محفل مجازی بسیجیان

هرڪـہ در محفل ما گرد آید
...لقب مرد بـہ او خواهیم داد !

.::: خرمشهرها در پیش است :::.

@mahfel_admin


🎥 ببینید | پس زندان جای کیه؟
با حساب اینا، جای یه آدم بی پدر و مادریه که سر در خودش تابلو زده مجرم!

پ.ن: برخی سلبریتی ها بچه های مردم را با استوری ها خودشون تحریک کردن، حالا که یقیه شون را گرفتن، صداشون درآمده.

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
5 روز پیش
🔴این مرد ایرانی ۱۸ سال در فرودگاه پاریس زندگی کرد !؟

🔺امثال مسیح علینژاد و کفتارهای سیرک کاخ الیزه در قبال 18 سال فرودگاه خوابی کریمی ناصری چه دارند بگویند؟

▪️زندگی و سرنوشت آقای کریمی ناصری الهام بخش استیون اسپیلبرگ کارگردان فیلم «ترمینال» بود، فیلمی که با بازیگری تام هنکس در سال ۲۰۰۴ ساخته شد و او از بابت آن پول دریافت کرد. گفته می‌شود وی پس از گشت و گذار سران در بلژیک به‌عنوان پناهنده پذیرفته می‌شود اما بعد به عشق یافتن پدر یا مادرش به بریتانیا می‌رود و در مسیر مدارک شناسایی‌اش را گم یا عمدا نابود می‌کند تا از بریتانیا پناهندگی بگیرد.

▪️دولت بریتانیا او را به بلژیک، و بلژیکی‌ها هم او را دوباره به بریتانیا بازمی‌گردانند. در این رفت‌وآمدها بوده است که وی سرانجام در تابستان ۱۹۸۸ از فرودگاه شارل دوگل پاریس سر در می‌آورد و از آن جا که فاقد مدارک شناسایی بوده فرانسوی‌ها نمی‌توانند او را به کشور مبدا بازگردانند.

▪️خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از مقامی در این فرودگاه نوشته است که آقای کریمی ناصری دچار حمله قلبی شده است و با ناکام ماندن تلاش پلیس و تیم پزشکی فرودگاه وی در ترمینال ۲F در تاریخ 12 نوامبر (ماه جاری) از دنیا رفته است.

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
5 روز پیش
🌹 «داوود جعفری»؛ پاسداری که توسط صهیونیست‌ها در سوریه به شهادت رسید، کیست؟

🔸روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز با صدور بیانیه‌ای از شهادت یکی از نیروهای هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه خبر داد.
🔸در توضیح علت شهادت این نیروی سپاه آمده است که وی با انفجار بمب کنار جاده‌ای در حوالی دمشق به شهادت رسید و این شهید «سرهنگ پاسدار داوود جعفری» معرفی شده است.
🔸داوود جعفری از جمله پاسدارانی بود که در زمستان سال ۱۳۹۴ به همراه جمعی از همکارانش و سردار فدوی فرمانده وقت نیروی دریایی سپاه به دیدار رهبر انقلاب رفتند. رهبری از آن‌ها قدردانی کرد و به سردار فدوی و چهار تن از آن‌ها نشان فتح داد. دلیل آن قدردانی، دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس بود که تصویرش در رسانه‌ها و فضای مجازی به صورت گسترده منتشر شد.

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
5 روز پیش
🔺سوال ساده ای که وطن فروشان داخلی جواب دهند.

⁉️شادی های زاید الوصف فرانسوی ها؛ چرا اعضای تیم فوتبال فرانسه صدای مردم شان در برابر سرکوب پلیس نبودند ؟

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
5 روز پیش
🔴 پیامک "پرونده اغتشاشات شما در سایت زیر" جعلی است.

🔸سرهنگ داوود معظمی گودرزی؛ رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: اخیراً پیامک‌های لینک‌دار با محتوای "پرونده اغتشاشات شما در سایت زیر" از سوی مجرمان سایبری برای شهروندان ارسال شده است که پلیس فتا اعلام می‌کند این پیامک‌ها جعلی است.

🔹لینک معرفی‌شده در این پیامک‌ها حاوی یک بدافزار است و مجرمان اینترنتی با این شگرد مجرمانه، اطلاعات کارت بانکی متقاضیان را به‌سرقت می‌برند و با نقض کردن حریم خصوصی شهروندان (دسترسی به اطلاعات شخصی)، نسبت به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آن‌ها نیز اقدام می‌کنند.

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
5 روز پیش
🎥 ترکیب تیم فوتبال ایران در زمان #پهلوی چگونه بود؟

وقتی مرحوم ناصر حجازی دست شاه ملعون را نبوسید.

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
6 روز پیش
🔺کدام هنرمند، کدام زندان

چند روزه در رسانه ها و فضای مجازی پیـام و بیانیه می نویسند که جای هنرمند در زندان نیست. بله، ماهم به این جمله معتقد هستیم ولی نگارش ما اینگونه است: جای هنرمند در زندان افکار بی بی سی ، اینترنشنال سعودی و ... نیست.

پ.ن:
💠 رهبر معظم انقلاب: برخی چهره‌های ورزشی و هنری هم موضع ‌گیری‌هایی کردند؛ به نظر بنده هیچ اهمّیّت ندارد؛ روی این نباید حسّاسیّت به خرج داد. جامعه‌ی ورزشی ما جامعه‌ی سالمی است، جامعه‌ی هنری ما هم جامعه‌ی سالمی است. عناصر مؤمن، علاقه‌مند، باشرف، در این جامعه‌ی ورزشی و هنری کم نیستند، زیادند؛ حالا چهار نفر هم یک حرفی میزنند؛ حرف آنها ارزشی ندارد. اینکه حالا آیا عناوین مجرمانه بر حرف آنها تطبیق میکند یا نه، به عهده‌ی قوّه‌ی قضائیّه است، امّا از لحاظ نگاه عمومی هیچ اهمّیّتی و ارزشی ندارد و جامعه‌ی هنری ما و ورزشی ما با این گونه حرکتها، با این رفتارهای دشمن‌شادکن، آلوده نخواهد شد. ۱۴۰۱/۷/۱۱

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
6 روز پیش
ما زبان حیوانات بلد نیستیم ولی ...

اولاً؛ دولت قطر اعلام کرده بود ورود سگ و شغال به مسابقات جام جهانی ممنوع است، چه به برسه به این که حیوان هار هم باشه🤣

دوماً؛ شما که هویت نداشته تون را از انگلیس خبیث میدونید، پس ۶۰ سال در کشور فلسطین چه غلطی میکنید. برگردید خونه پدرسگ تون انگلیس😎

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
6 روز پیش
🎥 ببینید | صحبت‌های دختر شهید مدافع امنیت سردار نادر بیرامی مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه، که ۲۷ آبان در حمله اغتشاشگران، به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

😭 «پدرم شهید شده... پدرم عاشق حاج قاسم بود و دوست داشت پرچمش همیشه بالا باشه»

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfek_basij
6 روز پیش
🎨 پوستر | گرامیداشت هفته بسیج (۲)

💠 رهبر معظم انقلاب: قرآن میگوید: وَنُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ
مستضعفیـن یعنـی ائمّـه و پـیشوایـان بـالقــوّه‌ی عالَـم بشـریّت؛ این معنای مستضعفین است: کسانی که وارثان زمین و همه‌ی موجودی زمیـن خواهند بـود؛ بسیـــج مستضعفیـن ایـن اسـت. ۱۳۹۸/۹/۶

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
6 روز پیش
🎨 پوستر | گرامیداشت هفته بسیج (۱)

💠 رهبر معظم انقلاب: در بسیـج همه‌ی این چهره‌ ها وجود دارند: از حسین فهمیده و بهنام محمّدی و محسن حججـی و ابراهیـم هادی بگیرید تا شهدای هستـه‌ای ؛ ببینیـد این چهره ‌ها را ! فاصله‌ی اینها از لحاظ جایگاه اجتماعی و موقعیت اجتماعی چقدر است ؟ امّا در بسیج اینها همه کنار هم هستند. ۱۳۸۹/۹/۶

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
6 روز پیش
🎥 ببینید | روایت چشم ها

صحنه های اشک بار وداع جانسوز مردم اصفهان با شهدای امنیت حمله تروریستی اخیر

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
6 روز پیش
📷 رئیس فدراسیون بوکس ایران در اروپا ماندگار و پناهنده شده است!

▫️حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ایران، چند روز پیش به همراه تیم ملی جوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۲۲ عازم اسپانیا شد که اکنون یک رسانه اپوزیسیون فارسی زبان با انتشار یک گفت‌وگو و فایلی صوتی، مدعی عدم بازگشت حسین ثوری به ایران شده است.
🔗https://www.tabnak.ir/fa/news/1151128

یک نفر از سر ریاکاری
از سر خود زرنگ پنداری

چفیه دور گردنش انداخت
تا بگوید که بنده هم آری

پ.ن:
هر کس چفیه گردن ش انداخت، نشد بسیجی ...

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
6 روز پیش
🎥 ببینید | جمعی از بانوان اصفهانی در محل شهادت، شهدای مدافع امنیت اصفهان حضور یافتند و از نیرو‌های یگان ویژه مستقر در این منطقه دلجویی و تشکر کردند.

