🌷🌻کانال ختم قرآن حضرت رقیه (س ) 🌻🌷

🌺بسم الله الرحمن الرحیم🌺سلام؛همه اعمال این سیستم قرآنی هدیه به آقا حضرت مهدی (عج) میشود و از ایشان خواهشمندیم تقدیم کنند به مادر همه عالم حضرت زهرا (س) ؛ تا ایشان دعا کنند برای سلامتی؛ تعجیل در فرج ، رفع گرفتاری همه عالم.[هر چه داریم از دعای مادر است]🤲


3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹 بسم الله الرحمن الرحیم 🌹

🛑 از قاتل انور سادات پرسیدند چرا رئیس جمهور را کُشتی؟ گفت چون سکولار بود.
پرسیدند سکولار یعنی چه؟ گفت نمیدونم.

🛑 قاضی از قاتل نجیب محفوظ نویسنده مشهور مصری پرسید چرا محفوظ را کُشتی؟ جواب داد چون کتابهائی برای کودکان مینوشت که آنها را منحرف میکرد قاضی پرسید کتابهایش را خوندی؟ گفت نه

🛑 قاضی از قاتل فرج فوده متفکر برجسته ی مصری پرسید چرا فرج را کُشتی؟ گفت چون کافر بود قاضی پرسید از کجا فهمیدی کافر است؟ گفت از کتابهایش قاضی پرسید کدام کتابش را خوندی؟ جواب داد من اصلا سواد ندارم.
🛑🛑🛑🛑🛑🛑
خطر ناک ترین انسانها کسانی هستند که فهم کم واعتقاد زیاد دارند وکور کورانه اطاعت می‌کنند....


اکثر اینهایی که نقشه ایران گرسنه را استوری کردند همونهایی هستند که جوجه کباب آخر هفته ازشون قضا نمیشه و از گرسنگی همسایه و حتی ارحام خودشون بیخبرند

👌داستان هویج 🥕خاطرتون هست؟
حالا شده سه کیلویی ده هزار تومان؛چرا نمیخرن؟

👌تا دیروز میگفتند کی ماکارونی میخوره حالا شده غذای هشتاد میلیون ایرانی

اینها واسه دیدن ماه شوال و عید فطر بیشتر از روزه دارا دلشون شور میزد

دقیقا خودشون هم مثل ماکارونی هستند:نه به درد عروسی میخورند و نه عزا


✳ کپی با ذکر #صلوات
💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹 بسم الله الرحمن الرحیم 🌹

🔰 شرح یک آیه از حزب ۴٨

در هنگام خواندن آيه 10 سوره ي یوسف از حزب چهل و هشتم قرآن كريم می خوانیم كه مي فرمايد:

« قَالَ قَآئِلٌ مِّنْهُمْ لاَ تَقْتُلُواْ يُوسُفَ وَاءَلْقُوهُ فِى غَيَبَتِ الْجُبِّ يَلْتَقِطْهُ بَعْضُ السَّيَّارَةِ إِنْ كُنْتُمْ فَعِلِينَ »

ترجمه : گوينده اى از ميان آنان گفت : يوسف را نكشيد و(اگر اصرار به اين كار داريد لااقل ) او را به نهان خانه چاه بيفكنيد تا بعضى از كاروان ها (كه از آنجا عبور مى كنند) او را برگيرند.

نكته ها :

كلمه ((جُبّ)) به معناى چاهى است كه سنگ چين نشده باشد. كلمه ((غَيابت )) نيز به طاقچه هايى مى گويند كه در ديواره ى چاه نزديك آب قرار مى دهند كه اگر از بالا نگاه شود ديده نمى شود.

نهى از منكر داراى بركاتى است كه در آينده روشن مى شود. نهى (( لاتقتلوا)) يوسف را نجات داد و در سالهاى بعد او مملكت را از قحطى نجات داد. همانگونه كه آسيه با نهى ((لاتقتلوا)) به فرعون در آن روز، جان موسى را نجات داد و او در سال هاى بعد بنى اسرائيل را از شر فرعون نجات داد. اين نمونه روشن وعده الهى است كه مى فرمايد: ((من احياها فكانّما اَحْيى الناس جميعاً))( مائده 32) هر كس يك نفر را زنده كند پس گويا همه مردم را زنده كرده است .

