اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران

شرح کانال (اختیاری)


✔️ دوره آموزشی امدادنجات و کمک اولیه برای پرسنل اداره محیط زیست شهرستان چالوس در سالن اجتماعات این شهرستان برگزارشد.
3 ماه پیش
✔️اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهرآموزش زیست محیطی طرح یک ساعت با محیط بان توسط کارشناس و محیط بان با موضوع آشنایی دانش آموزان با شغل محیط بانی در دبستان غیر دولتی نهال برگزار شد.
3 ماه پیش
رئیس اداره حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان بابل با حضور در سازمان آتش نشانی با عضو ناظر شورا در سازمان آتش نشانی ، ریاست هیئت مدیره سازمان ، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری و مدیرعامل سازمان دیدار و گفتگو کرد.
در این جلسه مقرر شد، دوره آموزشی مشترک پرسنل آتش نشانی و محیط زیست این شهرستان در خصوص حوادث مربوط به مواجهه با حیوانات وحشی در سطح شهر برگزارشود.
3 ماه پیش
دستگیری یک شکارچی غیرمجاز مرال در پارک ملی کیاسر
ماموران یگان حفاظت اداره پارک ملی کیاسر طی گزارش دریافتی مبنی برحضور شکارچیان غیرمجاز به محل اعزام وبعد ازچند ساعت تعقیب وگریز یکی از متخلفان را به همراه 1 قبضه سلاح شکاری دستگیرو دیگر متخلفان باتوجه به شرایط منطقه متواری گشته وباکمک یکی از همیاران محیط زیست از متخلفان در حال فرار و ادوات جرم شامل ۴ قبضه سلاح و لاشه مرال تصویربرداری شده و مستندات مرتبط به همراه گزارش تخلف جهت شناسایی به مراجع قضایی معرفی شد.
3 ماه پیش
اداره حفاظت محیط زیست قائم شهر با همکاری و مشارکت ، فرمانداری ، شورای بخش ، اداره میراث فرهنگی و گردشگری ، انجمن علمی و باستان شناسی و سمن های شهرستان قائم شهر به مناسبت هفته تنوع زیستی تپه باستانی گرد کوه بخش مرکزی این شهرستان را از زباله پاکسازی کردند.
3 ماه پیش
*🎥 تصویربرداری از گله کل و بز پارک ملی کیاسر توسط همیار محیط زیست هدایت پور
25 اردیبهشت ماه ۱۴۰۱
3 ماه پیش
بسمه تعالی

اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آنها وابسته است. در حوزه حفاظت از محیط زیست نیز، روابط عمومي ها با مدد جستن از رسانه ها، مي توانند نقش فعالی داشته باشند به اين معنی كه روابط عمومی ها با استفاده از ابزار ديپلماسی رسانه ای می توانند با افكار عمومی جهان ارتباط برقرار كرده و جديدترين مطالبات، اطلاعات، نوآوری ها و ظرفيت های جهانی برای حفظ محيط زيست و فناوری های جديد اين عرصه را به دست آورده و به مديران خود جهت برنامه ريزی در خصوص حفظ محيط زيست عرضه كند.
لذا بدینوسیله فرا رسیدن بیست وهفتم اردیبهشت، روز روابط عمومی و ارتباطات را به همه فعالین و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک عرض می نمایم.

*عطا الله کاویان*
*سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران*
3 ماه پیش
همکار گرامی جناب آقای بهروزتوانچه
با نهایت تاثروتالم درگذشت مادر خانم گرامی تان را به شما وخانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوندمنان برای آن مرحومه آمرزش الهی و دیگر بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران
3 ماه پیش
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر طی گشت مشترک با اداره منابع طبیعی در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی شمالی از یک واحد دامداری در روستای بسطام چند اصله درخت جنگلی قطع شده کشف و ضبط کردند.
3 ماه پیش
✅به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی؛

تقدیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان مازندران از کارشناسان روابط عمومی محیط زیست استان مازندران

🖊لینک خبر :
📎https://b2n.ir/s83421

📷 لینک گزارش تصویری:
📎https://b2n.ir/s96755
3 ماه پیش
مردم از دست زدن به نوزادان حیات وحشی خودداری کنند
بهار فصل زادآوری حیات‌وحش بوده، از این رو هم استانی هاو علاقه‌مندان به طبیعت و گردشگران در صورت مشاهده نوزادان حیوانات در طبیعت از برداشتن و انتقال آنها خودداری کنند.
https://b2n.ir/r61902
3 ماه پیش
دستگیری متخلفان شکارو صید در مازندران
ماموران یگان حفاظت محیط زیست،طی ده روز گذشته حین گشت وکنترل در شهرهای آمل، بابل، بابلسر، ساری و نکا متخلفان شکاروصید را به همراه 11 قبضه سلاح شکاری ،لاشه یک طاقه قرقاول،لاشه یک راس خوک وحشی و سه رشته تور ماهیگیری و یک رشته تور سالیک دستگیر کردند.
https://b2n.ir/j86458
3 ماه پیش
برگزاری مراسم روز جهانی پرندگان مهاجر در کنار تالاب نیلوفر( حیدرکلا) شهرستان بابل، با حضور فعالین و دوستداران محیط زیست / ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱/ عکس : حسین خادمی

https://b2n.ir/d88100
3 ماه پیش
ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل با همکاری ماموران نیروی انتظامی حین گشت وکنترل درحوزه استحفاظی این شهرستان یک شکارچی غیرمجاز به همراه ۱ قبضه سلاح قاچاق دستگیر کردند.
3 ماه پیش
✔️ماموران یگان حفاظت محیط زیست نکا حین گشت وکنترل درمنطقه هزارجریب این شهرستان ازشکارچی غیرمجاز لاشه یک راس خوک وحشی را کشف وضبط کردند.
3 ماه پیش
✔️به مناسبت روزجهانی پرندگان مهاجر معاون اداره حفاظت محیط زیست نکادر مدرسه شهید مصطفی خمینی این شهرستان حاضر و نکات آموزشی برای دانش آموزان ارائه نمود‌.
3 ماه پیش
کارگاه آموزشی امداد، نجات و کمک های اولیه برای کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نوشهر در سالن اجتماعات هلال احمر این شهرستان برگزارشد.
3 ماه پیش
✔️به مناسبت روز جهانی پرندگان مهاجر اداره حفاظت محیط زیست بابل یکدوره پرنده نگری در آب بندان نیلوفر آبی برگزار و برای دوستداران طبیعت حاضرنکاتی بیان کرد.
3 ماه پیش
✔️ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل حین گشت و کنترل در منطقه جنگلی رزکه یک شکارچی غیر مجاز به همراه ۱ قبضه سلاح شکاری دستگیر کردند.
درماموریت دیگری ماموران حین گشت وکنترل درمنطقه کوهستانی نیاک بخش لاریجان یک صیاد غیرمجاز به همراه ۱ رشته تورماهیگیری سالیک دستگیر کردند.
3 ماه پیش
✔️کارشناس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان چالوس با مشارکت جهاد کشاورزی این شهرستان آموزش عملی تولید کود کمپوست از زباله های تر به زنان آموزش داد.
3 ماه پیش
دریافت سروش پلاس