اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران

شرح کانال (اختیاری)


پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در پی حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور “ارومیه – نقده ” و جان باختن دو خبرنگار حوزه محیط زیست کشور

@mazanddoe
1 سال پیش
نشست معاون آموزش ومشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست باروسا وکارشناسان ادارات روابط عمومی و آموزش اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران
https://b2n.ir/x75186
@mazanddoe
1 سال پیش
کارگاه آموزشی با عنوان چگونگی تولید ورمی کمپوست از زباله تر در منازل ویژه پرسنل اداره محیط زیست شهرستان چالوس و اعضای هلال احمر در سالن اجتماعات اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان برگزارشد.
@mzanddoe
1 سال پیش
اخبارزیست محیطی شهرستان چالوس
همایش دوچرخه سواری در راستای سه شنبه بدون خودرو به مناسبت روز محیط بان توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان چالوس و اعضای هلال احمر برگزار شد.
یگان حفاظت اداره محیط زیست شهرستان چالوس با فرماندار این شهرستان به مناسبت روز محیط بان دیدار و فرماندار از تلاش های شبانه روزی محیط بان در حفظ و حراست از عرصه های طبیعی و حیات وحش قدردانی کرد.
@mzanddoe
1 سال پیش
کارکنان اداره حفاظت محیط زیست نور باهمکاری دانش آموزان مدرسه شهید فضل الله حسینی این شهرستان درب بطری های یکبار مصرف جمع آوری واقدام به خرید یک دستگاه ویلچر واهدا به یکی از معلولین این شهر نمودند.
@mzanddoe
1 سال پیش
کشف و ضبط ۱۹۰ قطعه ماهی در بابل
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بابل از صیادان غیرمجاز 190 قطعه ماهی روخانه ای به همراه ادوات صیدشامل سه رشته تورپادامی و یک حلقه تیوپ بزرگ دررودخانه بابلرود کشف وضبط کردند.
@mzanddoe
1 سال پیش
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز به همراه یک رشته دام ماهیگیری، یک دستگاه لانسرو 15قطعه ماهی در رودخانه گرمرودبخش دشت سر دستگیر کردند.
@mzanddoe
1 سال پیش
به مناسبت دهه کرامت و روز محیط بان امام جمعه شهر کیاسر به همراه فرمانده سپاه بخش ضمن تبریک روز محیط بان از اداره پارک ملی کیاسر بازدید نمود.
@mazanddoe
1 سال پیش
درسالروز ولادت امام رضا(ع) و روز محیط بان ؛از محیط بانان نمونه استان مازندران تقدیر شد
https://b2n.ir/t53384
@mazanddoe
1 سال پیش
ویژه برنامه خندوانه به مناسبت روز محیط‌بان، با حضور جمعی از محیط‌بانان مازندران روز‌ چهارشنبه دوم تیرماه، ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.
1 سال پیش
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز به همراه یک رشته دام ماهیگیری و 10قطعه ماهی قزل آلای در منطقه گزنک دستگیر کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش
اخبار زیست محیطی شهرستان نوشهر
نیرو های یگان های حفاظت محیط زیست نوشهر و چالوس مستقر در چادرهای کوهستانی گلستانک و سیاه مکلیز شکارچیان غیر مجاز یک راس بزکوهی به همراه یک قبضه سلاح گلوله زنی در ارتفاعات گردنه نفتو گلستانک دستگیر کردند.
جلوگیری از تعلیف غیرمجاز احشام در منطقه بهاربن کلیلک واقع در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی.
صورتجلسه سه مورد تغییر کاربری در اراضی پیرامون فیروزآباد کجور واقع در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی.
@mazanddoe
1 سال پیش
🌺ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت، حضرت امام رضا(ع)، ثامن الحج، ضامن آهو و روز ملی محیط بان، بر حافظان سختکوش و بی ادعای طبیعت و محیط زیست مبارکباد🌺
@mazanddoe
1 سال پیش
یک متخلف که در فضای مجازی اقدام به ارسال عکس های از سلاح و مهمات جنگی و شکاری می نمود ، طی بررسی ها و تحقیقات انجام شده توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست باهمکاری ماموران پلیس اطلاعات و امنیت،با دستور مقام محترم قضایی شناسایی و دستگیرشد.
@mazanddoe
1 سال پیش
همکار گرامی سرکار خانم آذرگون
با نهایت تأثر و تأسف درگذشت پدرگرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای شما و سایر بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

مدیریت و کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران
1 سال پیش
یک راس گوساله مرا ل که توسط دامداران در پناهگاه حیات وحش زنده گیری شده بود با هماهنگی اداره کل جهت تیمار و مراقبت به یکی از همیاران محیط زیست اداره پارک ملی کیاسر سپرده شد.
@mazanddoe
1 سال پیش
✅مهار آتش سوزی در میانکاله

آتش سوزی که در منطقه جنوبی قلعه پلنگان و نعنا باغ پناهگاه حیات وحش میانکاله رخ دادباکمک محیط بانان این پناهگاه مهارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران،آتش سوزی که در منطقه جنوبی قلعه پلنگان و نعنا باغ پناهگاه حیات وحش میانکاله
از ساعت ۶ بامداد روز ۲۸ خرداد ماه آغاز شد با استفاده از لودر، تراکتور و کامیون اطفاء حریق و کمک محیط بانان واحد مرکزی و شهید شاهکومحلی پناهگاه حیات وحش میانکاله ساعت 13 بعد از ظهر بطور کامل مهار شد.
با توجه به وقوع باد شدید منطقه مساحت تقریبی حدود ۱۰ هکتار با پوشش گیاهی ۶۰ درصدی سازیل و ۴۰ درصدی درختچه انارطعمه حریق شد.

@mazanddoe
1 سال پیش
✔اخبار زیست محیطی شهرستان آمل

🔹ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز را به همراه یک رشته دام ماهیگیری و۱۲قطعه ماهی در رودخانه گرمرودبخش دشت سر دستگیر کردند.
🔹درماموریت دیگری از یک صیاد غیر مجاز ۸ رشته دام ماهیگیری و ۸۰ قطعه ماهی در رودخانه کاری بخش دشتسر کشف وضبط کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش
یک سد خاکی که توسط کشاورزان بر روی نهر توسکارود زاغمرز ایجاد شده بود توسط محیط بانان واحد شهید شاهکومحلی بهشهر و با کمک جوامع محلی تخریب شد، این سد خاکی مانع رسیدن حق آبه به تالاب میانکاله میشد.
@mazanddoe
1 سال پیش
✔اخبار زیست محیطی شهرستان آمل
🔹ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل یک صیادغیرمجاز را به همراه یک رشته دام ماهیگیری و ۹قطعه ماهی در رودخانه گرمرودبخش دشت سر دستگیر کردند.
@mazanddoe
1 سال پیش
دریافت سروش پلاس