پيام ها :

1- اگر نمى توان جلو منكر را به كلى گرفت ، هر مقدارى كه ممكن است بايد آنرا پايين آورد. (لا تقتلوا ... والقوه )

منبع: تفسير نور / حجة الاسلام محسن قرائتى / تفسير ذيل آيه 10 سوره یوسف


کپی با ذکر صلوات
💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃🌺
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹 بسم الله الرحمن الرحیم 🌹

📝 اسامی شرکت کنندگان ؛

١ یا رب لا تعلق قلبی بما لیس لی
٢ خانم آزادی
٣ فریده سلمانی
۴ مارال
۵ کمیل
۶ یا فاطمه الزهرا
٧ محمدصادق
٨ خانم خانزاده
١٠ لبیک یا حسین
١١ هدیه به پدرم
١٢ فریبا سلمانی
١٣ یاعلی
١۴ مرضیه
١۵ ملیکا
١۶ زهرا خانم ٢ مرتبه
١٧ ن. م تهران
١٨ من امیدم بخداست
١٩ یا قاضِی الحاجات
٢٠ محمد جواد
٢١ذبکتا 313
٢٢ شهید احمد مشلب
٢٣ نوری
٢۴هدیه به خانم حضرت زهرا(س)و
آقا امیرالمومنین حضرت علی(ع)
٢۵ شهلا خانم ٢ مرتبه
٢۶ خانم ترک زاده
٢٧ آرامش
٢٨ سعید حسنی
٢٩ محمد طاها
٣٠ به یاد مادرم
۳١ خانم سلیمی
٣٢ زری خانم
٣٣ فریبا مال گرد
٣۴ عاطفه خانم
٣۵ سلام بر مهدی
٣۶ خانم بلالی نیا
٣٧ مهربانو
٣٨ نوری همدان
٣٩ مهلا
۴۰ سربازان گمنام امام زمان عج

💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃🌺
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃


📚 #ختم روزانه کانال ؛ #حزب 8⃣4⃣

( تلاوت از آیه ٧ سوره مبارکه یوسف تا آخر آیه ۵٢ سوره مبارکه یوسف )

🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

✅ نیات ختم ؛ ( قربة الی الله )

🌸 برای سلامتی وتعجیل در فرج امـام زمان(عج)
💐حاجت روایی اعضای محترم


✴ اسامی رو به آیدی زیر ارسال کنید :
👇👇👇👇👇
🆔 Splus.ir/yahosain72


🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
👆👆👆👆
💎فضائل سوره یوسف

نقل از رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم: «سوره یوسف را به بندگان خود بیاموزید زیرا هر مسلمانی آن را بخواند و به خانواده  و کنیز خود بیاموزد خداوند سکرات مرگ را بر او آسان می کند و نیرویی به وی می بخشد که به مسلمانی حسد نورزد»

امام صادق علیه السلام فرموده اند: «هرکس این سوره را در شب ها یا روزها تلاوت کند خداوند در روز قیامت او را در حالی مبعوث می کند که جمالش مانند حضرت یوسف علیه السلام زیباست و ترس و بی تابی در قیامت به او نمی رسد و از بندگان شایسته و خوب خداوند خواهد بود.»

💎آثار و برکات سوره

1) جهت زیاد شدن روزی:

امام صادق علیه السلام فرمودند: اگر کسی این سوره را در ظرفی بنویسد و با آب آن را شسته و آن را بیاشامد. خداوند روزی را بر او آسان کند و حظّی بر او مقرر فرماید.به اذن خداوند متعال.

2) جهت ایمن شدن از زنا و فحاشی:

یوسف از بندگان صالح خدا بود و (کسی که مداومت بر تلاوت این سوره داشته باشد) در دنیا از زنا کردن و فحاشی در ایمن است .

3) جهت الفت و دوستی میان زوجین:

اگر کسی سوره مبارکه یوسف را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی ان بنویسد و در جامه پاک بپیچد و با خود دارد [بین او و همسرش] الفت پیدا شود.

