کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی

کانال رسمی اطلاع رسانی و درج اخبار کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی آدرس: اراک شهرک بعثت فاز 2 جنب فرماندهی انتظامی شهرستان اراک - تلفن: 23-21826121


سردار جعفری نسب:
مدیران کانون باید با همدلی، همراهی و همفکری در خدمت بازنشستگان باشند
---------------------------------------------------------
سردار جعفری نسب در مراسم اختتامیه سیزدهمین همایش سراسری معاونین ستادی و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران گفت: دلسردی و منفی گرایی در خدمت به بازنشستگان معنا و مفهومی ندارد و همه معاونین، مدیران و کارکنان کانون باید با همدلی، همفکری، همراهی و ارائه ایده های نو با تمام توان و قدرت در خدمت بازنشستگان باشند. این از اصول ما در کانون است.
وی افزود: این که مشکلات را بزرگ ببینیم کار به جایی نمی برد. برای رفع مشکلات باید انقلابی و جهادی عمل کرد و در این راستا هیچ بهانه ای پذیرفتنی نیست.
سردار جعفری نسب با تقدیر از تلاش همه کارکنان کانون که صادقانه و مخلصانه تلاش می کنند، افزود: در بازسازی اعتماد بازنشستگان و برآوردن سهم این عزیزان در زمینه های معیشتی، اجتماعی و فرهنگی از مهم ترین وظایف ما در کانون است. این مهم را باید نهادینه کنیم و در تحقق این حقوق هدف گذاری و برنامه ریزی نماییم.
سردار جعفری نسب در ادامه با تشریح اقدامات صورت گرفته در سه ماهه اخیر گفت: با حمایت های فرمانده محترم فراجا، همراهی و حمایت های هیئت مدیره و نیز همت همکاران عزیز، کارهای خوبی انجام شد و بازخوردهای دریافت شده نشان می دهد اعتماد و نگاه بازنشستگان نسبت به کانون تغییر زیادی پیدا کرده است که البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب راه سخت و دشواری در پیش داریم.
وی تصریح کرد: ان شا الله با برنامه ریزی و تدوین یک برنامه منسجم و حمایت هایی که در حال انجام است بتوانیم این امر مهم را محقق کنیم.
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران با اشاره به اینکه بازنشستگان امروز در دوران سختی امنیت کشور را بر عهده داشتند، خدمت به آنها را یک نعمت عنوان کرد و گفت: عزت پیشکسوتان خیلی مهم است. همه ما وظیفه داریم با ادبیاتی فاخر با آنان برخورد کنیم و اجازه ندهیم کرامت و احترام آنها خدشه دار شود. با سعه صدر و گوش شنوا تمام تلاش مشکلات این عزیزان را حل نماییم.
سردار جعفری نسب به مطالبه گری درخواست های بازنشستگان از سازمان های درون و برون سازمان اشاره کرد و گفت: به حمدالله اقدامات خوبی در سال جاری هم در ستادکل و هم در فراجا انجام گرفته است. فرمانده محترم فراجا، دستیار ویژه فراجا، عقیدتسی سیاسی، سابا و ساتا حمایت های خوبی دارند که این امر نشان می دهد هماهنگی لازم جهت ارائه خدمت مطلوب به پیشکسوتان وجود دارد.
وی اضافه کرد: این همایش در جوار مرقد مطهر علی بن موسی الرضا(ع) و با هدف همدلی، همراهی، هماهنگی و هم قسم شدن در خدمت به بهترین بندگان خدا برگزار شد و امیدوارم با استعانت از خداوند بزرگ و پشتوانه هشتمین امام شیعیان بتوانیم خدمتگزاری شایسته برای عزیزان پیشکسوت باشیم.
1 ماه پیش
فرمانده قرار گاه تابان نیروهای مسلح:
سیاست گذاری، هماهنگی، هم افزایی و نظارت به امور بازنشستگان ماموریت قرارگاه تابان است
___________________________________________________

