان که با امامت حجت الاسلام و المسلیمین کریمیان رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی استان و با حضور پرسنل شاغل برگزار شد لوح تقدیر رئیس کانون بازنشستگان فراجا را به سردار مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی تحویل و از توجه و زحمات ایشان که همواره در جهت رفع مشکلات اعضای وابسته تلاش کرده اند تقدیر و تشکر کردند.
2 ماه پیش

برگزاری جلسه برنامه ریزی فرهنگی ستاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی
جلسه برنامه ریزی فرهنگی ستاد فرماندهی انتظامی استان مرکزی با حضور رئیس عقیدتی سیاسی سردار فرمانده انتظامی استان، معاونین نیروی انسانی، فرهنگی، اجتماعی و انتظامی استان و رئیس کانون بازنشستگان انتظامی استان در دفتر ریاست عقیدتی سیاسی برگزار گردید.

در این جلسه در خصوص برنامه های فرهنگی اعضای وابسته شامل اعزام اعضای وابسته به مشهد مقدس، اردوهای یکروزه و نشست های بصیرتی خانوادها و استفاده از اعضای وابسته و یا خانواده های آنان جهت اداره کلاس های آموزشی و همچنین تشویق به ازدواج و فرزند آوری کارکنان و فرزندان بازنشسته برنامه ریزی و تصمیم گیری شد.

در پایان نیز سردار فرمانده انتظامی استان نیز کمک و مساعدت هایی در زمینه مسائل فرهنگی علاوه بر اعتبارات عقیدتی سیاسی فراجا را به این موضوعات اختصاص دادند.
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس