کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی

کانال رسمی اطلاع رسانی و درج اخبار کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی آدرس: اراک شهرک بعثت فاز 2 جنب فرماندهی انتظامی شهرستان اراک - تلفن: 23-21826121


پیام رئیس کانون بازنشستگان در پی قدردانی فرمانده کل انتظامی ج.ا.ایران
__________________________________________

در پی قدردانی سردار اشتری فرمانده کل انتظامی ج.ا.ایران از کانون، سردار جعفری نسب ضمن ابلاغ این پیام خطاب به همکاران، گفت: اقدامات انجام گرفته در کانون، مرهون تلاش و جدیت اعضای محترم هیئت مدیره، نمایندگان استان ها در مجمع کانون، معاونان کانون، روسای کانون های استانی و کلیه اعضای کانون می باشد.
سردار جعفری نسب در این پیام با تاکید بر اینکه ما شانی جز خدمتگزاری به پیشکسوتان عزیز برای خود قائل نیستیم، تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم در ارائه خدمات مطلوب تر نزد خداوند منان و همکاران بازنشسته رو سفید باشیم.
2 ماه پیش
تقدیر سردار فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از عملکرد سه‌ماهه کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
______________________________________________
سردار اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در هامش گزارش عملکرد سه‌ماهه کانون از اقدامات مؤثر در ارائه خدمات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران فراجا تقدیر و قدردانی کرد.
تخصیص مبلغ 660میلیارد ریال عیدی اهدایی فراجا، تهیه و اهداء ده هزار بسته معیشتی به خانواده معسرین وابسته، برنامه‌ریزی جهت دیدار با نمایندگان منتخب بازنشستگان با 140 نماینده مجلس شورای اسلامی در زمینه مطالبات بازنشستگان و همسان‌سازی حقوق و انتقال مشکلات معیشتی و صنفی اعضا از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده کانون در سه‌ماهه سال جاری بوده است.
2 ماه پیش
پرداخت حقوق کامل فرزندان اناث مطلقه و بیوه از خرداد ماه ۱۴۰۱
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
دیدار و ملاقات با ۵ پیشکسوت شهرستان اراک
سرهنگ دوم بازنشسته محمدصادق مهدی رئیس کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی از ۵ بازنشسته ناجا دیدار و ملاقات کردند.

رﺋﯿﺲ ﮐﺎﻧﻮن ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﺎن استان مرکزی به ﻣﻨﻈﻮر ﺗﮑﺮﯾﻢ و ارﺗﻘﺎی روﺣﯿﻪ ﺑﺎزﻧﺸﺴـﺘﮕﺎن ﺑﺎ ﺣﻀﻮر در ﻣﻨﺰل 5 نفر از بازنشستگان گرانقدر آقایان حسین ملکی ضامنجانی، سلیمان مداحی زاده، مهدی عباسی، عیسی داوری، و سرکار خانم سیده زهرا میرزائی ﺑﺎ آن‌ها دﯾﺪار و ﮔﻔﺖ و ﮔﻮ ﮐﺮدند.
در این دیدار‌ها که با اعتبار کانون انتظامی فراجا و در شهرستان اراک صورت گرفت، ﭘﺲ از ﺷﻨﯿﺪن دﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎ و ﻣﺸـﮑﻼت پیشکسوتان گرانقدر، ﺑﻪ رﺳﻢ ﯾﺎدﺑﻮد ﻫﺪاﯾﺎﯾﯽ ﺑﻪ آن‌ها اﻋﻄﺎء شد.
2 ماه پیش
فراخوان مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران از بازنشستگان
---------------------------------------------------------
مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی خود فعالان فضای مجازی و برنامه های فرهنگی و مذهبی دعوت کرد.
مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی خود و تقدیر و تجلیل و بهره مندی از تجربیات آن دسته از پیشکسوتانی که در زمینه های فضای مجازی (کلیپ، موشن گرافی و ...) و برنامه های فرهنگی و مذهبی (قرآن، مداحی، مدیریت کاروان، روحانی کاروان، اعزام عتبات و ...) دارای سوابق علمی و تجربی هستند دعوت کرد جهت ثبت نام به کانون محل سکونت خود مراجعه کنند.
همکارات پیشکسوت تا تاریخ 4 تیرماه فرصت دارند به کانون بازنشستگان محل سکونت مراجعه کنند.
2 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز چهارشنبه
25 خرداد ماه ۱۴۰۱
15 ذی القعده ۱۴۴۳
15 ژوئن ۲۰۲۲
2 ماه پیش
2 ماه پیش
با سلام برابر اعلام معاونت نیروی انسانی فراجای استان مجتمع رفاهی یاس بعلت تعمیرات آشپز خانه از تاریخ 19/3/1401 به مدت یک ماه تعطیل می باشد تشکر
2 ماه پیش
رئیس کانون بازنشستگان در نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران:
نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارید
----------------------------------------------------------------------------------
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، از دکتر قالیباف درخواست کرد نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری نماید.