🌹 شهیدان محسن حمیدی و محمد حسین کریمی دو تن از نیرو‌های بسیج و سرهنگ اسماعیل چراغی از نیرو‌های یگاه ویژه پلیس شامگاه چهارشنبه ۲۵ آبان در جریان عملیات تروریستی در منطقه خانه اصفهان هدف گلوله قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
اون شـــــــــش تـــایــــی که ما دهه ۸۰ به انگلیس زدیم هنوز مزه اش زیر دندان مونه🤣
حالا تو فوتبال هرچی هم گل بزنه، تلافی اون نمیشه ...

پ.ن: سربازان نیروی دریایی انگلیس که در ابتدای اشغال عراق به جرم ورود غیر قانونی به آبهای سرزمینی کشورمان در نوار ساحلی عراق با ایران به اسارت درآمدند، که در محل نگهداری با خورشت بادمجان و قیمه مورد پذیرایی قرار گرفتند.

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
📷 فضاسازی یادمان شهدای فتح المبین برای حضور زائرین راهیان نور دانش‌آموزی

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
🎥 ببینید | قطعه موسیقی تا پای جان برای ایران 🇮🇷

هدیه انجمن‌ موسیقی ایران به تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر
- خواننده: محمد معتمدی
- ترانه: احسان افشاری

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
❤️ کنار تیم ایران
⚽️ نماهنگ ویژه KHAMENEI.IR به مناسبت حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
🤣چه میکنه این دلارهای سعودی! لال مادرزاد رو شفا میده!
ده تا پایتخت پخش شد توی صد قسمت اینا یک صفحه! یک صفحه دیالوگ نداشتن کلا نقش گلدون توی میزانسن رو داشتن حالا زبون باز کردن!!؟

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
🔺جرایم خنده‌دار برای متخلفان اغتشاشات اخیر دانشگاه شریف تهران

❓سوال خبرگزاری فارس از آقای وثوقی وحدت عضو کمیته انضباطی دانشگاه شریف
احکامی که برای پرونده‌های مختلف صادر می‌شود، بیشتر از چه جنسی است و قانونگذار چه مواردی را درنظر گرفته است؟

✅ پاسخ:
در آیین‌نامه انضباطی برای تخلفاتی همچون ایجاد بلوا و آشوب تنبیهات سنگینی تا سقف اخراج دانشجو از دانشگاه با محرومیت از تحصیل در تمام دانشگاه‌ها تا ۵ سال درنظر گرفته شده است. اما، شورای انضباطی در شورای بدوی خود تا به امروز منع موقت از تحصیل به مدت یک یا دو ترم را برای برخی اشخاص که نقش کلیدی در تجمعات غیرقانونی و تخریب دانشگاه داشتند، درنظر گرفته است که در مقایسه با سقف پیش‌بینی‌شده در آیین‌نامه کمتر است و برای مابقی تنبیهاتی از جنس تذکر و توبیخ درنظر گرفته شده است. البته برای یکی از دانشجویان به علت اغتشاش منجر به ضرب و جرح در حال بررسی تقاضای تشدید تنبیه تا چهار ترم منع موقت از تحصیل هستیم.

⁉️پ.ن: براساس قانون در آیین‌نامه انضباطی برای تخلفاتی همچون ایجاد بلوا و آشوب تنبیهات سنگینی تا سقف اخراج دانشجو از دانشگاه با محرومیت از تحصیل در تمام دانشگاه‌ها تا ۵ سال درنظر گرفته شده است. مسئولان دانشگاه شریف باید به این سئوال پاسخ دهند که چگونه شورای انضباطی در مواجهه با اقدامات هنجارشکنانه و تخریب‌گرایانه این گروه از دانشجویان صرفا به محکومیت آن ها مبنی بر منع موقت از تحصیل به مدت یک یا دو ترم بسنده کرده است؟
🔗https://www.farsnews.ir/news/14010829000322

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
⚽️ نامه یک شاعر به مهدی طارمی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران

محمود حبیبی کسبی شاعر آئینی و جوان خطاب به مهدی طارمی نوشت:
به تو قول می‌دهم وقتی بازی تیم ملی با انگلستان آغاز شود، همین بچه‌های معترض، همین‌هایی که ممکن است به شما فحش هم بدهند، زیرزیرکی بازی را نگاه می‌کنند و ته ته دلشان آرزو می‌کنند شما گل بزنید و پیروز شوید. امروز چشم امید ما به غیرت شماست تا این ملت متفرق شده و غمگین را متحد کنید و کنار هم بنشانید. پس بجنگید و اتحاد و همدلی را به مردم هدیه دهید. پیروز شوید و این پرچم مقدس را در اعتلاء و اهتزاز نگه دارید. این پرچم باید همیشه بالا بماند، چون ایران همیشه ایران است.

♦️متن کامل:
🔗https://www.farsnews.ir/news/14010829000357

#محفل_مجازی_بسیجیان👇

@mahfel_basij
1 هفته پیش
دریافت سروش پلاس