زمینه سازانِ ظهور

نام کانال به احترام اخرین توصیه شهید مدافع حرم🌺مصطفی نبی لو...که گفتند:به ما ❌#نگویید مدافعان حرم،ما ✌زمینه سازان ظهور هستیم...از 👈#مدافعان_حریم_عشق به👈 زمینه سازان ظهور تغییر یافت


همزمان با شرکت در کنکور سراسری؛ به خاطر عشق و علاقه ای که برای ورود به سپاه پاسداران داشت در آزمون ورودی دانشگاه امام حسین(ع) هم شرکت کرد. خبر قبولی در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)، تقریبا همزمان با خبر قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه سمنان به عباس داده شد. قبولی در هر دو آزمون، او را حدود یک هفته در فکر فرو برد که کدام راه را انتخاب کند.
5 ماه پیش
5 ماه پیش
5 ماه پیش
دوران تحصیل شهید عباس دانشگر


عباس هوش و استعداد خوبی داشت، در دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان برای ارتقاء تحصیل خودش همواره تلاش میکرد و همیشه جزو شاگردان ممتاز کلاس بود. اوج تلاشش در مقطع پیش دانشگاهی بود، ساعات روزانه خود را برنامه ریزی کرده بود و اکثر وقت های روزانه خود را در سالن مطالعه کتابخانه مرکزی سمنان میگذراند او با اراده ای قوی میخواست بهترین نتیجه را در کنکور بگیرد. در نهایت هم توانست با رتبه خوب در دانشگاه سمنان در رشته مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) قبول شود.
5 ماه پیش
5 ماه پیش
حضوری فعال در هیئات و مکان های مذهبی


تقریبا از سن هشت سالگی به بعد مرتب در نماز جماعت مسجد محل حضور داشت و با دوستانش هر سال در اعتکاف ماه رجب شرکت می کرد.
بزرگتر که شد زیاد هیئت می‌رفت، به قول معروف بچه هیئتی بود، پا منبری ثابت اکثر سخنرانی هایی مسجد محل و دیگر مساجد شهر محسوب می‌شد و علاوه بر شرکت در مراسمات مذهبی مثل عزاداری های ماه محرم و شب‌های قدر و تلاوت جزء خوانی قرآن در ماه مبارک رمضان، در طول سال نیز خصوصا پنجشنبه شب ها در دعای کمیل امام زاده یحیی سمنان و جمعه صبح ها در دعای ندبه شهرستان (بیشتر در مسجد المهدی سمنان) حضوری مرتب و فعال داشت.
@modafeanharime6gh
5 ماه پیش
5 ماه پیش
زندگی نامه شهید شهید عباس دانشگر


شهید عباس دانشگر ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۲ در خانواده ای مذهبی ومومن در سمنان چشم به جهان گشود. یعنی سیزدهم رجب ۱۳۴۳. او با تربیت مذهبی پدر و مادر، از همان دوران کودکی با احکام و قرآن و تعالیم دینی آشنا شد؛پدرش او را مرتب به همراه خود به مسجد محل می بردو همین باعث شده بود او از بچگی با این فضا انس بگیرد.
@modafeanharime6gh
5 ماه پیش
5 ماه پیش
5 ماه پیش
نام و نام خانوادگی: عباس دانشگر

نام پدر : مومن

محل تولد : سمنان

تاریخ ولادت: ۱۳۷۲/۲/۱۸

تاریخ شهادت : ۱۳۹۵/۳/۲۰

محل شهادت: حومه جنوبی حلب - سوریه

مدت عمر: ۲۳سال

محل مزار : امامزاده علی اشرف سمنان

قطعه و ردیف و شماره : -------

کتاب مربوط به این شهید: آخرین نماز در حلب _ لبخندی به رنگ شهادت

@modafeangarime6gh
5 ماه پیش
دریافت سروش پلاس