4) جهت شفای جمیع امراض:

قَالُواْ تَاللّهِ لَقَدْ آثَرَكَ اللّهُ عَلَيْنَا وَإِن كُنَّا لَخَاطِئِينَ ﴿۹۱﴾ قَالَ لاَ تَثْرَيبَ عَلَيْكُمُ الْيَوْمَ يَغْفِرُ اللّهُ لَكُمْ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ ﴿۹۲﴾ اذْهَبُواْ بِقَمِيصِي هَذَا فَأَلْقُوهُ عَلَى وَجْهِ أَبِي يَأْتِ بَصِيرًا وَأْتُونِي بِأَهْلِكُمْ أَجْمَعِينَ ﴿۹۳﴾

خواندن این آیات با نیت خالص و توجه به خدا  و معنی آن به جهت جمیع امراض بسیار نافع است.

5) جهت آزاد شدن از زندان:

وَرَفَعَ أَبَوَيْهِ عَلَى الْعَرْشِ وَخَرُّواْ لَهُ سُجَّدًا وَقَالَ يَا أَبَتِ هَذَا تَأْوِيلُ رُؤْيَايَ مِن قَبْلُ قَدْ جَعَلَهَا رَبِّي حَقًّا وَقَدْ أَحْسَنَ بَي إِذْ أَخْرَجَنِي مِنَ السِّجْنِ وَجَاء بِكُم مِّنَ الْبَدْوِ مِن بَعْدِ أَن نَّزغَ الشَّيْطَانُ بَيْنِي وَبَيْنَ إِخْوَتِي إِنَّ رَبِّي لَطِيفٌ لِّمَا يَشَاءُ إِنَّهُ هُوَ الْعَلِيمُ الْحَكِيمُ ﴿۱۰۰﴾

چون کسی را در زندان کرده باشند به ناحق، این آیات را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و بر بازوی راست خود بندد و بعد از آن بر خواندن آن مداومت نماید انشاءالله بزودی از زندان خلاص شود.

💎ختومات مجرب

وَقَالَ الْمَلِكُ ائْتُونِي بِهِ أَسْتَخْلِصْهُ لِنَفْسِي فَلَمَّا كَلَّمَهُ قَالَ إِنَّكَ الْيَوْمَ لَدَيْنَا مِكِينٌ أَمِينٌ ﴿۵۴﴾ قَالَ اجْعَلْنِي عَلَى خَزَآئِنِ الأَرْضِ إِنِّي حَفِيظٌ عَلِيمٌ ﴿۵۵﴾ وَكَذَلِكَ مَكَّنِّا لِيُوسُفَ فِي الأَرْضِ يَتَبَوَّأُ مِنْهَا حَيْثُ يَشَاءُ نُصِيبُ بِرَحْمَتِنَا مَن نَّشَاء وَلاَ نُضِيعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِينَ ﴿۵۶﴾

خاصیت این آیات این است که چون کسی درمانده و معطل شده باشد در کاری و هیچ کاری از دست او برنیاید روز 5شنبه اول ماه و جمعه دوم ماه را روزه دارد و در شب، هنگام وقت خواب، این آیات را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی ان بخواند و در روز جمعه بعد از نماز ان را بنویسد  و چون افطار کند آن آیات را بخواند پس چون نماز خفتن [عشاء] را بگذارد دیگر باره آن آیات را بخواند و صدبار «الله اکبر» و صدبار «سبحان الله» و صدبار «الحمدلله » و صدبار «لااله الا الله» و صدبار «استغفرالله» و صدبار «اللهم صل علی محمد و آل محمد» بگوید و به رختخواب رود و دیگر باره آن آیات را بخواند و در خواب رود.چون برخیزد نیت کند که هیچ کس را ظلم نکند و از آنچه براستی  و صدق و حق باشد درنگذرد. پس آن آیات را نوشته با خود محفوظ نگهدارد مقصود او در آن هفته حاصل آید و مشکلش حل گردد.



✳ کپی با ذکر #صلوات
💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹بِسْم اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ🌹

س🔰وره مبارکه یوسف

تعداد آیات: 111
مکی یا مدنی: مکی
نام های دیگر سوره: احسن القصص

داستان حضرت یوسف علیه السلام  قبل از اسلام و بعد از آن:

«بدون شك قبل از اسلام نيز داستان يوسف در ميان مردم مشهور و معروف بوده است ، چرا كه در تـورات در چـهـارده فـصـل از سـفـر پـيـدايـش (ازفصل 37 تا 50) اين داستان مفصلا ذكر شده است .

البـتـه مـطـالعـه دقـيـق ايـن چـهارده فصل نشان مى دهد كه آنچه در تورات آمده تفاوتهاى بسيارى با قرآن مجيد دارد و مقايسه اين تفاوتها نشان مى دهد كه تا چه حد آنچه در قرآن آمـده پـيـراسـته و خالص و خالى از هر گونه خرافه مى باشد و اينكه قرآن به پيامبرمـى گـويـد: پـيـش از ايـن از آن غافل بودى (بنابر اينكه منظور از احسن القصص داستان يـوسـف بـاشـد) اشاره به عدم آگاهى پيامبر از واقعيت خالص اين سرگذشت عبرت انگيزاست. .

از تورات كنونى چنين بر مى آيد كه يعقوب هنگامى كه پيراهن خون آلود يوسف را ديد چنين گـفـت : ايـن قـبـاى پسر من است و جانور درنده او را خورده يقين كه يوسف دريده شده است -پـس يـعـقـوب جـامه هاى خود را دريد و پلاس به كمرش بست و روزهاى بسيارى از براى پسرش نوحه گرى نمود - و تمامى پسران و تمامى دخترانش از براى تسلى دادن به اوبرخاستند، اما او را تسلى گرفتن امتناع نمود و گفت به پسر خود به قبر محزونا فرودخواهم رفت .

در حالى كه قرآن مى گويد: يعقوب با هوشيارى و فراست از دروغ فرزندان آگاه شد ودر ايـن مـصـيـبـت جـزغ و فـزع و بـى تـابى نكرد، بلكه آنچنان كه سنت انبياء است با آن مـصـيبت برخورد صبورانه اى داشت هر چند قلبش مى سوخت و اشكش جارى مى شد و طبعا ازكـثـرت گـريـه چـشـمـش را از دسـت داد ولى بـه تـعـبـيـر قـرآن بـا صـبـرجميل و با خويشتن دارى (كظيم ) سعى كرد ازكـارهـائى هـمـچـون دريـدن جـامـه و نـوحه گرى و پلاس به كمر بستن كه علامت عزادارى مخصوص بود خوددارى كند..

بهر حال بعد از اسلام نيز اين داستان در نوشته هاى مورخين شرق و غرب گاهى با شاخ و بـرگـهـاى اضـافـى آمـده اسـت در شـعـر فـارسـى نخستين قصه يوسف و زليخا را به فردوسى نسبت مى دهند و پس از او يوسف و زليخاى شهاب الدين عمعق و مسعودى قمى است و بعد از او، يوسف و زليخاى عبدالرحمن جامى شاعر معروف قرن نهم است. .

چرا برخلاف سرگذشت های سایر انبیاء علیهم السلام داستان یوسف یکجا بیان شده است؟

 يكی از ويـژگـيـهـاى داسـتـان يـوسـف ايـن است كه همه آن يكجا بيان شده ، بخلاف سرگذشت سـاير پيامبران كه بصورت بخشهاى جداگانه در سوره هاى مختلف قرآن پخش گرديده است .

اين ويژگى به اين دليل است كه تفكيك فرازهاى اين داستان با توجه به وضع خاصى كـه دارد پـيـونـد اسـاسـى آن را از هـم مـى بـرد، و بـراى نـتـيـجـه گـيـرى كـامـل همه بايد يكجا ذكر شود، فى المثل داستان خوب يوسف و تعبيرى كه پدر براى آن ذكر كرد كه در آغاز اين سوره آمده بدون ذكر پايان داستان مفهومى ندارد..

لذا در اواخـر ايـن سـوره مى خوانيم ، هنگامى كه يعقوب و برادران يوسف به مصر آمدند ودر بـرابـر مـقـام پـر عـظـمـت او خضوع كردند، يوسف رو به پدر كرد و گفت : يا ابت هذاتـاويـل رؤ يـاى مـن قـبـل قـد جـعـلهـا ربـى حـقـا: پـدرم ! ايـن تاويل همان خوابى است كه در آغاز ديدم خداوند آن را به واقعيت پيوست..

ايـن نـمـونـه پـيوند ناگسستنى آغاز و پايان اين داستان را روشن مى سازد، در حالى كه داسـتـانـهـاى پـيـامـبـران ديـگـر ايـن چـنـيـن نـيـسـت و هـر يـك از فـرازهـاى آن مـسـتـقـلاقابل درك و نتيجه گيرى است .

يـكـى ديـگر از ويژگيهاى اين سوره آنست كه داستانهاى ساير پيامبران كه در قرآن آمده معمولا بيان شرح مبارزاتشان با اقوام سركش و طغيانگر است كه سرانجام گروهى ايمان مى آوردند و گروه ديگرى به مخالفت خود تا سر حد نابودى به مجازات الهى ادامه مى دادند.

امـا در داسـتـان يـوسـف ، سـخـنـى از اين موضوع به ميان نيامده است بلكه بيشتر بيانگرزنـدگانى خود يوسف و عبور او از كورانهاى سخت زندگى است كه سرانجام به حكومتى نيرومند تبديل مى شود كه در نوع خود نمونه بوده است.»
📚تفسیر نمونه ج9 صص 361-360

ادامه صفحه بعد 👇🏻

👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
3 ماه پیش
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹 بسم الله الرحمن الرحیم 🌹

⚜روز #سی و ششم _چله به نیت حاجتروایی : ⬇⬇

🔰 شرکت کنندگان در چله (کد ۳۶ )

1⃣ #چله عاقبت بخیری : موسوی، رامهرمز
2⃣ #چله دعای عهد : رقیه، کرج
3⃣ #چله سوره دخان : موسوی، رامهرمز
4⃣ #چله دعای حدیث کساء : موسوی، رامهرمز
5⃣ #چله انس با قـرآن : موسوی، رامهرمز

🤲 ان شاءالله به آبروی حضرت زهرا (سلام الله علیها) حاجت‌ روا به خیر شوید . آمین یا رب العالمین

💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹بِسْم اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ🌹

🔰 اسمـاءالحسنـی

«السّلام» به معنی منزّه و مبرّا از هر عیب و نقص و زوال و انتقال است و عرفاً "عبدالسّلام" را بر بنده ای اطلاق کنند که از اخلاق رذیله سالم باشد.

براي شفاي هر علتي خواندن اين اسم مبارک مجرّب است، بر سر هر بيمار که 100مرتبه بخوانند شفا يابد.
و گفته اند خواندن (السَّلام) براي دوستي و سلامتي است و امان است از هر بلايي، و چون به عدد حروف مکتوبه که 131 است يا مبسوطه که 392 است به نيت کسي هر روز بخواند، اگر براي محبت و الفت باشد اثر قوي حاصل گردد، و اگر به نيت سلامتي از آفات و امراض خواند، زود اثر عافيت و صحت پيدا شود.


✳ کپی با ذکر #صلوات
💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹بِسْم اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ 🌹

ن📗هج البلاغه

💠 امام علی علیه السلام

🔸شتَّانَ مَا بَيْنَ عَمَلَيْنِ: عَمَلٍ تَذْهَبُ لَذَّتُهُ وَ تَبْقَى تَبِعَتُهُ وَ عَمَلٍ تَذْهَبُ مَئُونَتُهُ وَ يَبْقَى أَجْرُهُ
🔹فاصله ی بسیاری است میان دو عمل: عملی که لذتش می رود ولی پیامدهای آن باقی می ماند، و عملی که رنج و زحمتش می رود اما اجر و پاداش آن ماندگار است.

📗نهج البلاغه، حکمت 121


✳ کپی با ذکر #صلوات
💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹بِسْم اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ 🌹

ح 📜 دیث روز

💠 امام علی علیه السلام

🔹منِ اطَّرَحَ الْحِقْدَ اسْتَرَاحَ قَلْبُهُ وَ لُبُّهُ
🔸 آن که کینه را کنار بگذارد، قلب و ذهنش آرامش مى یابد
📗غرر الحكم، ح 8584


✳ کپی با ذکر #صلوات
💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

💐 یک آیه از قرآن کریم

🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
💠🌸📖🌼📖🌺💠

💐بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ💐

🔰اَللّهُمَّ نَوِّر قُلُوبَنا بِالْقُرآن،اَللّهُمَّ زَیِّن اَخْلاقَنا بِزینَةِ الْقُرآن.

