کانال رسمی سروش‌پلاس


با سجده‌ی زهرا عبادت، جان گرفته
حق، با بتول از انبیا پیمان گرفته

با «هَل اَتی» درهای «بارِ عام» باز است
زهرا که باشد سفره‌ی ایتام باز است

از نسلِ سلمانیم و یار اهل بیتیم
ما هم غلامِ خانه زاد اهل بیتیم

هم سایه توحید بود و روح عصمت
هم کارِ خانه با کنیزش کرده قسمت

از عهده‌ی مدحش دلِ ما بر نیامد!
«زهرا شدن» از غیرِ زهرا بر نیامد…

با خون نموده نخلِ دین را آبیاری
او مادرِ نسلِ شهیدان است… آری!

نجمِ شفاعت بود عرشِ مهر و مَه را
پس دومین رکنِ ولایت بود «زهرا»

ما لال بودیم… او تبِ فریادمان داد
رسم حمایت از ولی را یادمان داد

حیدر، اگر یکّه سوارِ یکّه تاز است
زهرا که باشد، از سِپر هم بی‌نیاز است!

اندوه حیدر تا قیامت رفتنی نیست
«گفتن ندارد!» داغ زهرا گفتنی نیست
(با تلخیص از احمد بابایی)

🏴 سروش‌پلاس ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را بر تمام شیعیان و آزادگان جهان تسلیت عرض می‌نماید. در این روزها و شب‌ها ما را از دعای خیر خود محروم نفرمایید.

📌 به همین مناسبت می‌توانید به بخش «دین و مذهب» در ویترین سروش‌پلاس سر بزنید و از محتواهای مرتبط و متنوع با این روز عزیز بهره‌مند شوید. همچنین با فراهم شدن امکان پخش زنده‌ی مراسم مذهبی هیئات در ویترین سروش‌پلاس، می‌توانید در این روزهای محدود کرونایی مجالس عزاداری را به طور زنده مشاهده کنید.

🌐 https://splus.ir
1 سال پیش
◾️ پروازی که از تهران بلند شد اما بر کویر حسرت دل‌های ما نشست!

سروش‌پلاس اولین سالگرد حادثه‌ی دردناک پرواز ۷۵۲ را تسلیت عرض می‌نماید.
رسیدگی سریع‌تر به پرونده این حادثه، کمترین اقدام برای تسلی داغ این خانواده‌هاست.

🌐https://splus.ir
1 سال پیش
📣 «کمپین انتخاب شعار سروش‌پلاس»

داشتن یک شعار تبلیغاتی خوش آهنگ، تأثیرگذار و دلپذیر می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی بر روی برند و کسب و کار داشته باشد. از این‌رو در نظر داریم تا با کمک شما همراهان همیشگی، شعاری خلاقانه و ارزشمند را برای سروش‌پلاس بیافرینیم!
در تلاشیم تا این مهم در قالب «کمپین انتخاب شعار سروش‌پلاس» محقق شود.
در طی این کمپین، هر فردی می‌تواند به تعداد دلخواه شعارهای مد نظر خود را برای ما ارسال کند. شعارهای دریافتی در کمیته داوری بررسی شده و بهترینِ آن ها انتخاب خواهد شد.
📌 اما برای داوری چه مواردی مهم است؟ برای کسب بیشترین امتیاز در فرآیند داوری، به موارد زیر توجه کنید:

🔺 از نقاط تمایز سروش‌پلاس غافل نمانید (برای مثال محتوای متنوع،‌ سرعت، ‌امکانات و ...).
🔺 روی خدمات اصلی سروش‌پلاس تمرکز کنید (پیام‌رسانی و ارتباطات از مهم‌ترین خدمات سروش‌پلاس می‌باشند).
🔺 آینده‌نگر باشید اما اغراق نکنید (مثلا استفاده از عباراتی مانند بهترین‌، قوی‌ترین و ... مناسب نمی‌باشند).
🔺 از اتفاقات روزمره و مد روز گذر کنید.
🔺 ریتم، ‌قافیه و آهنگ در شعار‌های چند بخشی را فراموش نکنید.
🔺 خلاقیت را چاشنی کار خود کنید.
🔺 هرگز کپی نکنید.

⏳شما از امروز یعنی دوشنبه ۹۹/۱۰/۱۵ به مدت ده روز زمان خواهید داشت تا شعارهای خود را از طریق کانال تعاملی @splus.slogan برای ما ارسال نمایید.

🎁 شعار برتر به‌صورت رسمی استفاده خواهد شد و به صاحب اثر نیز هدیه‌ای نفیس تعلق خواهد گرفت.

🌐 https://splus.ir
1 سال پیش
بنابر گزارشات واحد پشتیبانی سروش‌پلاس، دریافتیم که ارتباط برخی از کاربرانی که از طریق یکی از اپراتورهای تلفن همراه با ما همراهی می‌کنند، گهگاه با اختلال و قطعی مواجه می‌شود.
ما در سروش‌پلاس به نوبه‌ی خود از کاربران محترمی که دچار این مشکل شده‌اند، پوزش می‌طلبیم و به ایشان اطمینان می‌دهیم که بی‌وقفه پی‌گیر برطرف شدن ایرادات موجود هستیم.

🌐 https://splus.ir
#پست_موقت
1 سال پیش
🏴 ای تیر غمت را دل عشاق نشانه
جمعی به تو مشغول و تو غایب ز میانه


آرزویش این بود که پاکیزه به دیدار پروردگارش نایل شود؛
در جنگ با خصم چون گرزی سخت بود و به هنگام نوازش یتیمان چون پر پروانه لطیف! گهگاه باید التماسش می‌کردند تا از بالای خاکریز پایین بیاید که مبادا هدف قناسه‌چیان داعشی قرار بگیرد و بعضاً باید از او خواهش می‌کردند تا مصاحبت خاضعانه و صمیمانه‌اش را با پیرمردان و پیرزنان فرزند از دست داده در روستایی دورافتاده کوتاه کند تا به فلان قرار و بهمان جلسه برسد. آن جا که لازم بود بجنگد در خط مقدم می‌ایستاد، آنجا که نیاز به نجات سیل‌زدگان و زلزله‌زدگان احساس می‌شد در میانه‌ی معرکه حضور داشت. جایی به بلند کردن بچه‌ی شهید از روی صندلی معترض می‌شد و جایی دیگر از هم‌وطن بدحجابش در برابر هجمه‌های نامعقول افراطیان دفاع می‌کرد. هم به این وری‌ها اعتراض داشت و هم آن وری‌ها را نصیحت و نهی می‌نمود. به هرکه می‌رسید از مرجع‌تقلید و همکار و همرزم و رفیق و ... می گفت: «از من راضی هستید؟»
حاج قاسم که بود که اینقدر خلق الله را جدی می گرفت؟ انگار او آن پاکیزگی مطلوبش را تنها در نیایش‌های شبانه‌اش جستجو نمی‌کرد، وی حقیقتاً در میان انسان‌ها و با آن‌ها زیست، چنان زیستنی که پایانش جز شهادت نبود! گویی از معدود کسانی بود که حقیقتاً "زندگی" کرد؛ جنگید، عبادت کرد، عشق ورزید و رفت!
آن چه در تشییع میلیونی حاج قاسم سلیمانی مشاهده کردیم و محبوبیت فراوان ایشان در میان تمام اقشار جامعه، درواقع حاصل «سبک زندگی» آن مرد بزرگ بود. دریغا که امروز پس از حسرتی یک‌ساله، به جای خالی‌اش می‌نگریم.
روحش شاد، یادش گرامی و راهش پُر رهرو باد.

🌐 https://splus.ir
1 سال پیش
🎉 سال نو میلادی مبارک!
به اول ژانویه و تحویل سال نو میلادی نزدیک می‌شویم؛
واژه‌ی ژانویه (January) ریشه در اسم لاتینیِ "Janus" دارد. ژانوس یکی از الهه‌های روم باستان است؛ رب‌النوع دروازه‌ها، گذرگاه‌ها، عبور، شروعی دوباره و خداوندگار برخاستن‌ها!
چند روزی پس از شب یلدای خودمان که یادآور و حافظِ امیدِ عبور از ظلمت به نور است، این بار به بهانه‌ی سنت باستانی دیگری که فاصله‌ی چندانی هم با سالروز میلاد مسیحای نجات‌بخش، حضرت عیسی (ع) ندارد، به آغازی نو می‌اندیشیم، امیدمان را به آینده‌ای روشن حفظ می‌کنیم و در کنار یکدیگر از خداوند یکتا فرداهایی روشن و پر از آرامش و سلامتی را مسئلت خواهیم کرد؛ چه زندگی نیست مگر "آغازی" پس از "پایانی"!
امسال اول ژانویه مقارن با دوازدهم دیماه است. سروش‌پلاس سال نو میلادی را شادباش می‌گوید.
🎉 Happy new year 2021!

🌐 https://splus.ir
1 سال پیش
🌃 شب یلدای امسال بسیار خاص‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد. محدودیت‌های ایجاد شده بدلیل شیوع بیماری کرونا این رسم دیرین را نیز تحت تاثیر قرار داده است.
یلدا که در لغت به معنای زایش و تولد است، شبی است که در پایان آن روزهایی انتظار ما را می‌کشند که بهره‌ی بیشتری از حضور آفتاب زندگی‌بخش خواهند برد. شبی که پایانش روشنایی بیشتر خواهد بود! شبی که گویی حد فاصل ظلمت و نور است.
از سویی این مناسبت زیبای ایرانی حسن تقارنی با روز میلاد حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها دارد که در تقویم ایرانیان با عنوان روز پرستار 👩‍🔬 نامگذاری شده است؛ چه زیبا تصادفی که زادروز پرستار و پیام آور کربلا که روشنایی بخش آن ظلمت شد، حقایق را آشکار کرد و اصلی شد میان تاریکی‌ها و نور، مقارن شده است با شب یلدا!
🎊 این فرخنده روز و شب، بر همه‌ی شما کاربران، مخصوصا تمامی پرستاران عزیز، تبریک و تهنیت باد. پرستارانی که خود، یلدا گونه جامعه را به سوی روشنایی های فردا بر دوش می کشند، فردایی که در آن دیگر غم ویروس کرونا وجود ندارد! سلام همیشگی ما بر این سلامت پیشگان باد.
اطمینان داریم تمامی هموطنان عزیزمان به پاس قدردانی از زحمات پرستاران خدوم که در این ایام، شب و روز خود را وقف مراقبت از بیماران و حفظ و ارتقاء سلامت در جامعه نموده‌اند، یلدا را به شکل جدیدی برگزار خواهندکرد. شب نشینی های شب یلدا که از رسوم دیرپای ایرانیان است، همواره نردبانی بوده برای کوتاه کردن شب، مباد که نیشتری شود به دست اجل برای کوتاهی عمر عزیزانمان!
یلدای امسال احتمالا محدودتر برگزار خواهد شد و دورهمی‌های خانوادگی را می‌توان بدون تجمع و بصورت مجازی برقرار کرد.
ما نیز در سروش‌پلاس برای تحقق این مهم در کنار شما هستیم. علاوه بر امکاناتی مانند تماس صوتی و تصویری که می‌توانند در برقراری ارتباط با عزیزان، شما را یاری کند، مواردی همچون فال حافظ، فیلم، موسیقی، بازی و ...، همه و همه از طریق ویترین سروش‌پلاس در دسترس شما قرار گرفته است.
عمرتان به درازای هزاران یلدا

🔗 https://sapp.ir/page/vitrin

🌐 https://splus.ir
1 سال پیش
🏴 «وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ
و کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود. خداوند به زودی آنان را راه می نماید و حالشان را نیکو می گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می دهد».

🏴 بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.

🏴 شهادت دکتر محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را خدمت همه هموطنان عزیز، بخصوص خانواده گرانقدر آن شهید، تسلیت عرض می‌کنیم و امیدواریم #انتقام_سخت در انتظار مسببان این حادثه باشد.

🌐 https://splus.ir
2 سال پیش
🔰 توییت جدید اکانت رسمی #سروش_پلاس در مورد سرویس #تماس_صوتی:
🔸 سروش‌پلاس بطور میانگین روزانه ۶۰ هزار تماس با بیش از ۸۰% موفقیت دارد که اکثر تماس‌های ناموفق نیز به دلایل غیرفنی مثل خاموش بودن اینترنت گوشی مخاطب مقصد است.
همراهی شما مهم‌ترین منبع انرژی ما برای ادامه مسیر پیشرفت است.

در توییتر نیز حامی سروش‌پلاس باشید:
🆔 https://twitter.com/soroushplus
2 سال پیش
روز دانش‌آموز مبارک!

آموزش را ساده‌تر و ارزان‌تر دنبال کنید.

🔗 https://sapp.ir/page/Amouzesh
2 سال پیش
امشب همه نیلوفران مشتاق روی دلبرند
جمع شقایق‌ها همه مست می پیغمبرند
امشب تمام قدسیان مهمان بزم سرمدند
جمع ملائک تا سحر مشغول ذکر احمدند

ولادت حضرت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه‌السلام را تبریک عرض می‌کنیم و آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما عزیزان داریم.🌸

📌 در این ایام شادی که متاسفانه با موج جدید شیوع ویروس کرونا همراه شده است و برای شکست کرونا، رفت و آمد خود را کاهش داده‌ایم، ‌می‌توانید از صفحه‌ ویژه «فیلم و موسیقی» و یا صفحه‌ ویژه «سرگرمی» سروش‌پلاس استفاده و ایام خوشی را سپری کنید:
🔗 https://sapp.ir/page/FilmMusic
🔗 https://sapp.ir/page/Entertainment

📌 همچنین امکان تماشای پخش زنده مدینه منوره نیز فراهم می‌باشد:
🔗@sapp_live_90028012

🌐 https://splus.ir
2 سال پیش
◼️ سال‌روز شهادت امام حسن عسکری علیه‌السلام را تسلیت عرض می‌کنیم.

📌 برای استفاده از کانال‌های مذهبی سروش‌پلاس از لینک زیر استفاده کنید:
🔗 @sapp_landingcat_628
2 سال پیش
🖤 درگذشت استاد محمدرضا شجریان را تسلیت می‌گوییم.

#خسرو_آواز_ایران
2 سال پیش
⚫️ ای برافروخته از عشق رخت اختر ما
⚫️ خاطراتی‌ست ز دریای غمت دفتر ما

فرارسیدن اربعین حسینی را خدمت شما همراهان گرامی تسلیت عرض می‌کنیم و به مناسبت این ایام، صفحه ویژه «اربعین» را آماده کرده‌ایم.
در این صفحه امکان پخش زنده حرم‌های #امام_حسین علیه‌السلام و #حضرت_عباس علیه‌السلام، پخش مستندهای مرتبط با اربعین، پخش زنده مراسم هیأت‌های مطرح کشور و ... در دسترس شما قرار دارند:
🔗https://sapp.ir/page/arbaeen1442

🌐 https://sapp.ir
2 سال پیش
⚫️ ماه محرم آمد و غمخانه شد وجودم!