ماموریت اصلی قرارگاه تابان براساس تدابیر ستادکل نیروهای مسلح سیاستگذاری، هماهنگی، هم افزایی و نظارت بر تدابیر اتخاذ شده توسط ستادکل به امور پیشکسوتان و بازنشستگان عزیز نیروهای مسلح است.
سردار تمیزی فرمانده قرارگاه تابان ستادکل نیروهای مسلح در سیزدهمین همایش سراسری روسای کانون های استانی و مدیران ستادی کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران با بیان این مطلب گفت: طوری عمل کنیم که اعضای وابسته با سازمان های خود ارتباط مستمر داشته باشند.
وی با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا(مدظله العالی) در خصوص بازنشستگان گفت: امروز همه دستگاهها در ستادکل و یگان ها در ارائه خدمات به بازنشستگان هماهنگ هستند لذا از این فرصت برای تحقق برنامه های خدماتی، رفاهی و منزلت افزایی بازنشستگان عزیز استفاده بهینه ببریم.
فرمانده قرارگاه تابان ستادکل نیروهای مسلح در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عقب افتادن معوقات بازنشستگی اعضا نیز گفت: با یک برنامه ریزی مدون هرچه زودتر باید این مشکل حل شود. البته کارهای خوبی انجام شده و در بعضی یگان ها به روز شده اند لیکن در برخی نیروها هنوز این مشکل وجود دارد. امیدواریم هرچه سریعتر مرتفع شود و اعضای وابسته به حق و حقوق خود برسند.
سردار تمیزی با تشریح اقدامات انجام شده در قرارگاه تابان، تصریح کرد: با توجه به توانمندی های کانون ها، برنامه هایی در دست اجرا هست و با حمایت های ستادکل و فرماندهان محترم، امیدواریم خدمتگزاری شایسته برای اعضا داشته باشیم.
1 ماه پیش
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا
برنامه های خوبی برای صیانت از اعضای وابسته در دست اجراست
-------------------------------------------------------------------------------------
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات فراجا گفت: امروز فرصت مناسبی برای خدمت رسانی به بازنشستگان عزیز مهیا شده و برنامه های خوبی برای صیانت از این عزیزان در دست اجراست.
سردار فتحی زاده در سیزدهمین همایش سراسری معاونین ستادی و روسای کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران گفت: در شرایط کنونی باید یک حرکت عمیق و جهادی در راستای خدمت به اعضای وابسته انجام گیرد و این سرمایه اجتماعی حفظ شود.
وی با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا (مدظله العالی) افزود: در فرمایشات رهبر معظم انقلاب به چهار نکته احترام و تکریم، ایجاد نشاط و شادابی، احساس مفید بودن و بهره گیری از تجربیات بازنشستگان و البته وضعیت معیشتی آنها تاکید شده است و برنامه های ما باید حول همین محورها انجام شود.
سردار فتحی زاده با تاکید بر اینکه پیوند میان شاغلان و بازنشستگان گسستنی نیست، تصریح کرد: نگاه شاغلان به بازنشستگان است و آنها آینده خود را بازنشستگان رصد می کنند لذا توجه به اعضای وابسته تاثیرات خدمتی بسزایی در میان شاغلان به وجود خواهد آورد.
رئیس سازمان حفاظت اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آسیب ها و تهدیدهایی که بازنشستگان با آنها روبرو هستند به ویژه در فضای مجازی، گفت: ارتباط صمیمانه فرماندهان استان ها با پیشکسوتان، رفع ضعف های ارتباطی، توجه به منزلت و کرامت بازنشستگان، رفع دغدغه های معیشتی و فرآیندی سازی تعاملات می تواند آسیب ها و تهدیدها را به حداقل برساند.
سردار فتحی زاده تصریح کرد: سازمان حفاظت و اطلاعات در ارائه خدمات به بازنشستگان و صیانت از این عزیزان مصمم است و ما خود را موظف می دانیم که زبان گویای اعضای وابسته باشیم.
1 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
بد نیست بدانیم
2 ماه پیش
پیام رئیس کانون بازنشستگان در پی قدردانی فرمانده کل انتظامی ج.ا.ایران
__________________________________________

در پی قدردانی سردار اشتری فرمانده کل انتظامی ج.ا.ایران از کانون، سردار جعفری نسب ضمن ابلاغ این پیام خطاب به همکاران، گفت: اقدامات انجام گرفته در کانون، مرهون تلاش و جدیت اعضای محترم هیئت مدیره، نمایندگان استان ها در مجمع کانون، معاونان کانون، روسای کانون های استانی و کلیه اعضای کانون می باشد.
سردار جعفری نسب در این پیام با تاکید بر اینکه ما شانی جز خدمتگزاری به پیشکسوتان عزیز برای خود قائل نیستیم، تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم در ارائه خدمات مطلوب تر نزد خداوند منان و همکاران بازنشسته رو سفید باشیم.
2 ماه پیش
تقدیر سردار فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از عملکرد سه‌ماهه کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا.ایران
______________________________________________
سردار اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در هامش گزارش عملکرد سه‌ماهه کانون از اقدامات مؤثر در ارائه خدمات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران فراجا تقدیر و قدردانی کرد.
تخصیص مبلغ 660میلیارد ریال عیدی اهدایی فراجا، تهیه و اهداء ده هزار بسته معیشتی به خانواده معسرین وابسته، برنامه‌ریزی جهت دیدار با نمایندگان منتخب بازنشستگان با 140 نماینده مجلس شورای اسلامی در زمینه مطالبات بازنشستگان و همسان‌سازی حقوق و انتقال مشکلات معیشتی و صنفی اعضا از مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده کانون در سه‌ماهه سال جاری بوده است.
2 ماه پیش
پرداخت حقوق کامل فرزندان اناث مطلقه و بیوه از خرداد ماه ۱۴۰۱
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
دیدار و ملاقات با ۵ پیشکسوت شهرستان اراک
سرهنگ دوم بازنشسته محمدصادق مهدی رئیس کانون بازنشستگان ناجا استان مرکزی از ۵ بازنشسته ناجا دیدار و ملاقات کردند.

رﺋﯿﺲ ﮐﺎﻧﻮن ﺑﺎزﻧﺸﺴﺘﮕﺎن استان مرکزی به ﻣﻨﻈﻮر ﺗﮑﺮﯾﻢ و ارﺗﻘﺎی روﺣﯿﻪ ﺑﺎزﻧﺸﺴـﺘﮕﺎن ﺑﺎ ﺣﻀﻮر در ﻣﻨﺰل 5 نفر از بازنشستگان گرانقدر آقایان حسین ملکی ضامنجانی، سلیمان مداحی زاده، مهدی عباسی، عیسی داوری، و سرکار خانم سیده زهرا میرزائی ﺑﺎ آن‌ها دﯾﺪار و ﮔﻔﺖ و ﮔﻮ ﮐﺮدند.
در این دیدار‌ها که با اعتبار کانون انتظامی فراجا و در شهرستان اراک صورت گرفت، ﭘﺲ از ﺷﻨﯿﺪن دﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎ و ﻣﺸـﮑﻼت پیشکسوتان گرانقدر، ﺑﻪ رﺳﻢ ﯾﺎدﺑﻮد ﻫﺪاﯾﺎﯾﯽ ﺑﻪ آن‌ها اﻋﻄﺎء شد.
2 ماه پیش
فراخوان مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران از بازنشستگان
---------------------------------------------------------
مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی خود فعالان فضای مجازی و برنامه های فرهنگی و مذهبی دعوت کرد.
مرکز فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی ج.ا.ایران به منظور تکمیل بانک اطلاعاتی خود و تقدیر و تجلیل و بهره مندی از تجربیات آن دسته از پیشکسوتانی که در زمینه های فضای مجازی (کلیپ، موشن گرافی و ...) و برنامه های فرهنگی و مذهبی (قرآن، مداحی، مدیریت کاروان، روحانی کاروان، اعزام عتبات و ...) دارای سوابق علمی و تجربی هستند دعوت کرد جهت ثبت نام به کانون محل سکونت خود مراجعه کنند.
همکارات پیشکسوت تا تاریخ 4 تیرماه فرصت دارند به کانون بازنشستگان محل سکونت مراجعه کنند.
2 ماه پیش
🌱هر روز خود را با بِسْمِ اللَّـهِ الرَّحْمَـٰنِ الرَّحِيمِ آغاز کنید🌱

