باشگاه هواداری پرسپولیس🌟

🔥کاری از گروه کانال های تی اف🔥

🔸تبلیغات در ۲۵ کانال رسمی بیش 1میلیون عضو
@tablighat_tf
🔸تبلیغات گسترده ادممبر و تبلیغات اجرا شده
@ads_tf
🔸ادمین تبادل
@tab_tf
🔸ادمین پست انتقادپیشنهادات
@admin_offical
🔸ارتباط بامدیر
@amirmohamad_tf
🔸تاسیس:97/1/12


په‌په لوسادا: با توجه به شناختی که از پرسپولیس داشتم در نهایت به این جمع بندی رسیدم که کارم را در فوتبال ایران در پرسپولیس ادامه بدهم.

باعث افتخارم است بتوانم تجربیاتم را در اختیار پرسپولیس قرار دهم و امیدوارم فصل خوب و موفقی را در این تیم داشته باشم.

@perspollis_official
5 ساعت پیش
#منهای_پرسپولیس
صفا هادی، هافبک تیم ملی عراق به تراکتورسازی تبریز پیوست.

@perspollis_official
5 ساعت پیش
🔴محمدی: دستیار گل محمدی هنوز مشخص نشده است

🔺محمدی در خصوص دستیار جدید یحیی گل محمدی و نگرانی هواداران در این خصوص گفت: مطالبات هواداران همیشه به حق بوده است. باید بگویم دستیار گل‌محمدی به زودی ظرف چند روز آینده مشخص خواهد شد. هنوز ایشان به ما اعلام نکردند دستیاران ایشان خارجی است یا ایرانی؛ به زودی گزینه مدنظر ایشان به باشگاه معرفی خواهد شد و ما مذاکرات خود را آغاز خواهیم کرد و انشاالله فرآیند ثبت قرارداد ایشان را انجام خواهیم داد.

@perspollis_official
5 ساعت پیش
پست اینستاگرامی صفحه رسمی AFC به بهانه بازگشت علیرضا بیرانوند به پرسپولیس

@perspollis_official
10 ساعت پیش
ترکیب منتخب از نقل‌و‌انتقالات تابستانی لیگ‌برتر ایران

@perspollis_official
10 ساعت پیش
تیم فوتبال پرسپولیس فردا (پنج‌شنبه) در اولین بازی دوستانه در آماده‌سازی پیش‌فصل، به مصاف تیم امید خود می‌رود.

@perspollis_official
1 روز پیش
🔴پپه لوسادا فعلاً در نقش دستیار اول گل‌محمدی

🔺تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از چند روز پیش در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شده که فعلاً تکلیف جانشین حمید مطهری و دستیار اول یحیی گل‌محمدی در کادر فنی سرخپوشان مشخص نشده است.

🔺باشگاه پرسپولیس طی هفته‌های اخیر با یک گزینه به‌صورت جدی برای حضور در کادر فنی سرخپوشان وارد مذاکره شده بود، اما با این مربی به توافق نرسیدند تا همچنان یک جای خالی روی نیمکت این تیم وجود داشته باشد.

🔺برهمین‌اساس با توجه بشروع تمرینات پرسپولیس، پپه لوسادا مربی بدنساز جدید سرخ‌ها نقش اصلی و به نوعی طراحی تمرینات این تیم را در روزهای اخیر بر عهده داشته است. این مربی اسپانیایی که حضور فعالی در تمرینات سرخپوشان دارد، علاوه بر تمرینات بدنسازی و جسمانی بازیکنان، در زمینه‌ تمرینات دیگر نیز به گل‌محمدی مشورت می‌دهد.

🔺یحیی گل‌محمدی قرار است طی روزهای آینده گزینه جدید دستیاری خود را جهت انجام مذاکرات نهایی به باشگاه معرفی کند و به گفته مدیران باشگاه پرسپولیس بزودی‌مربی‌جدیدتیم انتخاب خواهد شد.

@perspollis_official
1 روز پیش
معرفی طلایه‌داران لیگ بیست‌و‌یکم؛ تعداد پاس

@perspollis_official
1 روز پیش
🔴پول آنتونی استوکس در راه واریز شدن؛ پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به زودی باز می شود.

🔺استوکس بازیکن ایرلندی سابق پرسپولیس توانسته بود این باشگاه را به پرداخت 86 هزار دلار محکوم کند و با توجه به عدم پرداخت این پول از سوی سرخ ها پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته شد.

🔺از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که پول این بازیکن به صورت مرحله به مرحله در حال واریز شدن است و طی یکی دو روز آینده با واصل شدن کل پول به حساب این بازیکن جنجالی پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه هم باز خواهد شد.

🔺باشگاه پرسپولیس از چندی قبل پول پرداختی به این بازیکن را تهیه کرد بود اما به دلیل مشکلات واریز پول به حساب استوکس به دلیل مسئله تحریم ها به دنبال راهی بود که پول بدون برگشت و مشکلات به حساب این بازیکن برسد.

@perspollis_official
1 روز پیش
🔴باشگاه ویزلا خطاب به پرسپولیس/ زودتر تکلیف کاسیانو را مشخص کنید!

🔺کاسیانو که در حال حاضر در تمرینات ویزلا شرکت می کند، منتظر واریز پول از طرف باشگاه پرسپولیس است تا به ایران بیاید. تاخیر در پرداخت پول رضایتنامه کاسیانو باعث شد تا مدیران ویزلا از این اقدام باشگاه پرسپولیس ناراحت شوند.

🔺آن ها در آخرین صحبتی که با مدیران پرسپولیس انجام دادند، اعلام کردند هرچه زودتر و طی چند روز آینده تکلیف این بازیکن را مشخص کنند. باشگاه ویزلا قصد دارد در صورت فروش کاسیانو ، به سرعت بازیکن دیگری را جایگزین او کند ولی تاخیر پرسپولیسی ها باعث بلاتکلیفی آن ها شده است.

@perspollis_official
1 روز پیش
روزنامه ابولا اعلام کرد، کاسیانو به پرسپولیس پیوست.

@perspollis_official
2 روز پیش
استوری یحیی گل‌محمدی برای تولد علی انصاریان

@perspollis_official
2 روز پیش
ولسلی ننکا و پپه لوسادا با حضور در باشگاه رسما قرارداد خود با پرسپولیس را امضا کردند.

@perspollis_official
2 روز پیش
قبل از تمدید Vs بعد از تمدید

سلام کردنی به قیمت خونِ مردم

@perspollis_official
2 روز پیش
🔴پیشنهاد پرسپولیس، اسدی را از این تیم دور می‌کند؟

🔺از آنجایی که اسدی فصل گذشته عملکرد خوبی در پرسپولیس نداشت، به همین دلیل مسئولان این باشگاه رقم پیشنهادی به این بازیکن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حدود 4،5 میلیارد تومان اعلام کردند که نسبت به رقم قرارداد این بازیکن از فصل پیش کمتر است. این موضوع باعث شده تا مذاکرات نتیجه مشخصی نداشته باشد و به همین دلیل وضعیت رضا اسدی برای ادامه حضور در پرسپولیس نامشخص است.

🔺مدیر برنامه‌های اسدی خواهان رقم بالاتری شده، اما باشگاه پرسپولیس زیر بار این رقم نرفته و اعلام کرده که بیشتر از این مبلغ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌تواند برای اسدی بپردازد. عملکرد ضعیف رضا اسدی در پرسپولیس فصل گذشته باعث شده تا پرسپولیس رقم زیادی برای قرارداد این بازیکن نپردازد.

🔺با این همه همچنان مذاکرات ادامه دارد و قرار است امروز مدیر برنامه‌های اسدی با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکراتی انجام دهد تا بلکه بتواند رقم پیشنهادی پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بالا ببرد. در تمرینات پرسپولیس هم که چند روزی است آغاز شده اسدی همچنان حضور ندارد. باید دید که درنهایت این مذاکرات به کجا خواهد رسید اما هرچه که هست باشگاه پرسپولیس برای این بازیکن 10 میلیارد تومان نخواهد پرداخت!

@perspollis_official
2 روز پیش
🔴مقصد رامین رضاییان در قطر مشخص شد.

🔺روزنامه‌الرای‌قطرنوشت: باشگاه‌الشحانیه در آستانه امضای قرارداد با رضاییان قرار دارد و وی به احتمال زیاد فوتبال خود را در این تیم پیگیری خواهد کرد.

@perspollis_official
2 روز پیش
🔴تمرین بدنسازی پرسپولیس در سالن سیدجلال برگزار شد

🔺تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها تمرینات پیش فصل خود را با بازیکنان جدید پیگیری می‌کند، در اولین تمرین بدنسازی فصل به سالن سیدجلال حسینی رفتند تا آنجا کارهای خود را دنبال کنند.

🔺در این تمرین نیز په په لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی کار را در اختیار داشت و یحیی گل‌محمدی زودتر از سایرین سالن را ترک کرد و در ادامه نیز یکی پس از دیگری بازیکنان از سالن خارج شدند.

🔺سرخپوشان عصر امروز یک جلسه تمرینی تاکتیکی را هم خواهند داشت که در آن ننکا مربی گلرها نیز شرکت می‌کند.

@perspollis_official
3 روز پیش
پست اینستاگرامی رامین رضاییان پس از ترک ایران: هیچ کسی با من تماس نگرفت/ سعی نكنيد من را جلوی هواداران بگذاريد

@perspollis_official
3 روز پیش
پول آنتونی استوکس امروز واریز می شود.

تلاش های رضا درویش برای پیدا کردن منابع مالی و همینطور راه پرداخت بدهی آنتونی استوکس نتیجه داد و اگر اتفاق‌خاصی‌رخ ندهد امروز بدهی این بازیکن خارجی و سابق پرسپولیس پرداخت خواهد شد.

مدیران پرسپولیس تصمیم داشتند دیروز این پول را منتقل کنند اما با توجه به‌تعطیلی بانک ها، امروز این مبلغ را پرداخت خواهند کرد. گفتنی است پرسپولیس باید حدود ۸۶ هزاردلار به استوکس‌بپردازد که این مبلغ واریز خواهد شد تا پنجره نقل و انتقالاتی بین المللی باشگاه پرسپولیس بعد از چند ماه باز شود.

@perspollis_official
3 روز پیش
مدیر برنامه های رضا اسدی: برخلاف اخبار منتشره مبنی بر اینکه رضا طلب پول ۱۲ میلیاردی کرده درست نیست و اصلا بحث ما با باشگاه پرسپولیس مالی نیست. مسائل دیگری در میان است که یحیی گل محمدی در جریان است.

@perspollis_official
3 روز پیش
باشگاه پرسپولیس ارز مورد نیاز برای رضایت‌نامه کاسیانو و مطالبات استوکس تامین کرده است و درویش طی روزهای آینده، هم از کاسیانو رونمایی خواهد کرد و هم پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه باز خواهد کرد.

@perspollis_official
4 روز پیش
#منهای_پرسپولیس
کادرفنی سپاهان با بهترین مربیان تکمیل شد!

سانتوس مربی دروازبانان: مربی سابق تیم ملی پرتغال و پورتو
پدرو مربی بدنساز : سابقه حضور در رئال، اینتر و چلسی
هوگو آلمیدا، مربی دستیار: کاپیتان سابق تیم ملی پرتغال

@perspollis_official
4 روز پیش
مدیرعامل باشگاه شهرخودرو گفت: باشگاه پرسپولیس فقط از ما خواسته چک قبلی‌اش را بدهیم و چک جدید بگیریم اما هنوز توافق‌نامه‌ای امضا نکرده است.


اسماعیل حیدرپور درمورد مطرح شدن خبر توافق پرسپولیس و شهرخودرو برای پرداخت طلب باشگاه مشهدی در سه قسط، اظهار داشت: روز گذشته من و فرهاد حمیداوی به اتفاق درویش، محمود خوردبین و مدیر روابط عمومی پرسپولیس در دفتر یک دوست مشترکی که برای مالک باشگاه شهرخودرو و مسئولان پرسپولیس خیلی عزیز است، جلسه‌ای برگزار کردیم. این فرد علاقه‌مند بود طرفین با هم توافق کنند. ما هم مذاکراتی انجام داده و توافقاتی هم صورت گرفت.
وی افزود: قرار شد این توافقات امروز مکتوب و اجرایی شود. وکیل باشگاه شهرخودرو را به باشگاه پرسپولیس فرستادیم و او اعلام کرده بود پیرو صحبت‌های روز گذشته برای نوشتن توافق‌نامه به این باشگاه آمده است اما ظاهرا پرسپولیس توافق‌نامه ای را آماده نکرده و فقط خواسته‌اند چکی که دست ما بوده است بگیرند. در صورتی که در جلسه روز گذشته مذاکره کردیم سر برخی مسائل به توافق برسیم و مسئول حقوقی شهرخودرو را برای آماده ‌کردن پیش‌نویس قرارداد به باشگاه پرسپولیس بفرستیم. قرار بود در این پیش‌نویس قید شود اگر چک‌های این باشگاه بار دیگر برگشت خورد، چه اتفاقی می‌افتد.
مدیرعامل باشگاه شهرخودرو اضافه کرد: طبق درخواست عزیزی که روز گذشته در دفترش جلسه گذاشتیم، قرار بود بار دیگر از پرسپولیس چک بگیریم. توافق‌ هم این بود باقی‌مانده پول ما را که نزدیک به سه میلیارد تومان است، در سه قسط پرداخت کنند. مگر باشگاه پرسپولیس نمی‌خواهد پول ما را بدهد؟ اتفاق مهم این است که باید توافق‌نامه‌ای که برخی مسائل در آن آمده امضاء شود. اگر پول پرداخت نشود، باید از حق خود بگذریم و بار دیگر دنبال شکایت برویم؟ باید در توافق‌نامه برخی موارد قید شود.
حیدرپور تصریح کرد: مگر می‌شود دوستان بگویند توافق‌نامه جدیدی نمی‌نویسیم و فقط بگویند سه چک بگیرید و چک قبلی را هم به پرسپولیس بازگردانید؟ حمیداوی برای آن عزیزی که پادرمیانی کرد، ارزش خاصی قائل است و به او هم قول داد به مدیران پرسپولیس کمک کند اما شهرخودرو بدون امضای توافق نامه نمی‌تواند چنین کاری انجام بدهد. سه سال از تاریخ صدور این رای گذشته و اگر در آینده چک‌های جدید پرسپولیس برگشت بخورد، باید حق را به ما بدهند که بتوانیم دنبال پیگیری موضوع برویم. اگر هم اطمینان دارند این پول در موعد زمان‌بندی اقساط پرداخت می‌شود، توافق‌نامه را امضا کنند. این کار سخت نیست.
وی عنوان کرد: به مسئولان پرسپولیس گفتیم هر توافق‌نامه ای بنویسیم خودمان به رسانه‌ها اعلام می‌کنیم. قرار نبود دوستان این موضوع را رسانه‌ای کنند. به مدیران این باشگاه گفتیم چک خود را آماده کنند و پس از امضای توافق‌نامه، باشگاه شهرخودرو به عنوان طلبکار موضوع را اعلام کند اما نمی‌دانم علتش چه بود که دوستان سریع بحث را رسانه‌ای کرده و گفتند توافق کردیم. اگر توافق کرده‌اید، چرا حاضر نیستید توافق‌نامه امضا کنید؟ وکیل ما گفته هر توافق‌نامه باید وجه التزام داشته باشد تا اگر چک‌های‌تان برگشت خورد، به این وجه التزام استناد شود اما پرسپولیسی‌ها گفته‌اند نمی‌توانیم التزام بدهیم.
مدیرعامل شهرخودرو افزود: حرفی نداریم که باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند وجه التزام بدهد. پول نقد بدهد. حمیداوی به خاطر آن دوست مشترک‌ شرایطی که در جلسه اعلام کردند پذیرفت اما مدیران پرسپولیس بپذیرند باید توافق‌نامه امضا شود. ضمن اینکه این خبر هم قرار بود پس از امضای‌ توافق‌نامه رسانه ای شود نه اینکه وقتی فقط حرف زده شده، آن را رسانه‌ای کنند. باز هم می‌گویم در آن جلسه مذاکره کردیم و توافقاتی داشتیم اما امروز که وکیل شهرخودرو به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد، به او گفته‌اند توافق‌نامه امضا نمی‌کنیم. فقط چک‌های ما را بدهید و چک بگیرید اما ما و هیات مدیره شهرخودرو با این موضوع مخالف هستیم.

@perspollis_official
4 روز پیش
قرار است بازی خداحافظی سیدجلال به شکل نمادین و با حضور ستاره های سرشناس فوتبال در جزیره کیش برگزار شود.

@perspollis_official
4 روز پیش
دریافت سروش پلاس