آبروی حسین به کهکشان می‌ارزد
یک موی حسین بر دو جهان می‌ارزد
گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست
گفتا که حسین بیش از آن می‌ارزد

حلول ماه محرم، ماه شهادت امام حسین (علیه‌السلام) و یاران با وفایش را به ساحت مقدس منجی عالم بشریت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه ‌الشریف) و شما کاربران گرامی، تسلیت عرض می‌نماییم.
پیام‌رسان سروش‌پلاس نیز با صفحه ویژه «محرم» به سهم خود پرچم‌ سیاه کوچکی برای عزاداری سالار شهیدان در حسینیه دل‌های شما همراهان همیشگی برافراشته است.
در این صفحه می‌توانید به کانال‌های هیئات، پخش زنده حرم‌های امام حسین علیه‌السلام، حضرت ابوالفضل علیه‌السلام و حضرت امام رضا علیه‌السلام، پخش زنده عزاداری هیئات، پویش کریمانه، زیارت عاشورا و ... دسترسی داشته باشید.

📌صفحه ویژه «محرم»:
🔗 https://sapp.ir/page/moharram1442

🌐 https://sapp.ir
2 سال پیش
🎉 عید غدیر مبارک!

آن کعبه که تکیه بر وقارش دارد
حیثیت از اینکه شد دچارش دارد
«لا»ئی که برای نفی «الا الله» است
ایهام به شکل ذوالفقارش دارد

فرارسیدن ایام عید غدیر خم را به تمام شیعیان جهان تبریک عرض می‌کنیم و آرزوی سلامتی و شادکامی برای شما داریم 🙂.
در این روزهای شادی و تعطیلات، پیشنهاد می‌کنیم از صفحات ویژه «سرگرمی»‌، «فیلم و موسیقی»‌ و «پخش زنده»‌سروش‌پلاس استفاده و اوقات خوشی را سپری کنید.

📌 صفحه ویژه فیلم و موسیقی:
🔗 https://sapp.ir/page/FilmMusic

📌 صفحه ویژه سرگرمی:
🔗 https://sapp.ir/page/entertainment

📌 صفحه ویژه پخش زنده:
🔗 https://sapp.ir/page/live


🌐 https://sapp.ir
2 سال پیش
#من_ماسک_میزنم! 😷

بنی‌آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به‌درد آورد روزگار
دگر عضوها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی‌غمی
نشاید که نامت نهند آدمی


متاسفانه در روزهای اخیر شاهد رشد مجدد شیوع کرونا و البته از دست دادن هموطنان خود هستیم 😔. از آنجا که توصیه‌های اخیر کادر درمانی کشور رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک می‌باشد، ما در سروش‌پلاس نیز وظیفه خود می‌دانیم به توصیه‌های رسمی ستاد مبارزه با کرونا توجه کرده و آن‌ها را رعایت نماییم.
از شما کاربران گرامی نیز خواهشمندیم در این روزها بیش از پیش به پروتکل‌های بهداشتی توجه نموده و استفاده از ماسک را فراموش نکنید.

امیدواریم به زودی و با کمترین مشکلات ممکن از این شرایط عبور کنیم.

📌صفحه ویژه مبارزه با کرونا:
🔗https://sapp.ir/page/webda/corona


🌐 https://hi.sapp.ir/download
2 سال پیش
در ویترین سروش‌پلاس همه‌چیز قابل لمس است!

📌راهنمای استفاده از ویترین سروش‌پلاس

دنیایی از خدمات و سرگرمی، در دستان شما

صفحه ویترین:
🔗https://sapp.ir/page/vitrin

🌐https://sapp.ir
2 سال پیش
زان کیمیای گنبد و گلدسته طلا
مس‌های قلب خویش، فقیران طلا کنند

🎊 ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام رضا علیه‌السلام مبارک‌باد.

📌 در این روزها که شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا فاصله‌ها را بیشتر کرده است، با استفاده از پخش زنده حرم امام رضا علیه‌السلام در سروش‌پلاس، می‌توانیم دل خود را به مشهدالرضا ببریم:
🔗 https://sapp.ir/page/imamreza

🌐 https://sapp.ir
2 سال پیش
📺 با سروش‌پلاس، پخش زنده را از دست ندهید!

📌راهنمای استفاده از پخش زنده‌ی سروش‌پلاس

صفحه ویژه پخش زنده:
🔗https://sapp.ir/page/live

🌐https://sapp.ir
2 سال پیش
دریافت سروش پلاس