⏳امروز چهارشنبه
25 خرداد ماه ۱۴۰۱
15 ذی القعده ۱۴۴۳
15 ژوئن ۲۰۲۲
2 ماه پیش
2 ماه پیش
با سلام برابر اعلام معاونت نیروی انسانی فراجای استان مجتمع رفاهی یاس بعلت تعمیرات آشپز خانه از تاریخ 19/3/1401 به مدت یک ماه تعطیل می باشد تشکر
2 ماه پیش
رئیس کانون بازنشستگان در نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران:
نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارید
----------------------------------------------------------------------------------
رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی ایران، از دکتر قالیباف درخواست کرد نسبت به استیفای حقوق حقه پیشکسوتان نیروهای مسلح همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری نماید.

🔸 در متن نامه سردار جعفری نسب رئیس کانون بازنشستگان انتظامی ج.ا. ایران آمده است:
«کانون بازنشستگان انتظامی جمهوری اسلامی ایران بر حَسَب وظیفه و ادای دین ماحصل گفتمان ها و گزارشات دریافتی از پیشکسوتان بازنشسته حافظان نظم و امنیت کشور این مرقومه را تقدیم حضور می نماید.
بدواً انتخاب شایسته و مجدد جنابعالی را بسمت ریاست مجلس سیزدهم تبریک و تهنیت عرض نموده و صمیمانه عرض می نماید خانواده بزرگ بازنشستگان انتظامی کشور حضرتعالی را از خود دانسته و از اینکه امروز جنابعالی از چهره های موفق و تأثیرگذار و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید خرسند بوده و خود را در روند این موفقیتها شریک می دانند.
حضرتعالی بهتر از همه مسئولین و تصمیم گذاران میدانید اکثریت قریب باتفاق بازنشستگان حال حاضر نیروهای انتظامی از فرماندهان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بوده و بخش عمده ای از مستمری بگیران از خانواده شهداء هستند. بازنشستگان انتظامی علاوه بر حضور همه جانبه در جبهه های نبرد حق علیه باطل و تقدیم هزاران شهید، جانباز و اسیر بدلیل وظائف سازمانـی در داخل کشور نیز در برخورد با گروهک‌های منافق و اشرار، عملیات غرب و شرق کشور در حوادث و وقایـع زیادی در کشور درگیر بوده و در حفـظ نظم و امنیت کشور نقش مستقیم و بی بدیـل داشته اند، بنابراین حق و عدالت اینست در ایام بازنشستگی که اکثریت آنان نیز با مشکلات عدیده جسمی و روحی و معیشتی روبرو هستند زندگی آبرومند و در خور شأن سرباز نظام جمهوری اسلامی داشته باشند.
فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) کراراً در فرمایشات خود به حفظ حرمت و کرامت و معیشت بازنشستگان تأکید فرموده اند و میفرمایند « بازنشسته آئینه شاغل است ». لذا با تقدیم مراتب معروضه حداقل توقع این یاران دیرینه شما که قطعاً در توفیقات حاصل شده تأثیر گذار بوده اند از جنابعالی اینست که نسبت به استیفای حقوق حقه آنان همت گمارده و با پس گیری لایحه همسان سازی دائمی که در دولت محترم مسکوت مانده است اقدام و تا تصویب نهایی آن مجدانه پیگیری فرمایید و دین خود را به امنیت آفرینان این مرز و بوم ادا نمایید . مراتب سپاس و قدردانی خود را تقدیم حضور می نماید».
2 ماه پیش
2 ماه پیش
2 ماه پیش
دریافت سروش پلاس