🔸 در متن نامه سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران آمده است:
«کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر حَسَب وظیفه و ادای دین ماحصل گفتمان ها و گزارشات دریافتی از پیشکسوتان بازنشسته حافظان نظم و امنیت کشور این مرقومه را تقدیم حضور می نماید.
بدواً انتخاب شایسته و مجدد جنابعالی را بسمت ریاست مجلس سیزدهم تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه عرض می نماید خانواده بزرگ بازنشستگان انتظامی کشور حضرتعالی را از خود دانسته و از اینکه امروز جنابعالی از چهره های موفق و تأثیرگذار و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید خرسند بوده و خود را در روند این موفقیتها شریک می دانند.
حضرتعالی بهتر از همه مسئولین و تصمیم گذاران میدانید اکثریت قریب باتفاق بازنشستگان حال حاضر نیروهای انتظامی از فرماندهان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بوده و بخش عمده ای از مستمری بگیران از خانواده شهداء هستند. بازنشستگان انتظامی علاوه بر حضور همه جانبه در جبهه های نبرد حق علیه باطل و تقدیم هزاران شهید، جانباز و اسیر بدلیل وظائف سازمانـی در داخل کشور نیز در برخورد با گروهک‌های منافق و اشرار، عملیات غرب و شرق کشور در حوادث و وقایـع زیادی در کشور درگیر بوده و در حفـظ نظم و امنیت کشور نقش مستقیم و بی بدیـل داشته اند، بنابراین حق و عدالت اینست در ایام بازنشستگی که اکثریت آنان نیز با مشکلات عدیده جسمی و روحی و معیشتی روبرو هستند زندگی آبرومند و در خور شأن سرباز نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.
فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) کراراً در فرمایشات خود به حفظ حرمت و کرامت و معیشت بازنشستگان تأکید فرموده اند و میفرمایند « بازنشسته آئینه شاغل است ». لذا با تقدیم مراتب معروضه حداقل توقع این یاران دیرینه شما که قطعاً در توفیقات حاصل شده تأثیر گذار بوده اند از جنابعالی اینست که نسبت به استیفای حقوق حقه آنان همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری فرمایید و دین خود را به امنیت آفرینان این مرز و بوم ادا نمایید . مراتب سپاس و قدردانی خود را تقدیم حضور می نماید».
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
سامانه پیامکی عضویت در خیریه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) راه اندازی شد
-------------------------------------------------------------
روابط عمومی کانون، جانشین معاونت فناوری اطلاعات و ارتباطات کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران از راه اندازی سامانه پیامکی عضویت در خیریه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.
مهندس نوید همراهی در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلام اینکه یکی از فعالیت های مهم کانون، کمک خیرانه به اعضای نیازمند و معسر کانون می باشد گفت : خیریه کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) از حدود 5 سال پیش فعالیت خود را در شروع کرده و در حال حاضر دارای تعداد کثیری از اعضای خیر می باشد که همه ماهه مبلغی را جهت رفع مشکلات اعضای نیازمند، در اختیار کانون قرار می دهند و کانون با در نظر گرفتن شان و منزلت اعضای نیازمند، این مبالغ را در قالب وجوه نقدی، بسته های حمایتی و ... جهت رفع نیازهای اولیه برخی از اعضا و مشکلات پیش بینی نشده هزینه می نماید.

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عضویت در این خیریه ، تکمیل برگ کاغذی وکالت نامه کسر از حقوق به صورت حضوری بوده است افزود : با همکاری سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح، طرحی در خصوص آسان سازی عضویت در این خیریه مطرح شد که پس از برگزاری جلسات مکرر و بررسی راه کارهای مختلف، سامانه عضویت پیامکی مورد پذیرش سابا قرار گرفت و پس از راه اندازی سامانه و تایید صحت عملکرد آن، امروز به صورت رسمی افتتاح شد.

جانشین معاونت فاوا کانون با بیان اینکه در آینده نزدیک می بایست کلیه خدمات قابل ارائه به اعضای کانون به صورت الکترونیکی و مجازی راه اندازی شود گفت : از این پس اعضای محترم کانون (اعم از اعضای وابسته و مستمری بگیران) می توانند بدون مراجعه حضوری به دفاتر کانون و تکمیل برگ وکالت نامه کسر از حقوق، با پیامک عدد 90 به شماره 300042844 راهنمای عضویت در این خیریه را دریافت کرده و پس از انتخاب تعداد ماه و مبلغ مورد نظر، در این کار خداپسندانه شریک شوند.

مهندس همراهی در پایان افزود : اعضای محترم کانون می توانند در صورت داشتن هرگونه مشکل در عضویت و یا لغو عضویت به صورت پیامکی، با کانون استان محل سکونت خود تماس گرفته و موضوع را مطرح تا کارشناسان ما نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند. امید است در آینده با بهبود وضعیت معیشت کلیه بازنشستگان، هیچ یک از اعضای محترم کانون نیازمند دریافت کمک های خیرانه نباشند.
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش

مراسم بزرگداشت سردار جانباز حاج حسین صالحی و شهدای فرماندهی انتظامی استان مرکزی
مراسم بزرگداشت سردار جانباز حاج حسین صالحی و شهدای فرماندهی انتظامی استان مرکزی با حضور فرماندهان فراجا، سپاه پاسداران و دفاع مقدس و با حضور ارزشمند خانواده‌های معظم شهدا و همچنین تعدادی از پیشکسوتان و همسنگران ایشان در طول خدمت در روز پنج شنبه ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در مسجد الزهرا (سلام الله علیها) شهرستان اراک برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی، سردار سید محمدباقرزاده فرمانده کمیته جستجو مفقودین ستادکل نیروهای مسلح، سردار قیاسی راد، سردار مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان و سردار کریمی فرمانده سپاه روح اله استان، رئیس و پرسنل کانون انتظامی استان، پرسنل انتظامی،خانواده معظم شهدا و همچنین جمعی از پیشکسوتان مسئول استان و اقشار مختلف مردم برگزار شد، یاد خاطر سردار جانباز حاج حسین صالحی گرامی و از خانواده ایشان تجلیل به عمل آمد.

در پایان مراسم نیز از خانواده 5 نفر از شهدای معظم فراجا تجلیل شد.
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس