خبرگزاری وصال نیوز

www.vesalnews.ir


🎥 بسیجی‌ها نرسیده بودند همه چیز در آتش می‌سوخت

🔹روایت کارگر یک پمپ‌ بنزین در اصفهان از روز حمله اشرار

@vesalnews
3 سال پیش
⚠️امروز تهران غوغاست....
#نه_به_آشوبگری

✊مسیرهای اجتماع عظیم مردم تهران علیه آشوبگران/فردابعد از ظهر

🔸مسیر شماره یک: خیابان کارگر شمالی (تقاطع بلوار کشاورز)، میدان انقلاب

🔸مسیر شماره دو: میدان حر، خیابان کارگر جنوبی، میدان انقلاب

🔸مسیر شماره سه: میدان فردوسی، خیابان انقلاب، میدان انقلاب

🔸مسیر شماره چهار: چهارراه نواب (تقاطع خیابان آزادی)، میدان انقلاب
sapp.ir/vesalnews
3 سال پیش
🔴 زنگنه استیضاح می شود

🔺امیرآبادی فراهانی :
🔹طرح استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت امروز با50 امضاء به هیات رییسه مجلس ارائه شد.
🔹علت حذف کارت سوخت و راه‌اندازی مجدد آن، افزایش قاچاق سوخت، ارائه‌ اطلاعات غلط درباره افزایش قیمت بنزین، عدم صداقت درباره‌ علت گران شدن نرخ بنزین، وجود دستگاه کارت‌خوان در دفتر وزارت نفت، نا کارآمدی در انعقاد قراردادهای میادین مشترک گازی و نفتی، اتخاذ برخی تصمیمات نادرست در واگذاری‌ها و همچنین عدم توجه به توسعه پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌ها و فرآورده‌های نفتی از جمله محور‌های استیضاح وزیر نفت است.

@vesalnews
3 سال پیش
#فوری
🔴مهم/ ضربه سنگین دستگاه قضایی به یک شبکه دیگر فساد اقتصادی

⏪ ۹ متهم بزرگترین شبکه پولشویی کشور در گلستان دستگیر شدند/ کشف ۱۰۰۰ میلیارد تومان املاک و ۲۰ کیلو شمش طلا

رئیس کل دادگستری گلستان:
🔹در مدت 6 سال فعالیت این شبکه پولشویی، تراکنش مالی این باند حدود 30 هزار میلیارد تومان بوده است.
🔹: این باند 3 سرشبکه اصلی و 6 همدست اصلی داشتند که همه این افراد دستگیر شدند. علاوه براین بررسی‌ها نشان می‌دهد 300 نفر عضو فعال این باند در سه استان گلستان، تهران و سمنان بودند.
🔹معاملات املاک، مستقلات، سهام‌های بورسی و غیربورسی، شمش، ارزش، سکه، خروج پول از کشور و سرمایه‌گذاری در کشورهای همسایه از اقدامات این باند بوده است.
🔹بیش از 100 خودروی سبک و سنگین این شبکه پولشویی و ده‌ها کیلوگرم شمش طلا که تا کنون 20 کیلوگرم شناسایی و کشف شده است، از دیگر موارد این پرونده است.
@vesalnews
3 سال پیش
#اخبار
🔸رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران: ۲ تن از عاملان راه‌بندان اتوبان تهران-کرج دستگیر شدند.
sapp.ir/vesalnews
🔹«ضرغامی» عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: راهپیمایی مردم تهران یک فرصت ملی است/مسیرهای ابراز اعتراضات سالم باید مشخص شود.
@vesalnews
3 سال پیش
🔸 حضور سردار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران در منزل شهید «مرتضی ابراهیمی» از شهدای امنیت که در آشوب‌های اخیر در شهریار به شهادت رسید.

@vesalnews
3 سال پیش
🔴 خسارت اين ۴ سال را چه كسي مي‌پردازد آقاي واعظي؟!

«كيهان» نوشت: رئيس‌دفتر رئيس ‌جمهور در توجيه سهميه‌بندي مجدد و افزايش قيمت بنزين مي‌گويد: نمي‌خواهيم واردكننده بنزين شويم

اين در حالي است كه چهار سال قبل، دولت تبليغات پرحجمي را درباره ضرورت و واردات بنزين به راه انداخته و در كنار آن، حذف سهميه‌بندي بنزين و تثبيت قيمت آن را براي چهار سال متوالي توجيه كرده‌بود

اگر سياست اخير دولت در بازگشت به سهميه‌بندي مصرف سوخت درست بوده، چرا در ۴ سال گذشته عليه اين اقدام درست بدگويي شد و اكنون هزينه دوباره به اقتصاد و امنيت كشور تحميل شد؟

@sareolghalam
3 سال پیش
🔴اتاق فکر اغتشاشات اخیر کجاست؟

🔺"سعید حجاریان" چندی پیش تهدید به آشوب را چنین بر زبان آورده بود که حذف احزاب و جنبش ها باعث می شود آنان از کنترل و مدیریت و به تعبیری از جوی و جدول خارج شده و همچون سیل بدون چارچوب به خیابان بیایند.
🔺"محمدرضا تاجیک" مشاور ارشد خاتمی در دوران اصلاحات نیز اظهار داشته در شرایط کنونی هیچ دلیلی برای افزون تر شدن سعه ی صدر و آستانه تحمل مردم نمی بینم.
🔺"علی ربیعی " سخنگوی اصلاح طلب دولت گفته بود: فکر می کنم اگر بر همین سیاق سال ۹۸ را ادامه دهیم، چشم انداز روشنی در پیش نخواهیم داشت و برای جامعه امکان بروز تحرکات اجتماعی و انتقال ناآرامی های ذهنی به ناآرامی های فیزیکی را کاملا متصورم.
🔺همچنین "بهزاد نبوی" عنصر فعال در فتنه ۸۸ نیز هشدار داده بود در صورت برگزاری کم رونق انتخابات زمینه برای تکرار حوادث دی ماه ۹۶ فراهم می شود.
🔺 بعد از چند روز تولید اغتشاش در کشور با خسارتی بالغ بر حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان که حمایت توامان آمریکا و اسرائیل و کشورهای اروپایی و همراهی سلطنت طلبان منحوس و منافقین جنایتکار را به همراه داشت نمی توان به سادگی از کنار این مساله گذشت.
🔺اما بهترین دلیل برای اثبات نقش این افراد، بیانیه ای است که چند روز پیش با امضای ۷۷ نفر از اصلاح طلبان صادر شد که طی آن نظام اسلامی را متهم به پاسخ خشونت بار به تجمعات مردمی کرده و این اتفاقات را خروش مردم علیه حاکمیت توصیف نموده اند. حال آنکه هر عقل سلیمی میداند ماجرا، سواستفاده اشرار و مزدوران سازمان یافته از هر نوع اعتراض مردمی از جمله اعتراضات بنزینی است که تخریب و حمله خشونت آمیز و مسلحانه به اماکن دولتی و عمومی در آن عیان است و هیچ حکومتی در هیچ کجای دنیا، در برابر اعتراض خشونت آمیز، گل تقدیم نمی کند.
🔺اصلاح طلبان به خاطر بن بست مقبولیت و ناکارآمدی که پس از 6 سال قدرت در دولت و مجلس و شورا و.. اینک عیان تر شده، به اظهارات رادیکال و مقابله صریح با نظام روی آورده اند. اما به نظر می رسد این انتحار آخرین میخ ها بر تابوت اصلاح طلبی باشد. آنها با سامختارشکنی و ژست براندازی، خود را تطهیر نمی سازند، دستانشان را آلوده تر و روی شان را سیاه تر می کنند.
🔺نکته تامل برانگیز آخر اینکه ضدانقلاب گفتند از سه سال پیش، برای آشوب های امروز برنامه ریزی کرده اند. آیا هشدارها و به اصطلاح پیش بینی های اصلاح طلبان با این آمادگی ضدانقلاب هیچ ارتباطی ندارد؟

"محمد عبدالهی"

@sareolghalam
3 سال پیش
Anti Liberal:
⚠️لوموند: قطع اینترنت ایران از نظر پیچیدگی در دنیا بی‌سابقه است...

حالا کجاشو دیدی؟😊
🔹روزنامه فرانسوی لوموند نوشت قطع اینترنت همزمان با بالاگرفتن اعتراض‌ها در ایران حاصل یک عملیات بسیار پیچیده فنی است که در جهان «بی‌سابقه» بوده است.

«فردریک دوزه»، رئیس مرکز پژوهش‌های بینارشته‌ای راهبردی و ژئوپولیتیک سایبری فرانسه:
🔹مبادی ارتباطی شبکه اینترنتی ایران با شبکه جهانی در سال‌های اخیر طوری باز طراحی شده‌‌اند که در صورت لزوم به طور کامل آن را ببندند به طوری که شبکه از داخل به فعالیت خود ادامه دهد.

🔹چین و روسیه نیز وعده بریدن از اینترنت جهانی و راه‌اندازی شبکه ملی را داده اند اما ایران این هفته ثابت کرد که در کنترل کامل اینترنت به موفقیت دست یافته است.

🔹در کشورهای دیگر مانند فرانسه و آمریکا اینترنت از طریق کانال‌های پرشماری به سایر شبکه‌های جهان متصل هستند و بستن آن به راحتی مقدور نیست. قطع اینترنت در ایران نخستین نمونه از نظر سطح پیچیدگی در جهان است.

@sareolghalam
3 سال پیش
🚩 سردار فدوی: مشکلات اقتصادی امروز در شان ما نیست/ اغتشاشات اخیر توطئه خیلی بزرگی بود که در ۴۸ ساعت جمع شد

جانشین فرمانده کل سپاه:
🔹 بسیج تا کنون ۵۰۰ عنوان مشاغل خانوادگی شناسایی کرده است
🔹 در صورت فعال شدن این عناوین شغلی، بخش مهمی از معضل بیکاری و آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن برطرف می‌شود.
🔹 مثالی وجود ندارد که سپاه و بسیج پای کاری رفته باشند و آن کار با موفقیت همراه نبوده باشد.
🔹 همین توطئه چند روز گذشته، بر اساس اخبار و اطلاعات کامل که در اختیار داریم، توطئه خیلی بزرگی بود، اما در 48 ساعت جمع شد و دنیا نمی تواند تصور کند که چگونه این توطئه در این مدت کوتاه جمع شد.
🔹مشکلات اقتصادی امروز در شان ما نیست. از همان ابتدای انقلاب موضوع جلوگیری از خام فروشی نفت مطرح بود، اما امروز پس از چهل سال کماکان مشغول خام فروشی نفت هستیم.
🔹شد جمعیت کشور روند منفی را طی می‌کند که این موضوع می‌تواند تبعات منفی داشته است.
sapp.ir/vesalnews
3 سال پیش
.
♻️ اینک نوبت‌ به تهران!

🔹بعد از حماسه عظیم مردمِ تمام شهر های ایران، اینک نوبت به تهرانی‌هاست!

روز دوشنبه #۴_آذر ۹۸ ساعتِ ۱۴:۳۰

در میدان انقلابِ تهران، به مانند حماسه #۹_دی، حساب خود را از آشوب‌گران و اراذل و اوباش جدا‌ خواهیم‌ کرد و پیام خود را به دولت پیر و خسته می‌رسانیم.

👈 #همه_می‌آییم

@sareolghalam
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
3 سال پیش
دریافت سروش پلاس