اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران

شرح کانال (اختیاری)


ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز به همراه یک رشته دام ماهیگیری، یک دستگاه لانسرو 15قطعه ماهی در رودخانه گرمرودبخش دشت سر دستگیر کردند.
@mzanddoe
1 سال پیش
به مناسبت دهه کرامت و روز محیط بان امام جمعه شهر کیاسر به همراه فرمانده سپاه بخش ضمن تبریک روز محیط بان از اداره پارک ملی کیاسر بازدید نمود.
@mazanddoe
1 سال پیش
درسالروز ولادت امام رضا(ع) و روز محیط بان ؛از محیط بانان نمونه استان مازندران تقدیر شد
https://b2n.ir/t53384
@mazanddoe
1 سال پیش
ویژه برنامه خندوانه به مناسبت روز محیط‌بان، با حضور جمعی از محیط‌بانان مازندران روز‌ چهارشنبه دوم تیرماه، ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.
1 سال پیش
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز به همراه یک رشته دام ماهیگیری و 10قطعه ماهی قزل آلای در منطقه گزنک دستگیر کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش
اخبار زیست محیطی شهرستان نوشهر
نیرو های یگان های حفاظت محیط زیست نوشهر و چالوس مستقر در چادرهای کوهستانی گلستانک و سیاه مکلیز شکارچیان غیر مجاز یک راس بزکوهی به همراه یک قبضه سلاح گلوله زنی در ارتفاعات گردنه نفتو گلستانک دستگیر کردند.
جلوگیری از تعلیف غیرمجاز احشام در منطقه بهاربن کلیلک واقع در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی.
صورتجلسه سه مورد تغییر کاربری در اراضی پیرامون فیروزآباد کجور واقع در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی.
@mazanddoe
1 سال پیش
🌺ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت، حضرت امام رضا(ع)، ثامن الحج، ضامن آهو و روز ملی محیط بان، بر حافظان سختکوش و بی ادعای طبیعت و محیط زیست مبارکباد🌺
@mazanddoe
1 سال پیش
یک متخلف که در فضای مجازی اقدام به ارسال عکس های از سلاح و مهمات جنگی و شکاری می نمود ، طی بررسی ها و تحقیقات انجام شده توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست باهمکاری ماموران پلیس اطلاعات و امنیت،با دستور مقام محترم قضایی شناسایی و دستگیرشد.
@mazanddoe
1 سال پیش
همکار گرامی سرکار خانم آذرگون
با نهایت تأثر و تأسف درگذشت پدرگرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

مدیریت و کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران
1 سال پیش
یک راس گوساله مرا ل که توسط دامداران در پناهگاه حیات وحش زنده گیری شده بود با هماهنگی اداره کل جهت تیمار و مراقبت به یکی از همیاران محیط زیست اداره پارک ملی کیاسر سپرده شد.
@mazanddoe
1 سال پیش
✅مهار آتش سوزی در میانکاله

آتش سوزی که در منطقه جنوبی قلعه پلنگان و نعنا باغ پناهگاه حیات وحش میانکاله رخ دادباکمک محیط بانان این پناهگاه مهارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران،آتش سوزی که در منطقه جنوبی قلعه پلنگان و نعنا باغ پناهگاه حیات وحش میانکاله
از ساعت ۶ بامداد روز ۲۸ خرداد ماه آغاز شد با استفاده از لودر، تراکتور و کامیون اطفاء حریق و کمک محیط بانان واحد مرکزی و شهید شاهکومحلی پناهگاه حیات وحش میانکاله ساعت 13 بعد از ظهر بطور کامل مهار شد.
با توجه به وقوع باد شدید منطقه مساحت تقریبی حدود ۱۰ هکتار با پوشش گیاهی ۶۰ درصدی سازیل و ۴۰ درصدی درختچه انارطعمه حریق شد.

@mazanddoe
1 سال پیش
✔اخبار زیست محیطی شهرستان آمل

🔹ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز را به همراه یک رشته دام ماهیگیری و۱۲قطعه ماهی در رودخانه گرمرودبخش دشت سر دستگیر کردند.
🔹درماموریت دیگری از یک صیاد غیر مجاز ۸ رشته دام ماهیگیری و ۸۰ قطعه ماهی در رودخانه کاری بخش دشتسر کشف وضبط کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش
یک سد خاکی که توسط کشاورزان بر روی نهر توسکارود زاغمرز ایجاد شده بود توسط محیط بانان واحد شهید شاهکومحلی بهشهر و با کمک جوامع محلی تخریب شد، این سد خاکی مانع رسیدن حق آبه به تالاب میانکاله میشد.
@mazanddoe
1 سال پیش
✔اخبار زیست محیطی شهرستان آمل
🔹ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز را به همراه یک رشته دام ماهیگیری و ۹قطعه ماهی در رودخانه گرمرودبخش دشت سر دستگیر کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش

اخبار زیست محیطی شهرستان آمل
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل از یک صیادغیرمجاز یک رشته دام ماهیگیری و 10قطعه ماهی در رودخانه گرمرودبخش دشت سر کشف وضبط و همچنین یک شکارچی غیر مجاز به همراه یک قبضه سلاح شکاری در منطقه جنگلی کلرد دستگیر کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش
دستگیری متخلفان شکاروصید در دو شهر مازندران
ماموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت وکنترل در دوشهرآمل وبابل متخلفان شکاروصید را به همراه 7 قبضه سلاح شکاری ،9 قطعه ماهی و سه دستگاه لنسر دستگیر کردند.
https://b2n.ir/g68947
@mazanddoe
1 سال پیش
ماموران یگان حفاظت محیط زیست بابل(محیط بانان بخش بابلکنار) لاشه ۹ قطعه ماهی ، سه دستگاه لانسر، ۵ رشته تور ماهیگیری وسایرادوات صید راکشف وضبط کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش
دستگیری یک شکارچی سابقه دار
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل باهمکاری ماموران پلیس اطلاعات و امنیت و با داشتن حکم قضایی منزل یک شکارچی سابقه دار را بازدید و یک جمجمه مرال تاکسیدرمی شده و ۳ قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف وضبط ومتخلف باتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
@mazanddoe
1 سال پیش
برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان چگونگی تولید ورمی کمپوست از زباله تر درمنازل ویژه پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چالوس و اعضای هلال احمردرسالن اجتماعات اداره محیط زیست شهرستان چالوس.
@mazanddoe
1 سال پیش
به مناسبت هفته محیط زیست از ۲ واحد کارواش توسط ماموران محیط زیست پاسگاه شهید شاهکومحلی بازدید وپایش انجام شد.
@mazanddoe
1 سال پیش
دریافت سروش پلاس