📚 #دوره : 2⃣3⃣4⃣ #چهارصدوسی_ودو

📖 #ختم_قرآن به نیت (قربة الی الله) و ...

1⃣ خشنودی خداوند متعال و هدیه به ائمه معصومین علیهم السلام
2⃣ سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج)
3⃣ هدیه به همه شهـدا و امـوات
4⃣ رفع گرفتاری و مشکلات همه عالم بشریت ؛ بالاخص اعضای محترم


﷽جزء۱) إنا مجنون الحسین
﷽جزء۲) یا ابا صالح المهدی
﷽جزء۳) یا ابا صالح المهدی
﷽جزء۴) هدیه به حضرت عبدالعظیم حسنی وحضرت حمزه علیهم السلام و عالم ربانی آیت الله فاطمی نیا
﷽جزء۵) رویا
﷽جزء۶) سلامتی آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
﷽جزء٧) هدیه به امام رضا علیه السلام
﷽جزء۸) حسینی
﷽جزء۹) حسینی
﷽جزء۱٠) برای شادی روح پدرم
﷽جزء۱۱) هدیه به خانم فاطمه زهرا(س)
﷽جزء۱۲) هدیه به نرجس خاتون (س)
﷽جزء۱۳) هدیه به آقا امام رضا (ع)
﷽جزء۱۴) به نیت ١۴ معصوم
﷽جزء۱۵)به نیت ١۴ معصوم
﷽جزء۱۶) نوری، هدیه به چهارده معصوم
﷽جزء۱۷) شهید آتش زمزم
﷽جزء۱۸) شهید محمد رضا تورجی زاده
﷽جزء۱۹) شهید علیرضا غلامی
﷽جزء۲٠) هدیه ب شهدا واموات
﷽جزء۲۱) محمد طاها
﷽جزء۲۲) محمد طاها
﷽جزء٢٣)محمد طاها
﷽جزء٢۴) هدیه به پدرم
﷽جزء۲۵) هدیه به امام حسن مجتبی علیه السلام وامام حسین علیه السلام به نیت سلامتی وفرج امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
﷽جزء۲۶) محمد طاها
﷽جزء۲۷) فریبا سلمانی
﷽جزء۲۸) هدیه به روح پدرم
﷽جزء۲۹) به نیابت علیرضا قاسمی
﷽جزء۳٠) یا رب لا تعلق قلبی بما لیس لی

💖اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لَّوَلیِّکَ اَلْفَرَجْ💖

✅ درخواست ثبت جزء 👇
🆔 sapp.ir/yahosain72


🌹أَللّهُمَّ صَلِ؏ـَلیٰ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ؏َـجِّلْ فَࢪَجَهُمْ🌹
💠🌸📖🌼📖🌺💠
3 ماه پیش
D1736900T14055330(Web).mp4
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃

🌹بِسْم اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ🌹


📘 تفسير #سوره_اعراف آیه ۱٨٩
🎤 حجت الاسلام والمسلمین قرائتی

✳ کپی با ذکر #صلوات
💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
🍃🌼📖🌺📖🌸🍃
3 ماه پیش
#نکات ۵۴۳
3 ماه پیش
تلاوت با معنی ۵۴۳ جزء ۲۸
3 ماه پیش
#قرآن ۵۴۳ سوره مجادله
3 ماه پیش
🌱🌹🌱🌹🌱🌹🌱

✅سلام و عرض ادب

روز یکشنبه زیبایتان به خیر

💖اللَّهُمَّ صَلِّ عِلی مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

✅ اَللّهُمَّ نَوِّر قُلُوبَنا بِالْقُرآن اَللّهُمَّ زَیِّن اَخْلاقَنا بِزینَةِ الْقُرآن اَللّهُمَّ ارْزُقنا شَفاعَةَ الْقُرآن

✅ آیات صفحه🌹( ۵۴٣ )🌹را به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا و مولایمان امام زمان(عج)، برآورده شدن حاجات یا هر نیت دیگری که دارید تلاوت می کنیم :

✅ اعوُذُ بِاللهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیمِ

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

🌱🌹🌱🌹🌱🌹🌱

به جمع ما بپیوندید

👇👇👇
sapp.ir/khatmehazrateroghaye

🌱🌹🌱🌹🌱🌹🌱
3 ماه پیش
دریافت سروش پلاس